Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

ומה אם בגלל שהיו פחות מטומטמים במדינה אתה לא תהייה קיים?

11 שנים על הכביש.

מאות אלפי קילומטרים.

אפס תאונות

אפס עבירות תנועה

אפס דוחות

מצחיק אותי כל פעם מחדש שישראלים מצד אחד רוצים להיות כמו אירופה ומצד שני רוצים להמשיך להתנהג כמו שהם מתנהגים. זה לא עובד ככה.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

11 שנים על הכביש.

מאות אלפי קילומטרים.

אפס תאונות

אפס עבירות תנועה

אפס דוחות

מצחיק אותי כל פעם מחדש שישראלים מצד אחד רוצים להיות כמו אירופה ומצד שני רוצים להמשיך להתנהג כמו שהם מתנהגים. זה לא עובד ככה.

אני רק אגיד בכלליות שלרכב על אופנוע זה שונה מרכב ונסיעה במהירות מתונה בשול או נסיעה זהירה בין המכוניות בזמן עומס עדיפה על לנהוג כמו רכב, זה שאין חוק לגבי זה לא הופך את זה ללא נכון.

אני רוכב גם על אופנוע והרבה פעמים לרכב "כמו רכב" זה מפחיד בעיקר כי אנשים לא שומרים ממני מספיק מרחק, גם באופנוע חלק ניכר מהבלימה מתבצעת מהמנוע(בלי אור ברקס), מספיק שאני עוזב את הגז ואני מעט הרבה כי אופנועים פועלים על סל"ד גבוה בדרך כלל, אני יכול לשלב ברקס אחורי(שחלש יותר מהקידמי) אבל אז זה אומר שאני אבלום עוד יותר מהר, דבר שעלול לסכן אותי.

גם בכלל, אם אופנועים היו עומדים בפקק כמו רכב היית רואה פה רוכבים מתעלפים ממכת חום או שאיפה של עשן מהמכוניות.

יש רוכבים שטסים בשול שזה משהו אחר שאני לא מדבר עליו(והם גם הורסים לשאר הרוכבים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היצרות נתיבים? בואו נאכל סרטים!

בהמשך הוא גם חוטף קצת גבוהים כי אין חמור יותר מנהג הססן/לא צפוי על הכביש.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה עוד הייתה בנתיב שלה, ככה שנהג המונית היה צריך לתת לה זכות קדימה כי הוא זה שנגמר לו הנתיב, בלי קשר לזה שמהזדה הססן.

לגבי האורות גבוהים זה היה מיותר לדעתי, נראה לי זה נהג חדש לפי השלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

11 שנים על הכביש.

מאות אלפי קילומטרים.

אפס תאונות

אפס עבירות תנועה

אפס דוחות

זה רק אומר שלא תפסו אותך ושאתה מצטיין בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוזיקה מושלמת לסיטואציה.
אפילו לעמוד ברמזור אדום כמו בן אדם נורמלי זה מסוכן היום :-(.

זה סרטון שלך אני מבין נכון?

מה אמר הנהג שפגע בך? (לא שזה משנה תכלס כי יש סרטון), אבל מעניין אם הוא/היא לקח אחריות או שמנסה להגיד שהוא/היא לא אשם בכל זאת.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק אומר שלא תפסו אותך ושאתה מצטיין בזה.

תאמין לי שלא.

לא סתם ברקסים אצלי מחזיקים 60-70 אלף קילוממטר.

זה נובע מהרבה דברים בין היתר משמירת מרחק מה שמקטין את כמות הפעמים שאני נאלץ ללחוץ "ברקס מלחמה".

אני רואה איך אנשים נוהגים במדינה הזאת ובאמת אין לי כינוי אחר חוץ מאידיוטים גמורים. אגרסיביות, אי שמירת מרחק, תחרות מי יגיע ראשון לרמזור אדום, ישיבה על הברקסים, האידיוטים שחותכים בפקקים כמו מפגרים ושורפים את הברקסים רק בשביל להיות עוד 2-3 שורות קדימה בפקק, הניתוק המוחלט מסביבת נהיגה (טלפון) אי ידיעה כיצד מתפעלים מערכות בסיסיות ברכב ועוד ועוד.

בתקופת החורף תסתכל כמה אנשים נוהגים ברכב עם חלונות מכוסים באדים. תסתכל סתם בשביל הקטע. זה נובע נטו מאי ידיעה כיצד להפשיר חלונות. מערכת בסיסית שיש בכל מכונית נראה לי משנות ה-70 ואנשים לא יודעים להפעיל.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התגובה האחרונה אני עם הכימאי, אנשים פשוט מנותקים ולא מבינים דבר בפעולות שהם עושים כל יום לפחות שעה (!!!)

מראות סגורות, אי שמירת מרחק, חוסר הבנה בסיסי של איך השתלבות בתנועה ושמירת מרחק עוזרות לזרימה של התנועה, פשוט לוחצים גז וברקס בלי לחשוב מעבר.

באחד הקורסים בתואר למדנו על מיינד פולנס, והמרצה אמר לאנשים שפעם הבאה שהם בכביש, בנסיעה הקבועה שלהם לאוניברסיטה, ינסו להכניס את עצמם לסיטואציה במקום לשקוע במחשבות או לבצע דברים בצורה אוטומאטית, ואז הם ישימו לב להרבה דברים שהם חולפים עליהם כל יום (גשרים, נופים, שלטים, ואפילו רכבים)

ואני פשוט הסתכלתי מסביב ואמרתי לעצמי 'רגע, אני היחיד שאשכרה נוהג ושם לב לכל רכב בערך שחולף מלפניו מאחוריו ומצדדיו? ששם לב לשילוט, לדרך? אנשים עד כדי כך מנותקים?

אז התשובה היא כן, אנשים עושים הכל על אוטומט, בגלל זה גם אין כבר רכבים ידניים, כי כמה שפחות להיות מעורב - יותר טוב...

אז המראות סגורות, כי לא חשבתי להסתכל עליהן עד שנכנסתי לחניה בבית.

והאורות כבויים כי אני לא שם לב ללוח שעונים, לידית, לכביש או להשתקפות הרכב שלי בפס המתכת של הרכב מלפניי.

והמגבים שלי פועלים למרות שהגשם נגמר לפני 20 דק.

אהה שיט הוויז אומר לצאת עוד 200 מטר אבל אני בשמאלי... here we gooo...

ועוד כהנה וכהנה

ועוד לא דיברתי בכלל על הקניה של רכב חדש מכסף שאין, אבל בטיפול הראשון לחסוך עליו 100 שקל עם פילטרים סיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו לעמוד ברמזור אדום כמו בן אדם נורמלי זה מסוכן היום :-(.

זה סרטון שלך אני מבין נכון?

מה אמר הנהג שפגע בך? (לא שזה משנה תכלס כי יש סרטון), אבל מעניין אם הוא/היא לקח אחריות או שמנסה להגיד שהוא/היא לא אשם בכל זאת.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

לא סרטון שלי. רק נתתי חיזוק לפסקול.

Sent from my Tricorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לא סרטון שלי, אבל מרגיש כמו אחד שהולך להיות להיט בפייסבוק (ואולי גם כאן) -

[video=youtube_share;x663aQzJ5bs]

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לא סרטון שלי, אבל מרגיש כמו אחד שהולך להיות להיט בפייסבוק (ואולי גם כאן) -

[video=youtube_share;x663aQzJ5bs]

לדעתי נטו אשמת הנהג.

אם אתה רוצה לפנות ימינה אחרי הצומת, תעמוד בנתיב הימני, גם אם זה אומר שלא תהיה ראשון ברמזור.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שגם הנהג הרוסי לא בדיוק אמא תרזה.

נכון אבל משוטר מצופה רמה גבוה יותר, ישר הוא התחיל לקרוא לו מפגר.( וגם בלי קשר לזה שהוא שוטר, השוטר התחיל עם המילות גנאי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...