Jump to content

kookoo

 • הודעות

  924
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של kookoo

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

1

מוניטין

 1. אתעלק ברשותכם, המקרר שארפ בן עשור שלי מת בטרם עת(ניסיתי להוציא את הנורה בזמן שהוא היה מחובר לחשמל. היא נשברה, היה בום יפה ומאז כמעט ולא מקרר). בגלל שהבניין ישן, המעלית קטנה(קומה 8). הכניסה אליה 70*190 ועומק 113. מעדיף מקרר בנפח גדול ככל האפשר. יש המלצות ספציפיות? תודה.
 2. שוקל בערך כמוך, רוכב על אופנוע מודרני עם מנוע בנפח 373 סמ"ק ששוקל 154 ק"ג. משייט בנינוחות על 120 קמ"ש (עד כמה שניתן לקרוא ל7.5K סל"ד כשהאדום ב9.5 והמנתק ב10.5 נינוחות) עם מספיק כח להאיץ גם בעליה מתונה ואני אומר שזה לא מספיק להתנהלות בטוחה בכביש בינעירוני בתוך תנועה דלילה. התאמה בין נפח ואופי הכלי צריכה להתבסס קודם כל על תוואי נסיעה, יש תסריטים שהכלי האידיאלי יהיה קטנוע 125 סמ"ק ויש תסריטים שהוא דווקא יהיה אופנוע 650 סמ"ק מוגבל.
 3. A2 דורש אך ורק מבחן שליטה, דרגה מיותרת עבורך. A1 דורש טופס ירוק + מינימום שיעורים + טסט מלא. סדר גודל עלות 1800+2000 שקלים אם תעבור טסט ראשון. רישיון תעשה דווקא על ידני ולו רק מסיבה אחת פשוטה - זה כיף לא נורמאלי. אתה לא באמת יכול לדעת כמה תשאב לתוך כל העולם הזה(ולא, שיעורי רכיבה הם לא אינדיקציה לכלום) לאחר מכן. התפעול ממש לא ביג דיל, מתרגלים לזה נורא מהר. לגבי נפח של הכלי העתידי שלך, זה תלוי מאוד בשימושים שלך. יכול להיות ש125 יספיק(99% מהנסועה פקקים) עם עודף ויכול להיות ש500 יהיה מעט מידי(כבישים פתוחים/טיולי סופ"ש). בד"כ מלמדים A1 על כלים של 250 סמ"ק, ככה שכבר בשלב הזה תוכל לראות אם הכח מספק בשביל המשקל שלך. בהצלחה!
 4. זה שוק של באז וורדס, היום הבאז וורד הכי חמה בשוק זה ריאקט.
 5. טעות נפוצה. בוקינג הם אך ורק מתווך, ברגע שסגרת עיסקה עם בוקינג, הפרטי אשראי שלך מועברים ישירות למלון דרך פורטל ייעודי. ולגבי הכספות במלון, רובן מאובטחות כמו שקית קשורה.
 6. משום מה, אגרת מבחן נהיגה מעשי מופיעה בידיוק ככה בפירוט אשראי.
 7. היה לי את זה לפני כמעט 3 שנים, בד''כ שוללים אירוע מוחי וישר עוברים לסטרואידים. אם לא הזנחת וישר הלכת לרופא, הסיכוי שישאר נזק קבוע הוא קלוש. אם באמת מעניין אותך, לך לגוגל. יש שלל סיבות שזה יכול לקרות החל מוירוס, דרך התפרצות הרפס וכלה בלחץ.
 8. במונית תמיד, באוטובוס רק כשאני עם הילדים(דורש מהם). לדעתי, בתאונות שמעורב בהן אוטובוס יש סבירות מאוד נמוכה שנוסע יפגע.
 9. אני התייאשתי, המכונה הועמדה בחוץ. אנצל את ההזדמנות לעבור לפתח תחתון(יש מייבש, יחסוך לי לא מעט מקום), שמתי עין על LG F0712WW.
 10. ניסיתי לכבס ללא חימום, אין שינוי. אין היבהוב.
 11. המכונה indensit witxl 1051, עבדה עד היום בבוקר. כשממלאים כביסה ומפעילים המכונה מתחילה לעבוד, התוף מסתובב, מתמלא מים ושם נגמרת החגיגה - התוף לא מסתובב יותר, מכסה נעול. כשמפעילים מצב סחיטה הכל עובד כרגיל, המכונה מתרוקנת אבל נראה שהתוכנית לא מגיעה לסוף והמשאבת מים ממשיכה להסתובב לנצח. אין שינוי בהפעלה במצב 'מים קרים'. אין שינוי בהפעלה במצב ללא סיבוב התוף. צנרת ניקוז נבדקה ולא סתומה. עצות איך להמשיך מכאן?
 12. למדתי על בשרי, שגבינה צהובה לא עושה את זה לעכברים כמו דברים סקסיים באמת, למשל הצינור הזנה של המדיח כלים.
 13. עם לחם הם נתפסים כמה דקות בודדות אחרי שמכבה את האור במטבח. ביסלי גם יכול להיות חם מהתנור, ממש קל להכין בבית.
 14. הכי יעיל שמצאתי זאת חתיכת לחם טרי שבידיוק הוצאתי מהתנור.
×
×
 • תוכן חדש...