Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצד שני האטה כול כך איטית 'זה כאילו אין אינטרנט.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני ואישתי בגולן, אני סובל מהודעות וואטסאפ שמגיעות באיחור, כנ"ל לגבי תמונות. פשוט זוועה.

כנ"ל לגבי מהירות הורדה. חשבתי לנייד 2 קווים ל012 אבל אחרי שראיתי את הpenalty שהם מבצעים ללקוחות שלהם אני אומר לא תודה.

להוט מובייל אני לא מתקרב (לא מתקרב לכל דבר שהוא הוט) וחברות האפ"ס לא נותנות הצעות מספיק טובות.

כנראה נתקענו עם גולן עד שיחליט לסגור את הבאסטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני התחלתי בחודש האחרון לקבל הודעות וואטסאפ באיחור. בנוסף גם מהירות הגלישה במקומות מסויימים על הפנים.

מעניין מה קורה להם שם ומה התוכניות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה לא מציעים חבילות גלישה מעבר ל20 גיגה בארץ

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקר צרות עין של ספקיות סלולר. לטענתן מודל ה Fixed price של גולן מונע מהן לקדם תשתיות 4G חזקות ויציבות ובסופו של דבר מסתמן שישראל תהנה מתשתית דור רביעי צולעת למדי בשנים הבאות.

כשבעולם כבר נמכרים מכשירי סלולר מותאמי קטגוריות 7 ו 8 ב LTE-A (קטגוריות המשתייכות לאותה תשתית דור "4.5" שסלקום התיימרה להפיץ בתקשורת וזכתה אחר כבוד בעליהום ואאל"ט גם באיזו ייצוגית), בפועל הדור הרביעי בישראל תואם כרגע את קטגוריות 2 ו 3 (עד 100 מביט הורדה, 50 העלאה) ובספק אם הדבר ישתנה בהרבה, אם בכלל, בשנים הקרובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין -

פרסום ראשון: משרד התקשורת בודק תרחיש של קריסת גולן טלקום

לאן ילכו 900 אלף לקוחות במידה וגולן טלקום תקרוס? צוות במשרד התקשורת בוחן בימים אלו תרחיש כזה בדיוק. התחזית אינה אופטימית: לחברות הקיימות אין מספיק כרטיסי סים מותאמים ומוקדי השירות לא ערוכים לקליטת מאסה כזו של לקוחות חדשים

http://www.mako.co.il/news-money/consumer-q4_2015/Article-46cba6dbedf3151004.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1434139730

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ואישתי בגולן, אני סובל מהודעות וואטסאפ שמגיעות באיחור, כנ"ל לגבי תמונות. פשוט זוועה.

כנ"ל לגבי מהירות הורדה. חשבתי לנייד 2 קווים ל012 אבל אחרי שראיתי את הpenalty שהם מבצעים ללקוחות שלהם אני אומר לא תודה.

להוט מובייל אני לא מתקרב (לא מתקרב לכל דבר שהוא הוט) וחברות האפ"ס לא נותנות הצעות מספיק טובות.

כנראה נתקענו עם גולן עד שיחליט לסגור את הבאסטה.

אתה מוכן להסביר מהו אותו penalty?

לגבי הוט מובייל - מניסיוני הדל התנהגותם שונה לחלוטין מזו של חברת האם, הרבה יותר טובה.

לחברות האפ"ס תשלם כפליים מאשר למותגים המוזלים. אין לכך הצדקה שכן מעשית השרות זהה.

לי היה ניסיון מר עם גולן, לא חוזר אליהם.

אני לא מבין למה לא מציעים חבילות גלישה מעבר ל20 גיגה בארץ

כדאי לבדוק מה הצריכה האמיתית של הלקוחות. כנראה שאין הרבה דרישה לחבילות גדולות כאלה, וכמו שנאמר - יש בעיה קשה עם התשתיות בארץ שלא רק מוזנחות אלא אפילו מפורקות בהדרגה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדש חדש חם מהתנור - גולן יצאה היום במבצע 29 שקלים למשך שנתיים 10 ג'יגה גלישה

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי את החבילה,48 ל קווים ועוד 10 גיגה,מעולה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק. כל עוד עתיד החברה הזו לוטה בערפל, לא נראה לי שחכם יהיה לעבור אליהם.

מה זה משנה יהיו או לא? אין התחייבות . ברגע שלא יהיו אם וכאשר תמצא חברה אחרת. בינתיים תהנה מהמחיר המוזל.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעצבן אותי שהם רוצים 50 שקל על דמי מעבר למרות שהחבילה שלי מסתיימת אוטוטו ואז האופציות הן או לשלם 50 שקל ולעבור חבילה או שהחבילה תתחדש אוטומטית ותעמוד על 99 שקלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...