Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בלי שורה בחשבונית הקודמת

זה מה שמופיע בחשבונית לפני שנגמרת החבילה

Capture.JPG

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מאחר ולא מוכנים לזכות אותי ומעבר מחבילה של 99 שח ערוך בתשלום החלטתי לנייד ליברה אחרת.

לאן כדאי לעבור, 3 מנויים , 2 מתוכם ללא הגבלה, השלישי יכול להיות מוגבל אפילו

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שההתנהלות של גולן די הוגנת. הם מכוונים למחיר חבילה של 99 ש"ח שכוללת גם שימוש נרחב בחו"ל. מצד שני אני מבין אותך, ומבואס על עלות שינוי חבילה.

לדעתי החברה הכי הוגנת כיום היא טלזר 019. מציעים חבילה של עשרה ג' עם התחייבות למחיר של 39 ש"ח לשלוש שנים. יש גם חבילות קטנות וזולות יותר. יש דיווחים על שירות ברמה גבוהה שהפך נדיר במחוזותינו. עלות סים: עשרה שקלים.

אם לא מפריע לך שוואלה בבעלות מלאה של פלאפון (מנסיוני: הרבה פחות הוגנים, בלשון המעטה) אז הכי נוח לעבור אליהם. רוכשים סים בקופיקס בחמישה שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו כנל אצלי, פתאום אני מגלה שכבר חודשיים אני משלם 99 ש"ח לכל קו (ויש 3), מיד באותו רגע נדדתי לפרטנר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי 019טלזר רוכבים על תשתית של פארטנר, ואני מבין שהם לא חולקים את תשתית LTE. מה כן תוכל להגיד על כיסוי קליטת אינטרנט?

האם ידוע לך אם יש אפשרות לסים נוסף לרכב?

מוזר, בכתבה אכן מציינים שבאג היו נציגים של גולן עד לאחרונה, אבל פספסו את הנקודה ש-וואלה! הם כבר מותג מוזל של פלאפון (ולא מפעיל וירטואלי) שמציע כמעט אותם מחירים.

עריכה: בכתבה מוזכרים עוד כמה מותגים של פלאפון שלא ידעתי על קיומם.

עריכה אחרונה על ידי Eily
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולן רוכבים על רשת של סלקום או מחזיקים פריסה עצמאית?

בנוסף, מישהו מכיר תוכנית כלשהי שתאפשר לי לשלם כ20 ש"ח בחודש למנוי, בהנחה ואני מחזיק 3 מנויים? אין לי דרישות בשמיים - כיום מסתדר עם 3 ג׳יגה בקו אחד וג׳יגה אחד בשני קווים נוספים.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגולן יש מבצע קו ראשון ב 29 שקל וקו שני ב10 שקל עד 5 קווים.

ככה שיוצא לך 49 שקל ל3 קווים> 16 שקל לקו.

ו6 גיגה גלישה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולן רוכבים על רשת של סלקום או מחזיקים פריסה עצמאית?

בנוסף, מישהו מכיר תוכנית כלשהי שתאפשר לי לשלם כ20 ש"ח בחודש למנוי, בהנחה ואני מחזיק 3 מנויים? אין לי דרישות בשמיים - כיום מסתדר עם 3 ג׳יגה בקו אחד וג׳יגה אחד בשני קווים נוספים.

גולן. קו ראשון 29 ועוד שני קווים כל אחד ב10₪. סה"כ 49₪ לחודש ל3 מנויים למשך שנה.

אגב, התראה לגבי שינוי מחיר מופיע על פי חוק בחשבונית.

גולן רוכבים על סלקום יש בין החברות הסכם שיתוף רשתות מלא.

תוכל לפנות בפרטי במידה ותרצה.

Sent from my Z1 using Tapatalk

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי בפרסום של החברה הזו, שמתיימרת לספק הכל בחינם תמורת השמעת פרסומות בזמן המתנה למענה (בשיחה אליכם).

עלות 80 שח התחברות חד פעמית.

מה אומרים? טו גוד טו בי טרו? שווה לנסות? יש תקדימים בעולם?

http://www.adtone.co.il/#hero

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העסק יעצבן את החברים שלכם - מי שיתקקשר אליכן ישמע פרסומות. לא מתכון טוב, בייחוד אם מתקשרים אליך הרבה אנשים שאינם בני המשפחה הקרובה, וחלק מהאשנים לא יבינו לאן הגיעו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...