Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הוט מובייל אינה פרטנר. היא הוט (אני מניח ד-dkn1 אינו מחבב גם אותם). יש ביניהן שיתוף תחנות, לא שום דבר אחר.

הקו התחתון הוא שהדרך היחידה להמנע מחברות הסלולר השנואות היא להתנתק מהניי. ואז לשמור על קר באמצעות הוט ובזק - השנואות גם כן. מלכוד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4848242,00.html

האם זו תחילת אכיפה משמעותית, ואולי הפסקת התרגילים של גולן? או שזה מעט מדי ומאוחר מדי.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על טלזר 019 ?

https://019mobile.co.il/mobile/

למישהו יש ניסיון איתם ?

כמעט שנה איתם, עובד מצוין. החיסרון היחיד הוא שאין להם שום כיסוי בחו"ל, הטלפון פשוט לא יעבוד. הוואטאפ עובד מצוין לעומת זאת כי הוא לא קשור לרשת הסלולרית.

Sent from my SM-N910T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט שנה איתם, עובד מצוין. החיסרון היחיד הוא שאין להם שום כיסוי בחו"ל, הטלפון פשוט לא יעבוד. הוואטאפ עובד מצוין לעומת זאת כי הוא לא קשור לרשת הסלולרית.

אחלה תודה ‚ הם כנראה התחנה הבאה אצלי אחרי גולן שכנראה הולכים להסגר ‚ מה גם שהם היחידים שרוצים על הסים 10 שקלים ולא 49 ש"ח כמו בשאר החברות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה מובייל גובים 5 שקלים על סים דרך קופיקס. יתר החברות מציעות המון פעמים מבצעים עם סים ללא תשלום, לא תמיד מפרסמים את העניין הזה. בכל מקרה סים לא אמור לעלות יותר מעשרה שקלים.

אתה בין הראשונים אצלם (לאחר שהתרחבו מתחום העובדים הזרים), האתר עדיין לא שופע ביותר מדי מידע. עדיין מופיע במידע על החבילות שצריך להוסיף תשלום עבור שימוש בחו"ל, לפני כן הודיעו שכיוון שהם חדשים אז אין עדיין הסכמים בחו"ל. אולי ישנו כבר שירות בחו"ל?

והוואטסאפ עובד בחו"ל רק כשיש כיסוי רשתות מקומיות של WIFI כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה תודה ‚ הם כנראה התחנה הבאה אצלי אחרי גולן שכנראה הולכים להסגר ‚ מה גם שהם היחידים שרוצים על הסים 10 שקלים ולא 49 ש"ח כמו בשאר החברות .

אני עכשיו ניידתי ל pmobile , והסים בחינם...

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלאפון יכולים להרשות לעצמם סבסוד צולב של מותגי הלואו-קוסט שלהם בתור חלק מקבוצת בזק. (ולכן הSIM חינם והמחיר דומה לגולן)

מעדיפים שהם יפסידו כמה שקלים מאשר המתחרים שלהם

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

למי שזקוק לחבלילת גלישה גדולה - אתמול ניידתי 4 קוים מ-012 לפרטנר (כן, אני יודע שזה ניוד פנימי) ועוד אחד מהוט לפרטנר. הניוד בוצע במסגרת יריד "חבר" אבל לקחתי דווקא את המבצע (הזהה) של ארגון המורים - 45 ש"ח לחודש ל-unlimited ו-15 ג"ב גלישה (יש לי 3 צרכני גלישה כבדים מאד). הסימים בחינם.

למי שזקוק לנפח גלישה גדול - אצלי יש שלושה כאלה - מדובר בעסקה שנראית מצויינת, במיוחד עם הקליטה המעולה שיש לי בבית, שגורמת לי לחשוב על החלפת תשתית בזק לתשתית 4G של פרטנר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי המיבצע ללא מיגבלת גלישה בהוט מובייל?

לא ממש הבנתי האם מותר לי לחבר לדונגל מודם ולחבר לראוטר W9970 שקניתי שתומך במודם סלולארי בUSB.

מבחינת נפח הגלישה כל הבית יצרוך עד 40GB בחודש גג(יוטוב וIPTV).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע.

פרטנר הציעו לי גם גלישה ביתית על בסיס 4G - כם הגבלת נפח של לא פחות מ-500 ג"ב לחודש, אאל"ט 79 (או 69) ש"ח לחודש. לא התעמקתי, למאוש שכאמור זהי עשוי להיות עבורי פתרון טוב בגלל המגבלות של בזק וחוסר יציבות של הוט אצל השכנים.

ד"א - הסימים שקיבלתי היו חינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף לסאגה הבלתי גמורה? "גיל שרון ואלקו על סף רכישת גולן טלקום"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4857747,00.html

רגע אבל למה את העיסקה הזאת כן יאשרו ? אני לא רואה התחייבויות שלהם לפריסה של אנטנות כמו שגולן טלקום היו חייבים ?

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...