Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"מכרת את האלפא?"

alfa_draco
שימו לב! השרשור הזה בן 4934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על מה אתה מדבר נר - מה זה כל השאר? הסוד היתה עשויה הגה, שלדה, וזכרונות של מה שהיה פעם מתכת והחליד למולקולות עוד באונייה מאיטליה.

ירון (Jhonston) - למען הסר ספק, זו לא ביקורת על קורולה. אני בטוח שהיא עונה היטב לדרישותיהם של לקוחות רבים. זו ביקורת על עולם שבו לקוחות רבים דורשים קורולה.

אני מצר על השימוש התכוף במילה קקה שהשתרש פה באשמתי. לכל המעוניין, אפשר לעבור לאיטלקית (merda).

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה שאני עושה לקורולה קוראים "נהיגה"

סלח לי ידידי, אבל אתה סותר את עצמך, להלן ציטוט ממה שאתה כתבת:

באמת לא מגיע לה. אני מתעלל בה, כמו אב מתוסכל שחוזר הביתה מלשכת העבודה שיכור ופורק את התסכולים על האישה. אף אחד לא סיפר לה שהמנוע שלה מגיע לסל"ד כזה, היא לא ידעה שלבלם היד יש בכלל שימוש כלשהו שלא במצב Parking.

באחד הלילות לקחתי אותה להתחרע בכביש המשחקים, זה שאליו לוקחים מכוניות לנסיעות מבחן. אין מה לומר, היא הרגישה שם כמו דג במים. ליתר דיוק – כמו אמנון במי מפרץ מכסיקו. אחרי עשר דקות יצאנו משם, ואני בטוח ששמעתי אותה בוכה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah:

יופי של כתיבה, לדעתי כמעט כל המכוניות היום בסגמנטים הנגישים הם סוג של קורולות.

העצוב מכל שלאחרונה גם האלפות הופכות דומות יותר ויותר לבינוניות השולטת.

הבחירה שעשית אכן מצויינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי tzvipper, אין סתירה.

נהיגה כהלכתה עשויה בהחלט לערב מעת לעת סל"ד גבוה, התחרעות (למען הסר ספק - הכוונה אינה להשלכת הרכב לעבר קירות אבן, כי אם לנהיגה מהירה המשלבת פניות חדות ועשויה להפיק מהצמיגים מעין צליל חריקה) ואף - רחמנא לצלן - שימוש, נדיר אמנם, בבלם היד.

יחד עם זאת, משהבנתי שהקורולה אינה מורגלת בכגון אלו, ומשהביעה מחאתה הקולנית, חדלתי באחת מהתנהגותי הנלוזה וחזרתי להתגלגל מנהלתית עם שאר העדר.

עד הפעם הבאה שהיא תרגיז אותי בבינוניותה.

אגב - נהגתי בהחלט בג'ולייטה 120 לפני הבחירה בבראבו, ואני חייב לציין כי מעבר ליתרון המחיר הבראבו פשוט הרגישה איכותית יותר.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה יפה ומבין לליבך.

קשה מאוד לרדת מרכבים עם נשמה (שכוללת גם כל מיני קפריזות אבל זה חלק מהנשמה) למכונה שמעבירה אותך ביעילות ממקום למקום אבל בלי שום רגש.

תתחדש על הבראבו ותהנה ממנה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את סגנון הכתיבה,

עממי ומעולה :)

ליפניות המשפחתומטיות אין נשמה, טוב נו ל3 דור קודם היתה קצת...

בראבו על הבחירה בבראבו,

לפחות מבחינת עיצוב חיצוני היא מדהימה לדעתי!

*את העיצוב הפנימי לא ראיתי ולא נהגתי בה עדין.

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחושת הבטחון של 3 ס"מ בדוושת הבלם

מה בדיוק ביטחון בזה? אני אישית מרגיש יותר בטוח עם דוושת הבלם הדו-מצבית (ON וOFF) של קסנטיה מאשר ברכב אחר עם אותם ה3 סנטימטר בדוושה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערן, נאה דרשת.

צבי, בתור אחד שמכיר באופן אישי את אופי הנהיגה של ערן והתייחסותו לרכב באשר הוא, אני יכול להעיד שמתעלל הוא לא (אפילו שהוא מגדיר את עצמו ככזה). ערן הוא אחד מאותם מעטים שהייתי מפקיד את מכוניתי בידיהם בלב שלם, גם אם מדובר ביום מסלול שכולל - רחמנא לצלן - גם לחיצה הגונה על הדוושה הימנית.

זה מה שאני מרגיש שאני נסעתי על האבאו פיכס של העבודה או על האקסנט החדשה.

עידן

שמע, לא נעים לומר, אבל כשאני קורא את הדברים האלה, השיר הבא מתנגן לי בראש באופן בלתי נשלט

נפלת חזק

ותודה שאתה בכלל לא שולט בחיים שלך

משותק

רגשני מנותק תודה שנפלת חזק

:lol:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק ביטחון בזה? אני אישית מרגיש יותר בטוח עם דוושת הבלם הדו-מצבית (ON וOFF) של קסנטיה מאשר ברכב אחר עם אותם ה3 סנטימטר בדוושה.

בקסנטיה דוושת הבלם היא לא דו מצבית היא פשוט כאילו נכנסת בקיר בטון. [לא און ולא אוף פשוט רגע אחד אתה נוהג ובשני אתה בבלאק אאוט כתוצאה מחוסר דם שמגיע למוח]. :-D

אחרי מספר פעמים שכמעט קילפתי את אבא שלי מהשמשה הוא שאל אותי מה קורה לי איך אני נוהג ועוד שאר ברכות.

כשהוא התיישב על יד ההגה הוא הבין אותי ומלמל משהו לא יפה על הצרפתים והנדסת הרכב המוזרה שלהם.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקסנטיה דוושת הבלם היא לא דו מצבית היא פשוט כאילו נכנסת בקיר בטון. [לא און ולא אוף פשוט רגע אחד אתה נוהג ובשני אתה בבלאק אאוט כתוצאה מחוסר דם שמגיע למוח]. :-D

אחרי מספר פעמים שכמעט קילפתי את אבא שלי מהשמשה הוא שאל אותי מה קורה לי איך אני נוהג ועוד שאר ברכות.

כשהוא התיישב על יד ההגה הוא הבין אותי ומלמל משהו לא יפה על הצרפתים והנדסת הרכב המוזרה שלהם.

אותו הדבר קרה לי בג'טה.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...