Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדוע אני חייב טלפון חכם (סמארטפון) ?

Adtone מפעילה אפליקציה ייעודית אשר מטרתה להעניק עבורכם הטבות

וכמן כן מטרתה למנוע הונאות שימוש בקו לרעה כגון: שימוש בלתי חוקי בקו לצורך אינטרנט בלבד.

לקוחות אשר לא יוכלו להתקין את האפליקציה לצערנו לא יוכלו להנות מהשירות.

לכן אנו מצרפים לקוחות בעלי מכשיר חכם בלבד.

עושה רושם שהם לא ממש רוצים לקוחות שרק יגלשו

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דומני שכל השיחות אצלם הן VoIP, לכן נדרשת האפליקציה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

ומשרד התקשורתאישר?

גולן עושה הולה-הופה לכל המדינה, ומנכל משרד התקשורת לא מסוגל להגיב ולסגור את בדיחה הזו, שועשה סיבוב על כולנו.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הכתבות שמצאתי מה10 לחודש בעניין מצוין הדבר הזה:

ממשרד התקשורת נמסר: "המשרד יקבל בשבוע הבא את הפרטים נשוא הודעת HOT, ילמד את ההסכם ומשמעויותיו ויגבש עמדה מקצועית בנושא".

ומאז דממה, עברו שבועיים ועכשיו גולן פרסם בפייס שזה אקטואלי

אני מאמין שהגיעו להסכם כלשהו, אנערף

לצערי אין לי גישה לפרסומים הפנימיים יותר אז לא יודע להגיד בוודאות

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"שימושים ברשת של הוטמובייל", ךםך... בטח נאסר עליהם לומר "פרטנר".

ממה שהבנתי פרטנר לא צד לעסקה. לכל אחת מהחברות (פרטנר והוט) זכות לארח ברשת MVNO's בלי תלות באחרת.

מכל מקום' כל הסיפור הזה מוזר כיון שגולן מצפצף על הרגולטור ועושה מה שהוא רוצה, קרי להפוך מחברה בעלת תשתיתל-MVNO. התנהגות משרד התקשורת שערורייתית.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

יש מצב שאחרי 4 וקצת שנים בגולן סוף סוף נמצאה הסיבה שתעביר אותי למפעיל אחר

עד היום לא ממש היה לי צורך בחיבור DATA יציב בשכונה שלי, אבל מאז שיצא Pokemon Go אני גיליתי עד כמה הקישוריות שלהם דרעק איפה שאני גר.

חשבתי שזה השרתים שלהם אבל מסתבר שלא, במקרה פגשתי מישהו בחוץ עם 012 ואצלו עובד חלק לגמרי. ס'עמאק.

מצד אחד הם חתמו הסכם MVNO על הרשת של פרטנר אז העניין אמור להיפתר בקרוב, מצד שני אני יודע כמה זמן עלולים לגרור את העניין הזה פקידים ממשלתיים שמקבלים כסף מהצד אתם-יודעים-ממי

what would jesus do?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(עדכון) - המשרד הודיע לחברות כי הוט מובייל איננה יכולה לספק שירותי נדידה פנים-ארצית לגולן טלקום

מקור: https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001139059משרד התקשורת עוצר את הסכם גולן טלקום-הוט מובייל

במקביל:

- אתה אחראי על כמה וכמה תחומים בתוך המשרד שלך, אני רוצה לתפוח איתך בתחום הסלולר. פסלתם אתמול את ההסכם בין גולן טלקום להוט מובייל. זה הסוף של גולן?

פילבר: "קודם כל לא פסלנו, אבל בוא נדבר על המאקרו, על שוק הסלולר. לפני שנה אמרתי כאן שאני לא ישן טוב בלילה בגלל שוק הסלולר, אמרתי ששוק הסלולר זה ימי פומפיי האחרונים, שהשוק יקרוס. תשתית התקשורת בישראל היא מאוד ייחודית, מבחינה ביטחונית היא נחשבת לשנייה בחשיבותה אחרי החשמל. אם גולן היה שחקן שנכנס על-מנת לעודד תחרות, הוא קיבל הרבה הגנות כדי שיוכל להתמודד מול הגדולים ולבנות תשתית. הוא לא בנה תשתית, הוא עיוות את כל השוק. יש להם שלוש אופציות: לבנות רשת, להיכנס להסכם שיתופי - או לצאת.

מקור: https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001139299

הם פסלו הסכם שיתופי עם סלקום, פסלו אירוח MVNO על הוט, אני תוהה מה בדיוק הם רוצים שגולן יעשה?

יבנה מחדש את התשתית שלו כשיש לו חוב של כמעט מיליארד שקל לסלקום? :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מה שהם רוצים, זה מה שהחוק ותנאי המכרז אומרים שהוא צריך לעשות.

זה שהוא החליט שהוא יכול לפרק את רשת דור שלישי שהחל להקים, ולבנות על זה שיוותרו

לו, והוא יוכל לעשות מה שהוא רוצה, זה משהו אחר.

כמו שהוט בנו רשת, ככה הוא מחויב לעשות. מחר הוא ישדוד בנק ויגיד מה אתם רוצים,

אני חייב כסף כדי לעודד את התחרות. אז מה, תוותר לו גם במקרה כזה?

גולן הוכיח שהוא בא לעשות סיבוב וכל זאת "בשם התחרות". רק מה, עכשיו לא מאפשרים

לו לעשות את הסיבוב הזה, ודורשים ממנו להשקיע כסף, אז הוא בא ובוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הדיל שלי ב012 נגמר , מחפש לעבור חברה (בעיות קליטה בבית) ועל הדרך להשיג דיל טוב .

ראיתי דיל טוב בגולן , יש דרך להימנע מתשלום "דמי טיפול" בסך 49ש"ח?

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לטרנספר עצמך להוט ; גלישה ללא הגבלה ב 49 ש"ח (ללא האטות, לדבריהם), אותה תשתית של 012 (בערך, בדור שלישי עדיין נעשה שימוש בתשתית עצמאית של הוט בחלק מהמקרים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...