Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוקוס חדשה 2011 - מתי מגיעה לליסינג?

orib
שימו לב! השרשור הזה בן 4981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נמצא בעיצומה של התלבטות איזה רכב לקחת. החוזה נגמר עוד כחודש וצריך להזמין

רציתי אוקטביה 1.2 אבל אין במלאי לפחות 4-6 חודשים קדימה.

על הפרק עכשיו 308 אבל אני קצת חושש מביצועי הרכב לאור דעות חלוקות בנושא תיבת ההילוכים שלה.

אני יכול תאורטית לקחת רכב חילופי כלשהו לכמה חודשים ולחכות לדגמים חדשים שיבואו או שיגיע מלאי חדש של אוקטביות.

ראיתי כתבה על הפוקוס החדשה שאמורה להיות עם DSG ועוד דברים טובים.

http://www.auto.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94-24621,72-%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%93-%D7%A4%D7%95%D7%A7%D7%95%D7%A1-%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%94-%D7%92%D7%9C%D7%A8%D7%99%D7%94.aspx

השאלה מתי באמת יגיע הרכב להיצע בליסינג? האם זה יקרה בתחילת 2011 כמו שכתוב בכתבה או יותר לקראת קיץ 2011 או בכלל לא?

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לפני אוגוסט 2011

אני נמצא בדיוק בהתלבטות שלך..דיברתי גם עם חברת הליסינג וגם עם יבואן פורד, בכל מקרה חברות הליסינג יקבלו את הרכב ראשון, אלבר אמרו שזה אמור להגיע אליהם במאי עם דגש על אמור. בגלל שהוא טוען שרכב חדש הרבה פעמים חוזר למפעל בגלל זיהום אוויר וכו' ,כך שבתכל'ס הוא לא יכול להגיד מתי בדיוק הרכב יגיע..(אחח בירוקרטיה ישראלית..)

הוא אמר שגם ג'יפ של יונדאי היה אמור להגיע והם מחכים לו כבר שנה..

בקיצור די מבאס לחכות עכשיו שנה, אבל מצד שני ה2011- נראה רכב מדהים ויהיה די מבאס להיות עם ה2010 המכוער ,כשעל הכביש כבר יהיו דגמי 2011..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מחכה לפוקוס 2011... מנסיון עבר עם ליסינג אם הם אומרים מאי קח לפחות 5 חודשים קדימה...

הזמנתי 308. עשיתי נסיעת מבחן והשוותי ל I30CW. היונדאי מרגישה מאוד זולה ופשוטה מבפנים. נוחות נסיעה לא משהו אבל היא מגיבה די טוב.

ה 308 הרבה יותר נעימה מבפנים. אמנם מגיבה קצת פחות טוב אבל בהחלט מספק בשבילי. הרבה יותר טוב מפוקוס נוכחית עליה אני נוהג כבר 3 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מחכה לפוקוס 2011... מנסיון עבר עם ליסינג אם הם אומרים מאי קח לפחות 5 חודשים קדימה...

הזמנתי 308. עשיתי נסיעת מבחן והשוותי ל I30CW. היונדאי מרגישה מאוד זולה ופשוטה מבפנים. נוחות נסיעה לא משהו אבל היא מגיבה די טוב.

ה 308 הרבה יותר נעימה מבפנים. אמנם מגיבה קצת פחות טוב אבל בהחלט מספק בשבילי. הרבה יותר טוב מפוקוס נוכחית עליה אני נוהג כבר 3 שנים.

וגם לא בטוח שהליסינג יסכים לתת לי לחכות..אני גם בדקתי את הI30CW ואני מסכים איתך במאה אחוז.

אתה הרווחת ידידי..בפניי לא עומדת אופציה לקבל את ה308 או הפלואנס למשל..זה היה או הפוקוס ,או קרוז ,או לנסר,או היונדאי.

איך אומרים? זו נבלה וזו טריפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...