Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בריונות משטרתית: תסתלקו או שנזמין לכם בוחן, אנחנו מתאמנים פה עכשיו

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 5111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מכיר את רזי החוק, אבל ממה שאני יודע החוק אוסר על נהיגת מרוץ לא?

אם כן, אין לך סיבה לבוא בתלונות...

הארוע היה אימון ולא מרוץ, ההתנכלות של השוטרים הראשונית הייתה מתוך ביריונות ותוך שימוש בכוחם לרעה.

המשפט הראשון והאיום הראשון היה אנחנו פה, עד מתי? עד 5 בערב. עופו מפו או שנזמין בוחן שיוריד את כולכם מהכביש...

אחרי כמה דקות (תוך כדי שאנחנו מתקפלים) התחילו לעשות לנו בלאגן ונטפלו לבחור אחד. האשמה העיקרית - צמיג אחורי שחוק (או לטענתם - צמיג סמי סליקס ;-)) ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא מכיר את רזי החוק, אבל ממה שאני יודע החוק אוסר על נהיגת מרוץ לא?

אם כן, אין לך סיבה לבוא בתלונות...

.

בוודאי שאוסר. אבל מדוע החלטת שמדובר בנהיגת מירוץ? כי זה כתוב בחדשות? כמו שאמרתי כבר קודם - כל מה שנכתב בידיעונת הזו מצוץ מהאצבע.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מנסה לצלם את האימון המשטרתי, זה יכול להיות יופי של חומר במקרה שמישהו יואשם בעבירה כלשהי כתוצאה מאימוני הנהיגה האלו.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שאוסר. אבל מדוע החלטת שמדובר בנהיגת מירוץ? כי זה כתוב בחדשות? כמו שאמרתי כבר קודם - כל מה שנכתב בידיעונת הזו מצוץ מהאצבע.

אני לא נכנסתי לקישור שניתן מוקדם יותר בשרשור.

ובנוגע לנהיגת מרוץ. טעות שלי, התבלבלתי במטרה שלשמה הגעתם למסלול.

אבל דבר אחד אני לא מבין, לא צריך אישור ורישיונות בשביל לקיים אימוני נהיגה מתקדמת שכאלה?

Uno Turbo כתב: לא יודע, לשמוע גבר אומר: אוטו קטו ואדום, עושה לי קצת צמרמורת :smile:. alexk כתב: כשאתה אומר צמרמורת אתה מתכוון לרטט במקומות מסוימים בגוף? כי אם כן, יש פורומים אחרים בשביל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי יש שתי דרכים לפעול:

האחת, לקיים את האימונים בשעות לא שגרתיות, בימים לא שגרתיים (לא שישי-שבת) ובמקומות לא שגרתיים (יש עוד מקומות חחוץ מאשדוד, ערד וכוכב יאיר). זה עובד היטב, מניסיון. נכון, צריך להשקיע חצי יום חופש ולפעמים יותר דלק.

השניה, לנסות לגייס את תמיכתם של בעלי ההון ולקדם לוביסטים בנושא בכנסת. אם מרוצי הסוסים ורוכבי האופניים הצליחו, גם אנחנו נצליח. כמובן שצריך למתג את הספורט המוטורי בהתאם.

ואופ טופיק לשרשור של רוני: כבר מתחיל להמאס מהמגרשים 'בכאילו' שיש בארץ. כשאני רואה מסלול בחו"ל (כמו התמונות שעומר העלה, עם מרווחי ביטחון אינסופיים לטעויות) אני מפנטז איך אני עולה שם עם הקליאו שלי. לא מבקש איזו מכונית על. אני יודע איזה כיף זה יהיה. הקליאו (לטעמי) זו אחת המכוניות שההתנהגות שלה משתבחת ככל שעולים במהירות (כן, זה נשמע מוזר, אבל מי שהחזיק אחת יודע בדיוק על מה אני מדבר). גם כשאני נוסע לנס הרים לא תראו אותי לוקח סוויפרים ב-160 קמ"ש או מייצר החלקות בזוית של 45 מעלות. אין מה לעשות, גם לנהגי מירוץ מקצועיים היו פקשושים.

אני מתכנן להחליף את הקליאו ב-STI בתקופה הקרובה. אבל אני חושב האם תהיה תמורה טובה לעליה בהוצאות האחזקה. הרי אין איפה לנצל את היכולות של הרכב עם מרווחי ביטחון. אני לא רואה את עצמי נוהג יותר מהר בכבישים ציבוריים ממה שאני נוהג כיום, כי פשוט זה חסר אחריות כלפי הנהגים בסביבה. אני אשדרג בגלל הסאונד, ובעיקר בגלל התחושה של להיות בעלים של רכב כזה, וכן, גם בגלל הכח. כשאנחנו נהנים בכביש ציבורי אנחנו מוכנים לקחת סיכון בשביל התחביב שלנו, אבל האם המשפחה בסובארו DL בנתיב ממול שקיבלה רבע כוכב ריסוק מוכנה לקחת גם את הסיכון? אותה אנחנו צריכים לשאול! מדובר בסוג של אגואיזם. כנראה שעכשיו אתם קוראים את זה ומכחישים, אבל אם היה לכם מסלול רציני פה, הייתם מסכימים איתי. אני בטוח.

סליחה שהוצאתי את זה, אבל הנקודה הזו מציקה לי כל פעם מחדש. אולי שווה לחשוב על להעלות את הרכב על מעבורת ולצאת לאיזה טיול רציני בחו"ל. אולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אתם נמצאים בשטח פרטי, צאו מכאן מיד" (99.9% שמדובר בשטח ציבורי, אבל מכיוון שלא בדקתי בעצמי, אתן להם ליהנות מהספק).

כאן אתה יכול לבדוק למי שייך השטח: http://ecom.gov.il/Counter/alternative/tabuNesach/Homepage.aspx?counter=10&catalog=1&category=tabuNesach&language=he

זה עולה רק 10 ש"ח.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מנסה לצלם את האימון המשטרתי, זה יכול להיות יופי של חומר במקרה שמישהו יואשם בעבירה כלשהי כתוצאה מאימוני הנהיגה האלו.

באתי עם רכב גנרי לחלוטין (הונדה ליסינג) ,לתהות על קנקנה של ההתקהלות המשטרתית הזו ולנסות לצלם - ישר זינק אליי אופנוען מאומן כנשוך נחש- "בוקר טוב,זה שטח פרטי,סע לשלום" , אמרתי סבבה והתחלתי לנסוע.-לא "יש כאן אירוע" לא "אתה מפריע אדוני" ...השטח של אבא שלו..

תוך כדי נהיגה אני קולט שהם עושים זיגזגים עם האופנועים בין הקונוסים שהציבו לעצמם(אלה הקטנים שמשמשים לתחום תאונות או מחסומים).

אז מה? להם מותר "להתאמן" ולנו לא? אם תקחו בחשבון שהיו שם 15 אופנועים ו5 ניידות תראו שמדובר בכל כח משטרת התנועה של מחוז דרום....זה כבר הפך להיות הזוי....

כאן אתה יכול לבדוק למי שייך השטח: http://ecom.gov.il/Counter/alternative/tabuNesach/Homepage.aspx?counter=10&catalog=1&category=tabuNesach&language=he

זה עולה רק 10 ש"ח.

.

לא חשוב בכלל - שלהם הוא לא ובטח לא ציבורי....כי אם היה ציבורי כולם היו חוטפים דוחות על "השתוללות בכביש ציבורי" כלומר השטח פרטי

מה שכן הלינק לכתבה הוא מאתמול - לכן יכול להיות פשוט שנפלנו על תצפית או מארב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מזכיר לי סיפור,

אני נוסע לי על כביש 5, במהירות של כ90 קמ"ש באיזור הערב, כן כבר צחקו עלי על המהירות פה בפורום, מכוניות עוקפות אותי מצד שמאל, לא משהו יותר מידי מוזר...

פתאום 2 רכבים עוקפים אותי ואחרים השוטר, השוטר מאט ומסמן לי לעצור בצד, טוב אני עוצר בצד והוא מבקש רישיונות.

שוטר: "אתה יודע באיזה מהירות נסעת?!"

אני: "במהירות שלא עולה על המהירות המותרת, ואתה ועוד 2 רכבים עקפת אותי בידיוק לפני חצי דקה"

פה השוטר הבין שהוא יצא חומוס

שוטר:"אז למה נסעת לאט כ"כ? יכול להיות ששתית?"

אני:"לא לא שתיתי, אני קצין בצבא ואני משמש דוגמא אישית, אני אף פעם לא שותה ונוהג" (מנסה שהוא לא יבלבל לי את השכל, ומביא לו את התעודת קצין שלי)

שוטר:"אפשר לערוך לך בדיקת ינשוף?"

אני:"בכיף..."

השוטר הולך אל הרכב, כמובן שאין לו ינשוף ואין לו נעליים

שוטר:"ברישיון רשום שיש לך רכב שחור"

אני יוצא מהרכב

אני:"אני רואה אומנם עיוור צבעים, אך, לצערך הרב, הרכב שלי הוא שחור"

השוטר:"יש לו גוון אדמדם"

אני"אכן, קוראים לזה שחור חציל"

שוטר:"אתה יודע שאני יכול לתת לך הורדה על זה שצבעת את הרכב שלך?"

אני: "הרכב שלי בן חודש, לא צבעתי אותו ולא נעליים"

אחרי ויכוח של משהו כמו 10 דקות על זה שהאוטו הוא שחור ולא בורדו או אדום ולא צריך להיות רשום ברישיון צבע חציל, הוא שיחרר אותי, כמובן שלא הבנתי עד עכשיו מה הוא רוצה ממני, ואני שואל את עצמי עד מתי שוטרים יעלוזו?!?!!?

זה שאתה נושם... זה לא אומר שאתה חי...8)

:twisted:Alfa Romeo Mito 1.4T 155HPS:twisted:

Comp:Moral Tempo Sub:Hertz ES250 Amp:Sundown Sax50.4

:twisted:Alfa Romeo Spider 2.0 1988 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטט מתוך הכתבה שפורסמה ב"אשדוד-נט":

ראש לשכת התנועה במרחב לכיש, רפ"ק דוד ועקנין... לדבריו, החוק כרגע אוסר כיום תחרויות אלה,

במיוחד שאלה נעשות באזור מסוכן ולא בטוח כדוגמת מגרש ההחלקה.

יש ימים שבהם אתה פשוט גאה להיות אזרח של המדינה... או שלא.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע לי על כביש 5, במהירות של כ90 קמ"ש

לאחר שנסעתי עם אחשלי גיבור, אני יכול לאשר שהטענה הזאת נכונה. אלוהים, הוא נוסע לאט יותר מאבא שלי :cry::lol:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1. בדיוק מה שרציתי לרשום.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...