Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

הסימונים שלך בהודעה 16890 לא נכונים.

הרוסי עומד בנתיב שבו ניתן גם להמשיך ישר וגם שמאלה - עפ"י הסימון שעל הכביש, לכן עבורו ישר יהיה בנתיב השמאלי. ושמאלה למה שיהפוך להיות הנתיב הימני. שאר הסימונים הם לא רלוונטים עבורם כי הם ההמשך עבור מי שמגיע מדרך קיבוץ גלויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סימון הגיוני על פני הכביש שמסתיים בתנועה כמו שאתה מתאר.

עזוב את סימון החצים על הכביש, תסתכל על סימון הנתיבים.

אין סימון נתיבים שמתחיל באדום ונגמר בסגול, לא קיים כזה על הכביש.

ואם זה לא מספיק בא הסימון השמאלי שהוא בלבן בוהק וזוהר ומסמן את נתיב התנועה של המצלם במדויק

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילום מסך מהסרטון, שמבהיר מה רלוונטי ביום הצילום:

Capture.JPG

הנתיב הימני ביותר רלוונטי רק למי שמגיע מנחל הגיבורים (או, אם תרצה, מאבן גבירול).

השני מימין, שאליו פנה השוטר, מיועד למי שמגיע מכל הכיוונים, ומאפשר ימינה ליד לבנים וישר לכיוון גשר פז

השלישי מימין - שאליו פנה המצלם - רק ישר לכיוון גשר פז.

הרביעי מימין מיועד לפניה שמאלה לתחנת המשטרה.

החמישי מימין הוא נתיב מטרונית (אדום).

אם מישהו חושב שהסימן הזה לא רלוונטי למי שמגיע מנתן אלבז - שיבושם לו. הוא יגיע למצב דומה לזה שמתואר בסרטון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסימון הכחול והירוק הם נפרדים.

השוטר אכן חייב להישאר בנתיב שפונה ימינה, אבל גם המצלם חייב להישאר בנתיב השמאלי.

הנתיב שבו שניהם מסיימים הוא כזה שלאף אחד מהם אין זכות מוקנית להיות בו.

שמע אתה פשוט טועה אין לי דרך אחרת להגיד לך את זה.

הסימונים הרלוונטים למי שיוצא מרחוב אלבז הם הסימונים שמתחברים לרחוב אלבז וממשיכים עד סופם (אחד שמגיע עד דרך יד לבנים ואחד שמתחבר לכביש 4). הנתיב שסימנת בסגול בתמונה האחרונה שלך לא רלוונטי אליהם, זה רלוונטי רק למי שכבר נמצא על כביש 4 ומגיע מצפון.

במודגש בצהוב הדגשתי את מרחב הפעולה של הנהג המצלם שיוצא מהשמאלי. גם החצים על הנתיב שלו מראים שהוא יכול או להמשיך לדרך יד לבנים (לנתיב השמאלי, החץ האדום) או לפנות שמאלה לכביש 4 (החץ הכחול)

חיפה אלבז יד לבנים  מודגש.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילום מסך מהסרטון, שמבהיר מה רלוונטי ביום הצילום:

[ATTACH=CONFIG]526093[/ATTACH]

הנתיב הימני ביותר רלוונטי רק למי שמגיע מנחל הגיבורים (או, אם תרצה, מאבן גבירול).

השני מימין, שאליו פנה השוטר, מיועד למי שמגיע מכל הכיוונים, ומאפשר ימינה ליד לבנים וישר לכיוון גשר פז

השלישי מימין - שאליו פנה המצלם - רק ישר לכיוון גשר פז.

הרביעי מימין מיועד לפניה שמאלה לתחנת המשטרה.

החמישי מימין הוא נתיב מטרונית (אדום).

אם מישהו חושב שהסימן הזה לא רלוונטי למי שמגיע מנתן אלבז - שיבושם לו. הוא יגיע למצב דומה לזה שמתואר בסרטון.

אבל הסימון על הכביש מראה אחרת ומוכיח שאתה טועה. לא אני אומר, הסימון על הכביש אומר. זה כמו שתבוא לצומת שמצויר בה קו עצירה ותעצור אחרי הקו עצירה ותנסה להוכיח לנו שלא קיים קו עצירה ומותר לך לעצור איפה שעצרת. יש סימון על הכביש שמוביל את השוטר מהנתיב הימני של רחוב אלבז רק לנתיב הימני של דרך יד לבנים. ויש סימון שמאפשר למצלם שנמצא בנתיב השמאלי של אלבז לבחור אם הוא רוצה להמשיך לדרך יד לבנים לנתיב השמאלי או לפנות שמאלה לכביש 4.

אתה בוחר להתעלם מהסימון הזה ולהמשיך לעבור על החוק? שיהיה לך לבריאות. שמנו פה מספיק תמונות וציורים והדגשות כדי שזה יהיה ברור. תמשיך להתעקש, אולי השוטר הבא לא יהיה טיפש כמו השוטר הזה ויתן לך דו"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי, החיצים אינם תמרור?. הצים הם תמרור (813) והן מורים בפירוש: הנתיב השני מימין הוא ישר וימינה. השלישי מימין ישר בלבד. המצלם פנה לשלישי מימין, לכן אסור לו לפנות ימינה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sperial, הצילום שלך בהודעה 16895 מטעה. קודם כל כי הוא לא מציג את הסימונים הרלוונטים ושנית כי הזווית צילום מטעה ומראה את הצומת כאילו המצלם הגיע מדרך קיבוץ גלויות, אבל הוא לא הגיע משם אלא מרח' אלבז ועבור מי שמגיע מרח' אלבז קיימים סימונים, והם לא אלא שאתה מתעקש עליהם.

בצילום, מסומנים בשחור גבולות הגזרה של הרכב המצלם, ושאר הסימונים שייכים למגיעים מדרך קיבוץ גלויות.

צומת.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיוחד בשבילך sperial ערכתי תמונות מהסירטון אולי עכשיו תבין שאתה טועה.

מראש אומר שבסירטון זה חשוך והסימון קצת דהוי אבל בשביל זה יש לנו את גוגל מפות ששם רואים את הסימון באופן ברור לחלוטין.

פה זה ההתחלה של הסימון כיוון תנועה המקווקוו לנתיב הימני של מי שברחוב אלבז

התחלת נתיב אלבז.jpg

שים לב, לכל אורך התמונות השוטר חייב להיות מימין לסימון הירוק

זה ההמשך

המשך נתיב אלבז.jpg

עוד קצת קדימה

המשך נתיב אלבז 2.jpg

עוד אחת לסיום

המשך נתיב אלבז 3.jpg

כל הזמן הזה השוטר חייב להיות מימין לסימון המקווקוו ולהגיע לנתבי הימני של דרך יד לבנים.

בעוד שלרכב שהיה בנתיב השמאלי ברחוב אלבז יש אפשרות או להמשיך לדרך יד לבנים לנתיב השמאלי משמאל לקו הירוק לפנות לכביש 4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם זה לא מספיק בא הסימון השמאלי שהוא בלבן בוהק וזוהר ומסמן את נתיב התנועה של המצלם במדויק

אתה מתכוון לשמאלה שמתחיל משום מקום? לא רלוונטי. אם היה רלוונטי היה צריך להיות סימון נוסף עוד מהרמזור שקיים שמאלה לכיוון כביש 4 ושמאלה חזק יותר, ולא רק שמאלה לכביש 4 כפי שהצילומים מראים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי, החיצים אינם תמרור?. הצים הם תמרור (813) והן מורים בפירוש: הנתיב השני מימין הוא ישר וימינה. השלישי מימין ישר בלבד. המצלם פנה לשלישי מימין, לכן אסור לו לפנות ימינה.

אתה מתייחס לסימונים שלא רלוונטים למי שמגיע מרחוב אלבז, זאת הטעות שלך. וגם ראה הודעתי מעלה עם ציורים נהדרים נוספים שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסימונים הרלוונטים למי שיוצא מרחוב אלבז הם הסימונים שמתחברים לרחוב אלבז וממשיכים עד סופם (אחד שמגיע עד דרך יד לבנים ואחד שמתחבר לכביש 4). הנתיב שסימנת בסגול בתמונה האחרונה שלך לא רלוונטי אליהם, זה רלוונטי רק למי שכבר נמצא על כביש 4 ומגיע מצפון.

במודגש בצהוב הדגשתי את מרחב הפעולה של הנהג המצלם שיוצא מהשמאלי. גם החצים על הנתיב שלו מראים שהוא יכול או להמשיך לדרך יד לבנים (לנתיב השמאלי, החץ האדום) או לפנות שמאלה לכביש 4 (החץ הכחול)

[ATTACH=CONFIG]526094[/ATTACH]

sperial, הצילום שלך בהודעה 16895 מטעה. קודם כל כי הוא לא מציג את הסימונים הרלוונטים ושנית כי הזווית צילום מטעה ומראה את הצומת כאילו המצלם הגיע מדרך קיבוץ גלויות, אבל הוא לא הגיע משם אלא מרח' אלבז ועבור מי שמגיע מרח' אלבז קיימים סימונים, והם לא אלא שאתה מתעקש עליהם.

בצילום, מסומנים בשחור גבולות הגזרה של הרכב המצלם, ושאר הסימונים שייכים למגיעים מדרך קיבוץ גלויות.

[ATTACH=CONFIG]526095[/ATTACH]

שניכם פשוט טועים, אין שום מצב שבו נתיב אחד ביציאה מצומת הופך ל-2 נתיבים בתוך הצומת ואין קווקוו מתאים.

לפי התקנות תמרור 809 שהוא הקווים שנמצאים משמאל לחלק הצהוב והתקנות מגדירות אותו כך:

קו קטעים בצבע לבן - פניה בצומת: לפניה סע במקביל לקו הקטעים. [בלה בלה המשך לא רלוונטי]

אתה מתכוון לשמאלה שמתחיל משום מקום? לא רלוונטי. אם היה רלוונטי היה צריך להיות סימון נוסף עוד מהרמזור שקיים שמאלה לכיוון כביש 4 ושמאלה חזק יותר, ולא רק שמאלה לכביש 4 כפי שהצילומים מראים.

הוא מתחיל בדיוק מפה:

2020-01-01_1243.jpg

זה סימון הנתיבים של הצומת וכצפוי הוא מתחיל מתחילת הצומת.

הוא לא "מתחיל משום מקום"

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניכם פשוט טועים, אין שום מצב שבו נתיב אחד ביציאה מצומת הופך ל-2 נתיבים בתוך הצומת ואין קווקוו מתאים.

לפי התקנות תמרור 809 שהוא הקווים שנמצאים משמאל לחלק הצהוב והתקנות מגדירות אותו כך:

יש חצים שמורים לנהגים שיוצאים מרחוב אלבז לאן מותר להם לנסוע. לשוטר בנתיב הימני מותר לנסוע רק לנתיב הימני של דרך יד לבנים (לפי הקו המקווקוו), למצלם בנתיב השמאלי יש 2 חצים, האחד מאפשר לו להמשיך גם לדרך יד לבנים (לנתיב השמאלי) והשני לפנות שמאלה לכביש 4. הראיתי את זה בתמונה בתוך תמונה הקודמת ששמתי. ולנהג בנתיב השמאלי היה מותר או להמשיך לנתיב השמאלי בדרך יד לבנים או לפנות שמאלה לכביש 4. הייתי אומר שכל פירוש אחר זה חוסר הבנה בחוקי תעבורה אבל פה זה פשוט מקרה קשה של בעיות בראיה כנראה. או התעקשות רק לשם ההתעקשות כי כבר נכנסתם לפינה וקשה להודות בטעות או לא יודע מה.

מעבר לזה אין לי כח להמשיך את הדיון חסר תועלת הזה. הסימון מאוד ברור, החצים מאוד ברורים. שיהיה לכם יום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא הופך ל2 נתיבים, הנתיב המדובר מתפצל בין ישר ושמאלה. קיים קווקוו, הוא פשוט דהוי.

זה מה שאני מתכוון הנתיב שמתחיל משום מקום (לא המטרונית כמובן):

צומת 2.JPG

אם הנתיב הזה היה רלוונטי היה צריך להיות סימון נוסף. שוב, ישר זה לכיוון דרך יד לבנים שמאלה זה לכיוון כביש 4 (צ'ק פוסט) הפנייה הזאת לא רלוונטית כי היא גם ככה לא מסומנת בתחילת הצומת (עבור היוצאים מרח' אלבז).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כנראה מבין בתקנות תעבורה קצת יותר טוב ממך אם זו הטענה שלך.

יותר ברור מהשרטוטים הללו לא ניתן לייצר לדעתי

קו אדום, סגול וכחול כהה - קו קטעים בצומת שמסמן נתיבים.

קו כתום - תנועה מותרת עפ"י קו הקטעים לרכב הנמצא בנתיב השמאלי (כמו המצלם)

קו תכלת - תנועה מותרת עפ"י קו הקטעים לרכב הנמצא בנתיב הימני (כמו הניידת).

זה התמונה המנוגדת לצומת:

2020-01-01_1247.jpg

בתפקיד המצלם - לאנסר בורדו, בתפקיד הניידת סיטרואן שחורה / כחולה כהה.

וזה סיבוב של המצלמה מאותה נקודת צילום והמשך הנתיבים:

2020-01-01_1247_001.jpg

כפי שניתן לראות בקלות, אין שום קיווקוו שמאפשר לרכב המצלם פשוט להופיע מצד ימין של הקו הסגול.

אין גם שום קיווקוו שמאפשר לניידת פשוט להופיע מצד ימין של הקו הסגול.

לא יעזור, הרכב המצלם כדי להגיע לאיפה שהוא הגיע חייב לחצות את הקו הסגול שזה מעבר נתיב לכל דבר.

גם הניידת בדיוק באותו סיפור, אבל חייבת לחצות את הקו הכחול הכהה.

אין שום תנועה, שמתחילה במיקום של שני הרכבים הללו, ומסתיימת בנתיב שבין הסימון הסגול לאי התנועה בלי מעבר נתיב, לא קיים כזה. אין סימון כזה על הכביש.

ועובדה שכדי להגיע לתנועה כזו הייתם צריכים ליצור נתיב יש מאין בנוסף לנתיב שמתפצל בין ההמשך ישר ופנייה ימינה.

הוא לא הופך ל2 נתיבים, הנתיב המדובר מתפצל בין ישר ושמאלה. קיים קווקוו, הוא פשוט דהוי.

זה מה שאני מתכוון הנתיב שמתחיל משום מקום (לא המטרונית כמובן):

[ATTACH=CONFIG]526102[/ATTACH]

אם הנתיב הזה היה רלוונטי היה צריך להיות סימון נוסף. שוב, ישר זה לכיוון דרך יד לבנים שמאלה זה לכיוון כביש 4 (צ'ק פוסט) הפנייה הזאת לא רלוונטית כי היא גם ככה לא מסומנת בתחילת הצומת (עבור היוצאים מרח' אלבז).

לא נכון, ככה זה בדיוק נראה בכל צומת שאחריה יש נתיב נוסף לפניה שמאלה

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל ו m3x צודקים כנראה, אין שום הגיון שהנהג המצלם יוכל להמשיך ימינה. סימון הישר הוא עם הכביש המתעקל שמאלה, וסימון הפניה שמאלה הוא, איך לא, לפניה שמאלה..

[ATTACH=CONFIG]526094[/ATTACH]

התמונה הזו רק מראה שכדי להמשיך ישר הוא צריך לחתוך 3 נתיבים בלי שום סימון מתאים. נראה לך הגיוני?

אבל זה בכלל לא משנה מי צודק. עצם העובדה שכבר כמה עמודים כולם פה מתווכחים (וזה לא שחצי כאן מטומטמים שלא מכירים את חוקי התנועה..) מעידה שהצומת הזה חסר כל הגיון ואין מצב שבזמן אמת אפשר יהיה להבין לאן לעזאזל צריך לנסוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...