Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההוט הזה לא עובד.

פשוט לא עובד, ב 3 מכשירים נדיר שהייתי רואה 3g על המסך וכשהיה מופיע 3g זה היה גרוע יותר כי לא היתה בכלל גלישה.

3 שבועות זה הספיק לנו להיות בלי אינטרנט מחוץ לבית.

וכל זה באיזור המרכז-שרון.

אציין שהם זיכו אותנו על הכל ולא חייבו שקל, הם בעצמם ראו שכל מכשיר גלש רק כמה עשרות מגה בתקופה הזו

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה יכול לטרנספר עצמך להוט ; גלישה ללא הגבלה ב 49 ש"ח (ללא האטות, לדבריהם), אותה תשתית של 012 (בערך, בדור שלישי עדיין נעשה שימוש בתשתית עצמאית של הוט בחלק מהמקרים).

באותיות המאוד קטנות בפרסומת שלהם כתוב "בשימוש נאות והוגן". אני מנחש שזה עד 10 גיגה בתכלס

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה לשלם יותר מ-29 לקו ראשון (שני 19) בוואלה מובייל ל-6 ג'יגה, עם תזכורת לשנה. סים מקופיקס, ניוד תוך 12 דקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כל הניודים למיניהם צריך לשים לב מה המדיניות בנוגע לחריגה מחבילת הגלישה.

בגולן לצורך העניין יש האטה שמוציאה לך את החשק לחיות, אבל לא לוקחים אקסטרה כסף על זה

בעבר כשבדקתי לאן לעבור נתקלתי בחברות שלא עצרו או האטו את הגלישה ופשוט חייבו כמה עשרות שקלים על כל GB עודף, זו יכולה להיות קטסטרופה עבור האבא-שלא-מבין-כלום-וגלש-מלא-שעות-ביוטיוב-עם-WIFI-כבוי.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי כל כך הודעות קודמות, ואני לא כל כך מבין למה מישהו עם תשתיות אינטרנט יצרוך מעל 6 GB בחודש,

אבל בוואלה מובייל לפחות יש מדיניות די הוגנת של 6 שקלים על כל GB חריגה, עד 5GB ואז חסימה.

צרכן דאטה כבד בדרך כלל יודע את זה, ומראש התוכנית של 6GB לא מתאימה לו. יש סים לגלישה סלולרית ללא הגבלה, זאת חבילה הרבה יותר יקרה, ויכולה להחליף גם תשתית אינטרנט אם יש קליטה טובה בבית (אני יודע על 012 שהיה להם כזה דבר לפני שנה לפחות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אנשים ויש אנשים, ברור לי שכל מי שקורא כאן בפורום הוא "אחד שמבין" ו-"לי זה לא היה קורה".

יצא לי להיתקל באנשים מהסוג השני, כאלה שלא מבינים שיוטיוב לטראפיק זה כמו גפרור לחבית של בנזין.

בחלק מהחברות השיחה תסתיים ב"לא נורא, חכה לX לחודש וזה יתאפס" ובחלק האחר הנציג יחטוף מקלחת צעקות וקללות בכדי לקבל זיכוי על החשבון שהוכפל פי 2 במקרה הטוב בגלל חיוב על חריגה.

זה רק משהו שצריך לשים לב אליו, סה טו.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוטיוב שלא מוגדר נכון הוא מתכון לאסון. מעטים האנשים שמשכילים להגדיר את יוטיוב ל SD תחת גלישה סלולרית. כנ"ל לגבי שירותי הזרמה כמו זבוטיפיי ואפל מיוזיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מי שלא יודע להתחבר לראוטר ביתי גם לא יצפה כל היום ביוטיוב, אבל כמובן שיש חריגים.

אני חושב שהאטת גלישה זה פתרון טוב, וגם החריגה המוגבלת שמציעה וואלה מאוד הוגנת. אי אפשר להגיע ככה מחשבון של 30 ש"ח ללא הגבלה ל-700 ש"ח, כמו ההפתעות בשימוש בחו"ל (אבל לא דיברתי. כן, אבל הפייסבוק שלך מתעדכן אוטומטית).

012 גובה 60 אג' על MMS. אני לא יודע מי עדיין שולח MMS. מלבד שימוש בחו"ל, אצל איזה עוד מפעילים עדיין יש הפתעות בתחום הזה בסוף החודש?

אני חושב שזה קשור לרגולציה ולעובדה שבאמת ניתן היום ב12 דקות להחליף מפעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ בשל עניין שנמשך מזה זמן מה ונהיה די בלתי נסבל בימים האחרונים עם 012.

לאחר שנשללה בעיית מכשיר, ניצול מכסת חבילת הגלישה חלקי וכיסוי הדור הרביעי סביר (75-90dBm) נראה שהחלה מגמת throttling יזומה שמבוצעת ללקוחות 012.

כמעט כל הורדה שניה מה play store (חנות האפליקציות של משתמשי אנדרואיד) זוכה להגבלה דרקונית של מהירות ההורדה (200 קילובייט לכל היותר, כשהממוצע נע באיזור ה 60) ; לא משנה כמה הכיסוי מוצלח ו/או באיזו שעה ביום אני מנסה להוריד מהסטור תכנים ע"ג התשתית הסלולרית, ההגבלה בהחלט שם.

לא ברור אם ההגבלה חלה על כל חברות הבת של פרטנר ולמען האמת אני גם לא יותר מדי מופתע, רק שבתשתית שמסוגלת (תיאורטית) לספק כמאה מגהביט לשניה, הייתי מצפה להגבלה קצת פחות דרקונית.

אני גם מציין את הסטור כי שם זה מבחינתי הכי מורגש, אך נראה שגם יוטיוב ועוד סובלים מאותה הגבלה.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר מאד. אמנם איני עוקב אחר מהירויות, אבל יש אצלי שלושה צרכני data כבדים שאין להם שום תלונה למהירות ההורדה ב-012. למעשה לא פעם הם מעדיפים לחבר את המחשבים שלהם להורדה מ-012 ולוותר על שירותי בזק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי, לפחות בPlay store.

אני מחובר בדור רביעי, כל דבר אחר עובד במהירות. עד כדי כך שאני מעדיף להשתמש בגלישה סלולרית על פני Wi-Fi. אבל עדכונים והורדות אי אפשר לבצע על גבי הרשת.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה הנכונה היא האם יש טעם לעבור לסלקום ולדעתי התשובה היא לא. התשתית הגרועה ביותר, מכל הבחינות.

סלקום ‚ אורנג ופלאפון אני לא מוכן גם בחינם אז מה בעצם האופציות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...