Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

בהסתכלות נוספת על הסרטון - הסימון המבלבל שהיה שם בעבר שופר, הקו המנחה מהנתיב השמאלי לדנו"ש (שעליו נסוב הדיון לפני מספר שנים) נמחק והנתיב השמאלי מסומן בבירור ישר בלבד. בסימון מחדש נוצרה בעיה אחרת שמפריעה למי שמגיע מנחל הגיבורים\אבן גבירול (הכיוון הנגדי), סימון לא ישר של הגבול הימני של נתיב השמאלי שגורם ל"פלישה" לנתיב לפניה שמאלה.

כל זה לא גורע מהטמטום - לא פחות מזה - של הנהג המצלם, ומההתנהגות הלא ראויה של השוטר. ועדיין, לאור החיתוכים המרובים בצומת הזה (אני סובל מאד דווקא מחיתוכים מימין לשמאל, כאמור, כאשר אני יורד מנחל הגיבורים), אני לגמרי מבין את השוטר, גם אם לא מקבל את ההתנסחות הלא מקצועית שלו.

בתור אחד שלעיתים עובר לנתיב הריק (רק אם ריקץ. לא אם יש פחות רכבים) , זה נובע מכך שלך תדע מה הרכב הראשון ברמזור יעשה אחרי שהרמזור יתחלף.. המון אנשים חולמים, מאיצים כאילו הם בחיפושית שנת 72 או פתאום מורידים נוסעים במעבר חציה הקרוב. כל שכן כשזה שוטר שמתוקף תפקידו יש לו בלתמים במסלול.

הגישה הזו נכונה רק בשני תנאים: האחד הוא שהנתיב שאליו אתה עובר מיועד לנסיעה בכיוון שאליו אתה מתכנן לנהוג, והשני הוא שהנתיב פנוי בצפי הזמן ב תעבור בקטע. כאשר יש אור אדום ברמזור התאי השני לא מתקיים, שכן צפויים להגיע עודרכבים מאחור.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שלעיתים עובר לנתיב הריק (רק אם ריקץ. לא אם יש פחות רכבים) , זה נובע מכך שלך תדע מה הרכב הראשון ברמזור יעשה אחרי שהרמזור יתחלף.. המון אנשים חולמים, מאיצים כאילו הם בחיפושית שנת 72 או פתאום מורידים נוסעים במעבר חציה הקרוב. כל שכן כשזה שוטר שמתוקף תפקידו יש לו בלתמים במסלול.

כמובן שאין עם זה בעיה אם אתה עצמך לא צריך אחר כך לעבור לנתיב ליד בערך ברגע שהפניה מסתיימת.

אני לרוב מוותר על התענוג של לזוז ימינה או שמאלה בשביל רכב פחות, אלא אם אני מכיר את הרמזור ויודע שרוב הרכבים מנתיב מסוים פונים או משהו כזה, או אם זה רחוב ראשי יחסית ואני באמת לא רוצה להרדם ברמזור אחרי מישהו מאוד איטי.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באופן כללי נמנע מזגזוג בין נתיבים ליד רמזור. זה דפוס התנהגות מסוכן.

כל פעם שאני מתקרב לרמזור ואני רואה תור אחד שיש בו ^^^^^ מכוניות (בדרך הכלל הנתיב הימני) ובתור שני יש ^^^^^^^ מכוניות (הנתיב השמאלי) אני מתכונן נפשית לנהג שפתאום יחליט לשנות תור בלי לאותת ולהסתכל במראות ויעמיד בסכנה גם את עצמו וגם נהג אחר רק כדי שהוא לא יצטרך לחכות עוד 20 שניות בצומת או חלילה עוד רמזור אדום.

שוב תגידו עלי מה שאתם רוצים, אבל רוב המוחלט של מהתאונות בארץ נטו באשמת טמטום של הנהגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אפשר גם להגיד לתגובה של השוטר שהיה צריך להבין שכולנו בני אדם ועושים טעויות.

אם כבר להגיד "הוא נלחץ והדם עלה לראש" אז להגיד לרוסי שהחזיר קללות בחזרה.

זה מה שהתכוונתי

קשה לשמור על קור רוח כאשר כמעט הרגו אותך על הכביש.

לפני מספר ימים הלכתי בתל אביב וחציתי כביש במעבר חצייה ופתאום איזה מטומטמת אחת פונה ימינה וכמעט מרחה אותי על המעבר חצייה מזל שאני מקפיד להסתכל לצדדים בחציית כביש. המפגרת כזאת כמובן נעצרה בפקק 20 מטר משם ואני החזקתי את עצמי לא לרוץ לרכב שלה ולהכניס מספר בעיטות עם רגלי סקווטים שלי ברכב החדש שלה.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהסתכלות נוספת על הסרטון - הסימון המבלבל שהיה שם בעבר שופר, הקו המנחה מהנתיב השמאלי לדנו"ש (שעליו נסוב הדיון לפני מספר שנים) נמחק והנתיב השמאלי מסומן בבירור ישר בלבד. בסימון מחדש נוצרה בעיה אחרת שמפריעה למי שמגיע מנחל הגיבורים\אבן גבירול (הכיוון הנגדי), סימון לא ישר של הגבול הימני של נתיב השמאלי שגורם ל"פלישה" לנתיב לפניה שמאלה.

כל זה לא גורע מהטמטום - לא פחות מזה - של הנהג המצלם, ומההתנהגות הלא ראויה של השוטר. ועדיין, לאור החיתוכים המרובים בצומת הזה (אני סובל מאד דווקא מחיתוכים מימין לשמאל, כאמור, כאשר אני יורד מנחל הגיבורים), אני לגמרי מבין את השוטר, גם אם לא מקבל את ההתנסחות הלא מקצועית שלו.

להיפך, הסימון המבלבל שהיה שם הפך לגרוע עוד יותר. לפני זה הנתיב הימני היה רק ישר (למעלה לכיוון חליסה) והשמאלי היה רק שמאלה (לכיוון הצ'ק פוסט). מה שהכי מצחיק זה שהשוטר לא יודע איך להתנהל בצומת שנמצאת ליטרלי מתחת למשרד שלו. אה, לא, סליחה, מה שהכי מצחיק זה שהשוטר מתועד כשהוא כמעט דורס את הולכת הרגל על מעבר החציה. באמת אידיוט.

טכנית, אני לא רואה פה איפה הנהג המצלם אשם אפילו קצת. בכניסה לצומת הזו יש חצים בשני כיוונים ויש לצומת שתי יציאות. אי אפשר, בהינתן לפחות חצי מוח מתפקד, להסיק שהחץ ישר מתכוון ליציאה השמאלית מבין השתיים. כי אם כן, איזה חץ מתכוון ליציאה הימנית?

לא הבנתי מה הקשר לכיוון השני? לא על זה הדיון.

לפני מספר ימים הלכתי בתל אביב וחציתי כביש במעבר חצייה ופתאום איזה מטומטמת אחת פונה ימינה וכמעט מרחה אותי על המעבר חצייה מזל שאני מקפיד להסתכל לצדדים בחציית כביש. המפגרת כזאת כמובן נעצרה בפקק 20 מטר משם ואני החזקתי את עצמי לא לרוץ לרכב שלה ולהכניס מספר בעיטות עם רגלי סקווטים שלי ברכב החדש שלה.

אתה יודע שיש פניות ימינה שמתוכננות בכזה רדיוס שקורה A יכולה לחסום את שדה הראיה ככה שהיא תסתיר בנאדם שלם. לא חייב להיות מטומטם כדי לפספס מישהו בסיטואציה כזו.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק פשוט קיר של שדה ראיית מת:

Untitled.jpg

צריך להיות ממש מנותק בשביל לא לראות הולך רגל מתקרב למעבר חצייה בפניה כזאת.

אז או שהיא לא מודעת לסביבה או שהיא לא מודעת לשדה ראייה המת שיש לה ברכב.

בכל מקרה היא לא יוצאת טוב בסיפור.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק פשוט קיר של שדה ראיית מת:

[ATTACH=CONFIG]526012[/ATTACH]

צריך להיות ממש מנותק בשביל לא לראות הולך רגל מתקרב למעבר חצייה בפניה כזאת.

אז או שהיא לא מודעת לסביבה או שהיא לא מודעת לשדה ראייה המת שיש לה ברכב.

בכל מקרה היא לא יוצאת טוב בסיפור.

אני עכשיו מתכנן לעמוד שם יומיים רצוף עד שיעבור גבר כימאי עם רגליי סקוואטים, וסוף סוף נדע אם אתה טרול.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר היטב את הצומת ובפרוש אפשר להבין גם את השוטר.

אם תסתכלו טוב, אחרי הימינה הקל יש עוד נתיב ימינה חזק יותר (בצמוד לנת"צ) שאליו אפשר להיכנס רק מהנתיב הימני ברמזור בו עמדו.

הימינה החלש הוא הכביש הראשי המוביל לכיוון הצ'ק פוסט

אכן יש מקום רב לבלבול, ולא לגמרי ברור מי הצודק

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

spire - כאן אתה טועה. אחרי הפניה ה"ישר" הינו לכיוון הצ'ק-פוסט ואילו לדנו"ש זה ימינה. הגיוני לחלוטין אם אתה מביא בחשבון שיש שם תונועה לא רק מנתן אלבז (זה הרחוב ממנו הגיעו הצשוטר והצלם) אלא גם מחטיבת גולני ומנחל הגיבורים. החיצים על הכביש מורים זאת בבירור, אם כי בהחלט היה מקום להוסיף עד זוג חיצים על האספלט מיד אחרי ההשתלבות ואולי גם תמרור הבהרה בנתן אלבז (613 או 615) .

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם מחוקים כי שינו אותם. כאמור, באופן בסיסי שינוי מבורך, הביצוע בשטח פחות טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שגם הנהג הרוסי לא בדיוק אמא תרזה.

לדעתי נטו אשמת הנהג.

אם אתה רוצה לפנות ימינה אחרי הצומת, תעמוד בנתיב הימני, גם אם זה אומר שלא תהיה ראשון ברמזור.

מחורבש או לא ולמרות הסימונים שמקדימים לרמזור, נבון יותר היה (לא חובה, אבל בההחלט יותר נבון) עבור ה"רוסי" להתמקם מאחורי הניידת (להצמד לימין) במידה והוא בקטע של להמשיך ישר, כי במקום הניידת גם סתם יכל להיות שם כל רכב אחר שהיה מתנהל בדיוק באותה צורה כמו המתנ"איסט.

הרוסי "אשם" בהנחה הסבירה שגם אלו שאמורים לאכוף את החוק יודעים אותו או פועלים לפיו.

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk

כולנו בני אדם. הוא נלחץ והדם עלה לראש. קורה לכולנו.

בנוגע לסרטון:

א. הסימונים על הכביש מאוד מבלבלים. אני צפיתי בסרטון 4-5 פעמים בשביל להבין מה התרחש שם.

ב. הנהג הרוסי גם אשם כי הוא ידע שהוא צריך לצאת ימינה מיד אחרי הרמזור. אם הוא היה מתמקם מראש בנתיב הימני או לפחות טורח להסתכל במראה הימנית + לאותת יש סיכוי טוב שכל האירוע הזה היה נמנע.

ג. צריך לדעת להיות חכם ולא רק צודק. טיפה מוותרים וחוזרים הביתה הרבה יותר רעננים מנהיגה.

אני מהמר על צומת עזריאלי.

השוטר לא צריך להיות שוטר והנהג לא צריך להיות נהג.

הצומת הספציפי הזה מסומן בצורה מבלבלת ביותר, והיה לנו דיון עליו לפני מספר שנים, אי שם במעלה השרשור. מכל מקום, חד משמעית, ה"רוסי" חייב להמשיך ישר.

שוטר קצת יותר חכם היה פשוט מוביל אותו לתחנת משטרת התנועה שנמצאת 100 מ' משם, או מוביל אותו 4 פעמים שמאלה, לתוך תחנת משטרת חוף/חיפה (הרמזור סמוך לתחנת המשטרה).

אני נגנב מהתגובות שלכם כאילו אתם בכח מחפשים איפה שאין.

הנהג המצלם עמד בנתיב שממנו אפשר להמשיך ישר. איך הוא נהג לא בסדר, לא נכון, בצורה אשמה יותר, זה פשוט נשגב מבינתי.מותר לא לנסוע לרחוב שהוא ניסה להמשיך בו מהנתיב שבו הוא עמד. למה הוא "חייב" היה לעמוד מאחורי השוטר דווקא? הוא עמד בנתיב שאפשר להמשיך ישר (באלכסון) או שמאלה. הוא ביצע הכל נכון. לגבי זה שהוא "צריך להיות חכם", עובדה שבסוף לא הייתה תאונה, אז הוא לא נכנס באף אחד והאירוע הסתיים רק בקללות הדדיות.

השוטר הזה לעומת זאת, צריך להיות מושעה מתפקיד לתקופה ארוכה שבה הוא לומד קודם כל איך שוטר בתפקיד אמור להתנהג ולדבר כלפי אזרחים, ואחר כך כמובן חוקי תנועה בסיסיים שהוא כנראה לא מודע להם.

עריכה אחרונה על ידי Krishi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...