Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

לפי האבק זה נראה שמדובר בבובה מתנפחת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח אני חושב מישהו הריץ עליך קטע

אבולוציה ל"שטוף אותי", "איקס-עיגול" ו"ז*ן עקום", ת'אומר...

יתכן שאתה צודק, אם כי עדיין מרגיש "מושקע" מדי רק בשביל שאחשוב שעשו לרכב בדיקת זעזועים.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבולוציה ל"שטוף אותי", "איקס-עיגול" ו"ז*ן עקום", ת'אומר...

יתכן שאתה צודק, אם כי עדיין מרגיש "מושקע" מדי רק בשביל שאחשוב שעשו לרכב בדיקת זעזועים.

אכן.

בוא נגיד שהטביעות ידיים האלה יותר מדי מדויקות, לא מרוחות וחד פעמיות לפעילות הענפה שהן לכאורה מרמזות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבי מיני אוהבים להידחף בכוח

מטומטם עושה פרסה במקום שאסור

נוסע באדום

[video=youtube;wLHQsi6Dn-A]

יוצא מתחנת אוטובוס בלי איתות בלי כלום, אפילו לא מסתכל במראה לראות שיש רכב שמגיע, אנשים כאלה אני רק מקלל...99% מהם זה דתיים שרק אלוהים יודע איך קיבלו רישיון, נוהגים כאילו הכביש של אבא שלהם, בלי זכות קדימה ובלי לאותת

עריכה אחרונה על ידי 0ron0
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לא סרטון, אבל ניגש הערב לרכב וקולט את זה...

[ATTACH=CONFIG]526280[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]526281[/ATTACH]

אם אין לך מצלמת דרך עם PARKING MODE, זה הזמן לקנות אחת.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוצא מתחנת אוטובוס בלי איתות בלי כלום, אפילו לא מסתכל במראה לראות שיש רכב שמגיע, אנשים כאלה אני רק מקלל...99% מהם זה דתיים שרק אלוהים יודע איך קיבלו רישיון, נוהגים כאילו הכביש של אבא שלהם, בלי זכות קדימה ובלי לאותת

צודק. 99% (לפחות) מאלה שנוהגים כאילו הכביש של אבא שלהם, בלי לתת זכות קדימה ובלי לאותת - הם דתיים. למה רק לקלל אותם אבל? זה פשוט לא מספיק, חייב לפעול בנושא! יש לי שני רעיונות שאפשר לקדם - 1. אפשר לסגור אותם במתחמים מגודרים בתוך הערים, ככה הם לא יסכנו אותנו, החילונים. 2. אפשר לסמן את הרכבים שלהם באיזשהו סימן מוסכם כדי שכולנו נדע להיזהר כשאנחנו נתקלים באחד מהם, סתם רעיון שעלה לי - טלאי צהוב בצורת מגן דוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק. 99% (לפחות) מאלה שנוהגים כאילו הכביש של אבא שלהם, בלי לתת זכות קדימה ובלי לאותת - הם דתיים. למה רק לקלל אותם אבל? זה פשוט לא מספיק, חייב לפעול בנושא! יש לי שני רעיונות שאפשר לקדם - 1. אפשר לסגור אותם במתחמים מגודרים בתוך הערים, ככה הם לא יסכנו אותנו, החילונים. 2. אפשר לסמן את הרכבים שלהם באיזשהו סימן מוסכם כדי שכולנו נדע להיזהר כשאנחנו נתקלים באחד מהם, סתם רעיון שעלה לי - טלאי צהוב בצורת מגן דוד.

לא צריך לקלל, אבל "נהיגה בעזרת השם" אופיינית לחלק מסויים בעם. למי שמתגורר בסמוך לריכוזי אוכלוסיה כזו זה די נפוץ. אני מניח שבסיס האמונה הוא שהקב"ה נתן לסובבים אותם מספיק תבונה על מנת להמנע מלפגוע בהם, לכן "מותר" להם ללכת בכביש, להתעלם מחוקי תנועה או לשים לב לתנועה הסובבת אותם הן כהולכי רגל והן כנהגים :wink:

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחרונה שעשו את מה שכתבתה זה לא נגמר כל כך טוב אז אני מעדיף לא להגיע לשלב הזה.

ועכשיו ברצינות, אני מדבר מניסיוני בעיר שאני גר בה, 99% מהמקרים שאני מקלל בכביש זה דתיים שעושים מה שבא להם, אתה יכול לצעוק עד מחר שמה שרשמתי זה גזענוות או אנטישמיות אבל זאת דעתי וזה מה שאני חווה ביומיום בעיר.

המשפחה שלי מסורתית ואימי דתייה אז לא נראה לי שאני שונא דתיים

יום טוב שיהיה לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז קודם כל הנה סרטון ראשון שבמקרה אתמול נתקלתי בשלולית ענקית לפני אחת הכניסות לבת ים, טוב שהגבתי בזמן כמו שומאכר ושינניתי כיוון לתוך איילון דרום (שבהמשך היה מלא בקצת הרבה קרח על הכביש) -

ושוב פעם התחמקות מדהימה מעוד בולען\שופכן ושופל שכמעט נתן לי מכה בקדימה -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן.

בוא נגיד שהטביעות ידיים האלה יותר מדי מדויקות, לא מרוחות וחד פעמיות לפעילות הענפה שהן לכאורה מרמזות

לא בהכרח. תלוי בתנוחה.

אז זה מהגשם של שבוע שעבר, אבל באמת שאתמול לא היה שונה בהרבה.

וואו איפה זה צולם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...