Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אודי - למה אתה משלם ל-012 80 ש"ח? היום התכנית הגדולה ביותר שלהם (10 ג"ב) עולה 50 ש"ח לחודש. כמה קליקים בעכבר וחסכת 30 ש"ח לחודש. אם תסתפק ב-8 ג"ב תחסוך עוד 10 ש"ח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא ממש עוקב אחרי המבצעים. זה היה המבצע בפעם האחרונה שבדקתי ואליו הצטרפתי.

בכל מקרה אני שוקל לעזוב אותם עקב חוסר כיסוי מספק במקום העבודה החדש, אבל בינתיים הנסיון שלי עם שאר החברות לא מוצלח, מלבד גולן. אסל לא אצטרף אליהם במצבם הנוכחי.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיסוי של גולן זהה לכיסוי של סלקום. צרפתי אליהם 3 קוים בתחילת דרכם, אבל די מהר ניידתי אותם, כיום כל המשפחה ב-012 (חוץ מאשתי שבהוט בגלל ההזקקות לסים כפול, אבל הרשת היא אותה רשת). סה"כ אנחנו מרוצים מאד מהכיסוי, חוץ מאשר חורים שמהם סובל הבן הצעיר, אבל זה הגיוני לחייל שמשרת קצת אחרי סוף העולם.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלקום לא היו מוכנים לרדת מ80 ש"ח ל10 גיגה, דרשו חמישה שקלים על כל גיגה חריגה (לא מעוניין לשלם בחריגה, מעוניין בהאטה בלבד) ובאופן כללי הנציגה שלהם שיקרה לי יותר מידי פעמים במהלך חמש הדקות בהן הקשבתי למבצע שלהם.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממש עוקב אחרי המבצעים. זה היה המבצע בפעם האחרונה שבדקתי ואליו הצטרפתי.

בכל מקרה אני שוקל לעזוב אותם עקב חוסר כיסוי מספק במקום העבודה החדש, אבל בינתיים הנסיון שלי עם שאר החברות לא מוצלח, מלבד גולן. אסל לא אצטרף אליהם במצבם הנוכחי.

לא ראיתי מסמך רשמי, אבל בעבר פרסמו שטלזר נשענת על התשתית של פארטנר, וגם 012 הוא משווק של פארטנר. כדאי לך לצלצל ולברר את זה לפני שתתחבר, ואל תשכח לעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

012 אינו "משווק של פרטנר". 012 הוא חלק מפרטנר עצמה, פשוט עם לוגו בצבע אחר ומספר טלפון אחר של שירות הלקוחות. וכמובן תוכניות יותר זולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע, משווק מבית. ועדיין אין אפשרות לסים נוסף לרכב תחת מותג זה.

גם וואלה מובייל הוא משווק מבית פלאפון, ובשניהם תשלמו מחיר כבד אם תרצו לעבור מהמפעיל היקר למוזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי פלאפון\ואללה, אבל כאשר עברתי מאורנג' ל-012 שילמתי 33 ש"ח, מחיר כרטיס סים. העלות התקזזה עם החשבון המוקטן בחודש הראשון. כנ"ל כאשר העברתי את אמא שלי.

ד"א - למרות שמספר הטלפון של שירות הלקוחות מוחבא היטב באתר של 012 השירות הטלפוני שקיבלתי לפני מספר שבועות היה מצויין, פתרו בעיית ניוד בזריזות רבה.

בהחלט מודע לבעית הסים המשני, מסיבה זו אשתי עדיין בהוט מובייל.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

012 מפרגנים ב 20 ג'יגה גלישה לחודשיים למצטרפים לחבילת ה 49 ש"ח.

ואחרי החודשיים?

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרה ל 10.

האמת לא רע בכלל. כרגע משלם 26 בגולן על 10 ג'יגה אבל המבצע עוד חודש מסתיים.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי על החשבונית של גולן וראיתי שם באותיות הקטנות את זה:

"לקוח יקר, החל מתחילת מחזור החיוב שיחל ב- 25.11.15 תכנס לתוקף מגבלת השימוש הסביר שקבעה החברה ביחס לגלישה בישראל. בהתאם, בהגיע נפח הגלישה המצטבר שלך במהלך מחזורהחיוב לנפח המקסימלי (לקוחות בחבילת 99 ש"ח לחודש- 24GB, בחבילת 59 ש"ח לחודש או קו שני ב- 10 ש"ח לחודש - 12GB, בחבילת 37 ש"ח לחודש או קו שני ב- 26 ,18 או 29 ש"ח לחודש-8GB, בתוכנית קו שני ב- 2 ש"ח לחודש- 5GB ובחבילת 9.9 לחודש- 15GB)- יחסם מכשירך לגלישה סלולרית עד לתחילת מחזור החיוב שלאחר מכן."

לא יודע שהייתה מגבלה מקודם, אני אף פעם לא עובר את המכסה, אבל אולי יש מי שעובר אותה.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם בין החברות היחידות שאין חסימה. אם תתחיל חסימה זה יגרום להרבה אנשים לחשוב פעמיים אם להשאר שם, כולל אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...