Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיווח על מכמונות מהירות

FifthGear
שימו לב! השרשור הזה בן 2158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נשמח למיקום יותר מפורט,אם אפשרי כמובן :) (מה זה צומת 44? 44 זה מספר כביש)

אם תארגן תמונה,עוד יותר טוב ;)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כנראה מתכוון לצומת של כבישים 40 ו-44 ליד רמלה

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמה חדשה בכביש 5 ( וראשונה בשומרון) . היום הותקנה מצלמת מהירות חדשה על כביש 5 מזרח . המצלמה נמצאת על כביש 5 מזרח ממש מול מחסום אורנית/השומרון . המצלמה מצלמת את הפנים של הרכב . מצלמת את הבאים מכיוון מערב לכיוון מזרח ( מכיוון מחלף אורנית/השומרון. לכיוון מחסום אורנית/השומרון ) . שימו לב : המהירות המותרת בקטע זה 70 !!! ( הוצבו תמרורים במקום שלא יהיו ספקות )

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמה חדשה בכביש 5 ( וראשונה בשומרון) . היום הותקנה מצלמת מהירות חדשה על כביש 5 מזרח . המצלמה נמצאת על כביש 5 מזרח ממש מול מחסום אורנית/השומרון . המצלמה מצלמת את הפנים של הרכב . מצלמת את הבאים מכיוון מערב לכיוון מזרח ( מכיוון מחלף אורנית/השומרון. לכיוון מחסום אורנית/השומרון ) . שימו לב : המהירות המותרת בקטע זה 70 !!! ( הוצבו תמרורים במקום שלא יהיו ספקות )

תיקון. כתבת כביש 5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה על כביש 5! מצלמת את הנוסעים ממערב למזרח . נמצאת מול המחסום שעל כביש 5 . המצלמה מצלמת את הפנים של הרכב !! מהירות מותרת 70! ממליץ לכולם להאט את המהירות כבר במחלף שלפני המחסום .

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא עדכון צ'יטה הלילה עם מצלמות חדשות במרכז.

לתשומת כיסכם.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב:

1. מנויי צ'יטה - המכשיר מתריע לשווא על מצלמת דמי בירושלים: (בצומת רמות פולין נדמה לי) בכביש יגאל אלון בין רמות לגבעה הצרפתית (בעליה), ולא מתריע על גטסו רמזור מהירות באותו מיקום בירידה. לתשומת לב מנהלי מאגר הנתונים.

2. כמו כן, נכון להבוקר יש שלט "מצלמת מהירות" (ללא מצלמה מותקנת בפועל) בכביש 6 לכיוון צפון במחלף נחשונים.לא ברורה לי המשמעות, אולי התרעה על אכיפה מוגברת?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב:

1. מנויי צ'יטה - המכשיר מתריע לשווא על מצלמת דמי בירושלים: (בצומת רמות פולין נדמה לי) בכביש יגאל אלון בין רמות לגבעה הצרפתית (בעליה), ולא מתריע על גטסו רמזור מהירות באותו מיקום בירידה. לתשומת לב מנהלי מאגר הנתונים.

2. כמו כן, נכון להבוקר יש שלט "מצלמת מהירות" (ללא מצלמה מותקנת בפועל) בכביש 6 לכיוון צפון במחלף נחשונים.לא ברורה לי המשמעות, אולי התרעה על אכיפה מוגברת?

לא יודע לגבי הצ'יטה כי אני נוסע עם igo ואני מקבל התראה שם בירושלים במיקום הנכון שזה בירידה ולא בעלייה, אבל בכביש 6 באמת ראיתי כבר לפני חודש את השלט הזה ולא קיבלתי שם שום התראה חדשה או התראה על מצלמה קבועה. מעניין מה זה. אבל יש עוד מיקומים שבהם יש שלטים ואין מצלמות, אז אולי זה עוד אחד מהם שנועד סתם להפחיד כדי להוריד מהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין רמות לגבעה הצרפתית? האם הכוונה לצומת של רמת שלמה? בעליה יש מצלמת רמזור ישנה, אני בספק אם היא פעילה. בירידה, יש אכן מצלמת גטסו (רמזור ומהירות) אבל היא עדיין עם מדבקות על החלוניות, (עדיין) לא פעילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק.

אאל"ט ההתרעה על מצלמת הרמזור היא "מצלמת מהירות", צריך לעבור שם שוב ולבדוק.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה על כביש 5! מצלמת את הנוסעים ממערב למזרח . נמצאת מול המחסום שעל כביש 5 . המצלמה מצלמת את הפנים של הרכב !! מהירות מותרת 70! ממליץ לכולם להאט את המהירות כבר במחלף שלפני המחסום .

מה הקטע של המצלמה שמצלמת את פנים הרכב?

מה קורה בחושך, הפלאש שלה יכול לסנוור את הנהג ולגרום לו חלילה לתאונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כדי לוודא שהנהג שם לב שמצלמים אותו והוא מחייך.

וברצינות, נראה לי שכוונת הכותב הייתה "הפנים" של הרכב, דהיינו החזית של הרכב ולא צילום מאחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...