Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"מכרת את האלפא?"

alfa_draco
שימו לב! השרשור הזה בן 4958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל השאלה שלי לא הייתה צינית, שאלתי ברצינות - אנסח מחדש אם בלבלתי מישהו:

בתור אחד שמאוד מאמין לסטיגמה הרווחת כי פיאט זה רכב שמתפרק, ראיתי בזמן האחרון הרבה המלצות על הרכבים היותר צעירים של החברה. כלומר, לאט לאט מתגברים הקולות שאכן, החברה מתחילה לייצר רכבים באיכות טובה. ולכן, שאלתי, בשיא הרצינות, האם פיאט היום חברה טובה? כי בוא נודה, הרכבים סבלו מבעיות אמינות קשות במהלך שנות ה-90 וחלק נכבד משנות ה-2000.

לא מסכים איתך - קודם כל, כמו שכבר ציינתי, אני כרגע מתנדנד אם לצאת מהסטיגמה של "פיאט=לא אמין" ולכן הגבתי בשרשור.

לגבי התיבה, אם אתה לא נהנה מנהיגה וצריך את הרכב לשינוע בלבד - אני מסכים, אוטומט עדיף. אבל, וזה אבל גדול, אם אתה באמת אוהב לנהוג, אתה תנהג על ידני.

אלו בדיוק סוג האמירות ששמעתי בזמן האחרון, בדיוק לזה התכוונתי.

חברים, לא צריך ישר לקפוץ ולתקוף יהיה בסדר, סה"כ דיון :) מצפה לתגובתכם.

בוא נסכם שהצהרתך בדבר העדר הציניות אינה תקפה לגבי מה שאני כתבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ממש לא אותו ענין שכן בזמנו ציינתי שלמרות השימוש בפלטפורמות וחלקים מכניים זהים, בפיאט מצליחים משום מה לתת למותגי הבית שלהם תחושה והתנהגות שונה. ולכן הלנצ'יה שונה מאוד מאלפא נניח, או אף מפיאט, בכל הנוגע להרגשה של מי מאיתנו הנוהג בכל אחת מהן. לשאלתך, לא נהגתי עדיין בדלתא שכאן ונסיוני מוגבל לנהיגה בגירסת דיזל ידנית בחו"ל. את רשמיי ממנה כבר כתבתי כאן בהזדמנות אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא ניסיתי גם את הדלתא. תוספת 200 קילו על רצפת הבראבו לא עשתה יותר מדי טוב להתנהגות, כך שמבחינה דינאמית היא הפחות מוצלחת בחבורה, וגם עיצוב הפנים, אמנם נאה ואלגנטי אבל לא מעורר רושם מיוחד. למי שמחפש משפחתית מיוחדת עם מקדם פוזה ויחס טוב של כ"ס לשקל, הדלתא עשויה להתאים מאוד.

לגבי פיאט - היו לי בעברי הרחוק יותר שתי פונטו, רגילה וקבריו, שהחזקתי כל אחת מעל 3 שנים והפגינו אמינות מושלמת. הפנדה של אשתי, לא מושלמת (מחלת מוט וחיישן ההגה הידועה תוקפת פנדות רבות) אם כי יצויין כי הרכב הזה כל כך זול לתחזוקה מכל בחינה אחרת שאפילו ה-4000 ש"ח של טיפול במחלה האמורה, אם מחולקים ל5 השנים וחצי שהפנדה אצלנו, לא נוראים. כך שאין לי חשש מבחינה זו.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בדיוק אתה מתכוון? העניין עם התיבה?

אני, אולי שלא כמוך, רוצה לחשוב שאני חף מסטיגמות ואין לי בעיה עם שום אוטו, לא מבחינת אמינות, לא מבחינת ביצועים, נוחות, גימור, ספורטיביות, אחיזת כביש, היגוי, מכללי מנוע, גיר, ריפוד, בקיצור מה שתרצה, כל אוטו לגופו. אני גם מתיימר להציע שארץ המוצא של המתכנן, המהנדס, הפועל, חלק כל שהוא, מכלול כזה או אחר, או אף המדינה בה הוא מיוצר אינה רלבנטית לאיכות הרכב או העדרה. זו הסיבה בשלה הודעתי היתה צינית מכף רגל עד ראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני, אולי שלא כמוך, רוצה לחשוב שאני חף מסטיגמות ואין לי בעיה עם שום אוטו, לא מבחינת אמינות, לא מבחינת ביצועים, נוחות, גימור, ספורטיביות, אחיזת כביש, היגוי, מכללי מנוע, גיר, ריפוד, בקיצור מה שתרצה. אני גם מתיימר להציע שארץ המוצא של המתכנן, המהנדס, הפועל, חלק כל שהוא, מכלול כזה או אחר, או אף המדינה בה הוא מיוצר אינה רלבנטית לאיכות הרכב או העדרה. זו הסיבה בשלה הודעתי היתה צינית מכף רגל עד ראש.

הבנתי אותך :) אני כמובן לא בדעה שלך, בכלל. אבל, האמת, אני מקווה שאתה צודק.

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שאני לא מבין את טיוטה בשביל מה לאפשר את ה3 ס"מ חופש בדוושה, אם אני ירצה לבלום אני ילחץ על הברקס.

אני לא ילחץ כי משעמם לי,אם אני נוגע בברקס סימן שאני רוצה לבלום!

don't drive faster than your guardian angel can fly

ההונדה סיויק מטוס.

הונדה סיויק שנת 97 אוטומטית,, מאוד מהירה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...