Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

למה אתה מגדיר את זה לפנות ימינה מהנתיב השמאלי?

לפי מה שאני רואה ישר זה לכיוון המעבר חציה ושמאלה זה לכיוון הרמזורים

מה שבטוח שהרוסי יצא המטומטם בסיפור. מה אתה נכנס ברכב אחר?

(לא מכיר את האזור והצומת)

אתה סותר את עצמך, מצד אחד אתה אומר שישר זה לכיוון המעבר חצייה (יד לבנים) ושמאלה זה לכיוון הרמזורים (צ'ק פוסט) אז השוטר שפנה שמאלה מנתיב ישר בלבד יצא מטומטם ונכנס ברכב שנסע כחוק (בין אם ישר בנתיב השמאלי או שמאלה בנתיב הימני).

מצד שני, אתה קובע שהרוסי יצא מטומטם כי נכנס ברכב אחר.

ההנחה הראשונה שלך נכונה, אבל המסקנה שלך שגויה כי מי שנכנס במי זה השוטר ברוסי ולא ההפך.

עריכה אחרונה על ידי GKME
טעות הקלדה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספייר וכרישי - תסתכלו בבקשה על הסימונים בסרטון, לא במפות גוגל. אתם מתייחסים לסימון הישן.

אני נוהג במקום הזה מאז שנפתח רחוב אלבז, מעולם לא עלה בדעתי לפנות ימינה מהנתיב השמאלי.

היית פה כשכתבתי את:

פעם, היה מותר ככה:

[ATTACH=CONFIG]526050[/ATTACH]

מה נתיב הימני לדרך יד לבנים, מהשמאלי לכביש 4.

אבל זה שונה, ועכשיו זה ככה:

[ATTACH=CONFIG]526051[/ATTACH]

מהימני מותר עדיין רק לדרך יד לבנים, מהשמאלי עדיין מותר לכביש 4 וגם לדרך יד לבנים.

?

וזה שאתה אף פעם לא חשבת על לפנות שם לא אומר שזה אסור.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנהג לא מאה אחוז, אבל הכעס האמיתי פה הוא על מטרופולין... לנהגים אין רגע לנשום בעבודה כנראה וזו התוצאה:

[video=facebook_share;574580363129437]https://www.facebook.com/elic259/videos/574580363129437

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספייר, בבקשה הסתכל על הסימון בצומת הרלוונטי, שהוא הפיצול בין חטיבת גולני ליד לבנים. שניה 40 (בערך) בסרטון. בנתיב השמאלי חץ ישר בלבד, בימני ישר וימינה.

וגם גיאומטרית, יד לבנים אינה המשך של אלבז. יש שם שני צמתים נפרדים שביניהם כמה עשרות מטרים.

השוטר צריך להיות מורחק ממגע עם קהל, המתחם צריך הרחקה ממושכת מההגה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sperial, הסימון שאתה מדבר עליו קשור לפיצול של מי שמגיע מדרך קיבוץ גלויות, מי שמגיע מרחוב אלבז צריך לנהוג לפי הסימונים שיוצאים מרחוב אלבז. בסרטון הם דהויים אבל עדיין נראים, בגוגל מפות הם ברורים ובכל מקרה הם אותם סימונים. עד אותו פיצול, בכל דרך שתבחר, רח' אלבז ודרך קיבוץ גלויות, יש סימון משלה ועל הנהג לנהוג לפי הסימון של הדרך ממנה הוא הגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספייר, בבקשה הסתכל על הסימון בצומת הרלוונטי, שהוא הפיצול בין חטיבת גולני ליד לבנים. שניה 40 (בערך) בסרטון. בנתיב השמאלי חץ ישר בלבד, בימני ישר וימינה.

וגם גיאומטרית, יד לבנים אינה המשך של אלבז. יש שם שני צמתים נפרדים שביניהם כמה עשרות מטרים.

השוטר צריך להיות מורחק ממגע עם קהל, המתחם צריך הרחקה ממושכת מההגה.

sperial, אני רק רוצה לוודא שאתה רואה את הסימון שמוביל את מי שיוצא מהנתיב הימני ברחב אלבז לנתיב הימני בדרך יד לבנים, כן? זה הסימון הרלוונטי היחיד מבחינת מי שעומד בנתיב הימני ברחוב אלבז. לשם השוטר היה אמור לנסוע. בעוד שמי שבנתיב השמאלי של רחוב אלבז יכול או להמשיך לנתיב השמאלי של דרך יד לבנים, או לפנות שמאלה לכביש 4

חיפה אלבז יד לנים.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שממבט לעומק זה נראה שכולם צודקים

תסתכלו על הסימון של הנתיב השמאלי (איפה שהרכב המצלם נמצא) והסימון שלו, הרכב המצלם חייב להישאר מימין לקו האדום ומשמאל לקו השחור ואח"כ הכחול.

אם רוצה להיות מצד ימין של הקו הכחול עליו לעשות את זה כמעבר נתיב לכל דבר (כולל מתן ז"ק)

חיפה אלבז יד לנים.JPG

ומצד שני תסתכלו על הסימון של הנתיב הימני (איפה שהניידת נמצאת מסומן בשחור) הניידת חייבת להישאר צמוד ומימין לקו השחור.

אם רוצה להיות משמאל לקו השחור עליו לעשות את זה כמעבר נתיב לכל דבר כולל מתן ז"ק

צילום עם סימון יותר ברור:

2020-01-01_1137.jpg

המצלם צריך להיות בין הקו האדום לכחול, ולאחר מכן בין האדום לירוק.

אין שום מצב בו הוא צריך להיות בין הכחול לירוק (לשם הוא הגיע).

הניידת צריכה להיות מימין לכחול, וגם היא רוצה להיות בין הכחול לירוק

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרישי דווקא הסימון הזה לא תומך בטענתך, כיוון שחיברת שני סימונים יחד, תסתכל על הסימון של הנתיב השמאלי (איפה שהרכב המצלם נמצא) והסימון שלו, הרכב המצלם חייב להישאר מימין לקו האדום ומשמאל לקו השחור ואח"כ הכחול.

אם רוצה להיות מצד ימין של הקו הכחול עליו לעשות את זה כמעבר נתיב לכל דבר (כולל מתן ז"ק)

[ATTACH=CONFIG]526088[/ATTACH]

לא חיברתי שום סימונים ביחד.

קודם כל נתחיל מזה שדבר אחד ברור וזה שהשוטר היה חייב להמשיך לנתיב הימני בדרך יד לבנים ולא לשום מקום אחר.

דבר שני המצלם ממש לא חייב להיות משמאל לקו הכחול שסימנת. spire הראה במדויק מה הכיוונים של הנתיבים שם.

הנתיב שסימנתי בשחור לא מתחבר עם שום נתיב אחר. הולך ישירות לדרך יד לבנים. החצים לפני הצומת על 2 הנתיבים מראים שבנתיב הימני אפשר להמשיך לדרך יד לבנים, ובנתיב השמאלי אפשר להמשיך לדרך יד לבנים או לכביש 4.

מה שסימנת בכחול מתייחס לנהגים שנמצאים כבר על כביש 4 מצפון, לא לכאלה שבאו מרחוב אלבז. זה באמת לא כזה מסובך ואני לא מבין איך נוצר פה כזה דיון ענקי על משהו נורא בסיסי שרואים עם זוג עיניים בריאות.

עריכה אחרונה על ידי Krishi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערכתי ותיקנתי.

השוטר היה חייב להמשיך לנתיב הימני ולא לשום מקום אחר

המצלם היה חייב להמשיך בנתיב השמאלי מתוך ה-2 שהולכים שמאלה - זה מה שמראה השרטוט על הכביש.

מבין הפונים שמאלה ברמזור הזה אף אחד מהם לא צריך לסיים את הפנייה בין השחור לכחול בתמונה שציטטת או בין הכחול לירוק בתמונה השנייה.

אפשר גם ללכת הפוך ולהסתכל על הקו של הנתיב שבו שניהם רוצים להיות, ולראות שהוא לא מוביל לשום נתיב מהצומת הזו אלא רק מצד ימין של הצילום

ככה למשל:

כולם רוצים להיות מצד ימין של הקו הסגול, אף אחד לא אמור להיות שם:

2020-01-01_1138.jpg

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרישי - פעם שמונה עשרה: נתחיל בכך שהצילום שלך ממפות גוגל לא רלוונטי. הסימון הזה היה נכון לפני 4 שנים גם לפני שנה (פלוס מינוס). הסימון הזה נמחק ויש סימון חדש שנראה היטב בסרטון.

וכאשר אתה מסתכל על הסימון המעודכן, אתה צריך להביא בחשבון הסימון באלבז רלוונטי לצומת אלבז - גולני. הסימון בגולני רלוונטי לצומת גולני - יד לבנים. אלה צמתים נפרדים, יש ביניהם קטע ישר של 100 מ', וכל מיסיון להפוך אותם לצומת אחד שגוי. כמי שנוהג במקום הזה מספר פעמים בשבוע אני מכיר היטב את הצומת, כולל את העבירות שמתבצעות בו עשרות ומאות פעמים ביום (כפי שכתבתי קודם, אני סובל בעיקר דווקא ממי שיורד מאבן גבירול באחד הנתיבים הימניים - זה שמיועד לפנות ליד לבנים וזה שמיועד להמשיר ישר בנתיב הימני של חטיבת גולני - וחותכים שמאלה לכיוון תחנת המשטרה).

הדבר היחיד שאני מסכי הוא שטיב המחיקה לא מספק, ושחסר תמרור הבהרה שהיה צריך להיות מוצב באלבז, אבל כנראה שאין מספיק מקום על המדרכה כדי למקם אותו.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם זה לא היה ברור אז אולי התמונה הזאת תבהיר קצת יותר

זה ההמשך נתיב לרכבים שיוצאים מרחוב אלבז לכביש 4.

הנתיב בכחול זה של השוטר שמחויב ללכת רק לנתיב הימני של דרך יד לבנים.

הנתיב בשחור זה של המצלם, שיכול לבחור בין להמשיך לנתיב השמאלי בדרך יד לבנים או לפנות שמאלה לכביש 4.

כך מכווינים אותם גם החצים בצומת לפני הרמזור שבו עמדו.

[ATTACH=CONFIG]526090[/ATTACH]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרישי - פעם שמונה עשרה: הסימון באלבז רלוונטי לצומת אלבז - גולני. הסימון בגולני רלוונטי לצומת גולני - יד לבנים. אלה צמתים נפרדים, יש ביניהם קטע ישר של 100 מ', וכל מיסיון להפוך אותם לצומת אחד שגוי. כמי שנוהג במקום הזה מספר פעמים בשבוע אני מכיר היטב את הצומת, כולל את העבירות שמתבצעות בו עשרות ומאות פעמים ביום (כפי שכתבתי קודם, אני סובל בעיקר דווקא ממי שיורד מאבן גבירול באחד הנתיבים הימניים - זה שמיועד לפנות ליד לבנים וזה שמיועד להמשיר ישר בנתיב הימני של חטיבת גולני - וחותכים שמאלה לכיוון תחנת המשטרה).

קודם כל זה כרישי. עם "כ". מלשון כריש.

דבר שני ראה תגובתי מעלה עם ההמשך של הצומת ופירוט הנתיבים. אתה טועה ומטעה. מדובר בהמשך שרטוט נתיב אחד מרחוב אלבז ותקף עד רחוב דרך יד לבנים גם. יש לו חץ על הנתיב השמאלי בצומת ברחוב אלבז שאומר לו שמותר לו להמשיך לדרך יד לבנים, יש לו סימון נתיבים שמוביל אותו גם לדרך יד לבנים. אז על סמך מה אתה אומר שאסור לו בדיוק?באמת, נשגב מבינתי.

עריכה אחרונה על ידי Krishi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיווני התנועה המותרים לפי הסימונים על גבי הכביש, למי ששכח זהו תמרור לכל דבר, 809 מספרו:

מהנתיב השמאלי בצומת (הרכב המצלם) מותרת התנועה לפי הקו האדום.

מהנתיב הימני בצומת (הניידת) מותרת התנועה לפי הקו הכחול.

שניהם מסיימים בקו הסגול שאין בו תנועה בכיוונם בכלל.

2020-01-01_1139.png

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

m3x7r3m3, מה שסימנת בכחול ואז ירוק זה המשך הסימון של מי שמגיע מדרך קיבוץ גלויות. עבור מי שמגיע מרח' אלבז (השוטר והרוסי) הסימונים הרלוונטים הם האדום והשחור. השוטר חייב (!) לקחת את הנתיב הימני ולהמשיך ישר לדרך יד לבנים, הרוסי יכול לבחור בין להמשיך ישר בנתיב השמאלי לדרך יד לבנים או שמאלה למה שיהפוך להיות הנתיב הימני בהמשך.

קיימים הרבה ציורים על הכביש, זאת לא צומת "קלאסית" שבה כל הדרכים הן ב90 מעלות אחת לשנייה אז קשה לראות את זה, מעבר לזה שבזמן הוידאו הכל דהוי שם, אבל כשנכנסים לצומת צריכים להמשיך עם הסימון של מאיפה שהגעת עד לסיום הסימון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסימון הכחול והירוק הם נפרדים.

השוטר אכן חייב להישאר בנתיב שפונה ימינה, אבל גם המצלם חייב להישאר בנתיב השמאלי.

הנתיב שבו שניהם מסיימים הוא כזה שלאף אחד מהם אין זכות מוקנית להיות בו.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...