Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

שים לב שבסרטון הקו הזה ברור עד סוף נתיב המטרונית, ואז פשוט נעלם כמעט לגמרי. תשווה אותו לקו המקביל, המנחה את המגיעים מאבן גבירול, ואז תבין למה אני מתכוון.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שתסתיים סאגת הרוסי-השוטר-רח' אלבז-אתה טועה-לא, אתה טועה, אחזור להעלות סרטונים.

לא! אידיוט!!! אם לא תעלה, זה לא יגמר! זו נבואה שמגשימה את עצמה! ביצה ותרנגולת! כל הבסיס לסכסוך הישראלי-פלסטיני ולמשבר הנשק בארה"ב. פשוט תעלה משהו ותסיטו את הדיון! אחרת אנחנו נשאר פה עד סוף הימים!

בבקשה... תעלה משהו... אני לא יכול יותר...

:lol:

אתה מוזמן להתווכח, אם אתה מתחיל את הנסיעה מרח' אלבז לכיוון יד לבנים בצורת "פרסה" כפי שקראת לזה לכיוון המשטרה, אתה עובר שני רמזורים, בצומת אלבז-כביש 4, ולאחר מכן בצומת כביש 4-יד לבנים. משמע יש כאן 2 צמתים ולא צומת אחד.

תסלח לי שאני לא מצטט את כל ההודעה. קראתי כמעט את כולה (המוח/ריכוז שלי איבדו את זה בחלק של ה"יש? יש? יש?!?!?!11"), אבל סורי, הנושא הזה לא מספיק חשוב לי כדי להמשיך להתווכח עליו ולעשות ציורים וכאלה. מי טעה? מי צדק? מי תרנגולת? מה משמעות החיים? מי אני, מה אני? למה אני? למה בכלל? I don't even care anymore.

סורי כרישי, תמשיך לבד. תשאיר אותי פה, המפקד. תגיד לאשתי שאני אוהב אותה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי שיהיה להיט כאן בפורום ; בפייסבוק כבר התייאשו, מסתבר שהסרטון בכלל עבר re-post, אחרי שגם הדיונים בפוסט הראשוני הובילו ל... שום מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

m3x7r3m3, אתה מנתח את זה יותר ממה שמישהו אי פעם חשב על הצומת. נדמה שכאילו אתה חושב שמישהו אשכרה תכנן משהו באיזור המדובר. המקום נראה כמו שהוא נראה עקב השתלשלות אירועים מסויימת. בשלב מסויים, באופן אירוני, כדי למנוע בילבול מנהגים לאיזה נתיב הם צריכים להשתלב כדי להגיע למחוז חפצם, סימנו לכל דרך נתיב משלה ותימררו את הצומת בצורה שהיא מופיעה בסרטון/מפות גוגל.

אני מבין את מה שאתה טוען, ולחלוטין לא מסכים עם זה. שורש הבעיה זה איזה סימון רלוונטי ולמי, ולא האם זה צומת אחת או שתיים, על כל משמעות תעברותית שיש לזה. כל סימון דרך נועד להעביר את המסר בצורה חד משמעית, ומה שאתה טוען לא מתיישב עם ההיגיון, של איך נהג שמגיע לצומת הזאת פעם ראשונה בחייו, צריך לנהוג בה.

שתי הדרכים העיקריות לבאים מרח' אלבז הם דרך יד לבנים וכביש 4. הפנייה השמאלית קיצונית, שאתה טוען היא שמופיעה בתמרור, שולית לרוב הנהגים. לכן, ההיגיון המיידי אומר שמתמררים את הדרכים העיקריות ולא את השוליות. יותר מזה, סביר להניח שהפנייה השמאלית קיצונית כפי שהיא מופיעה היא חדשה יחסית בגלל המטרונית, ולפני המטרונית היא הייתה הקיצונית ביותר על חשבון נתיב המטרונית ומיועדת למי שרוצים לבצע פרסה לכיוון האחר של כביש 4, ולכן גם לא הייתה מתומררת כלל.

מכיוון כביש 4 (מכיוון מערב, לפני הצומת) יש שלושה נתיבים, מכיוון נחל גיבורים יש עוד 4 נתיבים, ובשלב מסויים הם "הופכים" להיות 5 נתיבים (ללא המטרונית). כל סימון רלוונטי כך שהוא אמור להדריך את הנהג לאן הוא צריך להתשלב בהתאם למסלול נסיעתו. סימונים כאלא, הם בדיוק מה שמבלבל:

צומת 3.JPG

סימון נתיב שמסתיים באמצע הצומת, וסימון אחר שממשיך עד סוף כיוון מסויים, יש כל כך הרבה קווים על הכביש שהמחשבה ההגיונית היחידה בכל הקלאסטרפאק הזה היא לעקוב אחרי הקווים מהמקום בו אתה עצמך יצאת (במקרה המצולם, הנהג המצלם).

עריכה אחרונה על ידי GKME
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי שיהיה להיט כאן בפורום ; בפייסבוק כבר התייאשו, מסתבר שהסרטון בכלל עבר re-post, אחרי שגם הדיונים בפוסט הראשוני הובילו ל... שום מקום.

Damn you!!! Damn you to all the hecks!!!!

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GKME - רח' ארזי, רחוב אלבז ורחוב צייזל כולם רחובות די חדשים. המטרונית נוסעת דרומה\מזרחה בחטיבת גולני\קיבוץ גלויות וצפונה\מערבה בצייזל. גם תנועת כלי הרכב חד סטרית בשניהם באותם כיוונים, עם קישור דרך ארזי ואלבז. אני בכלל לא זוכר מתי קיבוץ גלויות\חטיבת גולני הפך מדו סטרי לחד סטרי. יותר מזה, גם הפתיחה של דרך נחל הגיבורים, שהוסיפה הרבה מאד תנועה לצומת, היא עניין של משהו כמו 6 שנים.

התאוריה שלך לגבי דרכים ונתיבים ראשיים ומשניים מנותקת מהמציאות. כל דרך או נתיב יסומנו, בין אם הם "ראשיים" או "משניים".

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה ראית אותו?

הבוקר עברתי שם. במיוחד נסעתי בנתיב הימני (בדרך כלל אני נוסע שם בשמאלי, בגלל ריבוי הנדחפים לימני). הייתי צריך לחפש את שרידיו של הקו הזה. הוא פשוט לא קיים בשטח. ליתר דיוק, יש שרידים שצריכים חיפוש ייעודי, בעוד ששאר הסימונים בקטע דהויים אך ברורים. יש לכך סיבה, והיא הבלבול שגרם הסימון הישן. לכן ויתרו עליו.

סימנתי לך פה.

בסירטון רואים את הקו דהוי, כמו סימוני נתיבים אחרים שהיו דהויים באותה צומת באותו סירטון. מה גם שבסירטון השעה היא שעת לילה והיה חשוך יותר, יכול להיות שבאור יום רואים אותם אפילו יותר טוב באותו פרק זמן שהסירטון צולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להפך. בלילה זוית התאורה של פנסי הרכב מדגישה את הקוים הדהויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...