Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בריונות משטרתית: תסתלקו או שנזמין לכם בוחן, אנחנו מתאמנים פה עכשיו

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 5079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ליין מן, שים לב שהבאת סעיפי חוק הרשומים בחוק העונשין ומאידך אתה טוען ומבקש מסנדה להביא לך גושפנקה בחוק המאפשרת לו להתאמן, כי במידה ואין כזו אז לדעתך זה לא חוקי, איך זה קשור?- אני אסביר.

חוק העונשין הינו הסדר שלילי, ז"א מה שלא אסור, מותר והדבר נובע בין היתר מעיקרון החוקיות ( סיף 1 לחוק העונשין) והוא שאין עונשין אלא אם מזהירין, קרי אם אין חוק האוסר את ההתנהגות אזיי היא איננה פלילית. אומנם יש כאן עוד כמה עקרונות שחלים אבל זה החשוב מכולם.

בסופו של עניין, ברמה הפלילית ,לפי סעיפי חוק אלו, לטעמי ועל סמך העובדות שנשמעו כאן אם אכן הם כאלו, אין למשטרה ממש קייס, אבל זו דעתי האישית בלבד.

בנימה אישית, חבורה של בריונים שמנסים להסתתר מאחרוי החוק שאותו אמורים לייצג.

אני אישית, נעצרתי בכביש החוף ביום שני האחרון כי נסעתי מעבר למהירות המותרת 123 קמ"ש בכביש של 90 קמ"ש.

השוטר שעצר אותי, אמר לי שבדר"כ הוא תופס חברה עם מכוניות כמו שלי על מהירויות גבוהות יותר.

הסברתי שמחהרתי למבחן וכשראה שבאמת לאחר הפחתה לא נסעתי מאוד מהר וכאשר ראה שהוא מדד מעבר ל300 מ' ושהדבר היחידי באמתחתי זו אזהרה , איחל לי יום טוב ושחרר אותי לדרכי.

תסכימו איתי שזה שונה מאותה שוטרת שהורידה את אותו בחור מהכביש בכח.

החוק הוא כלי בידי נציגיו לפרשו תכליתית (השופט ברק), מהותית ולא טכנית, מה היה רצונו של המחוקק---- הוא בטח לא היה לאפשר למשטרה לעשות אימון במקום אזרחים רגילים.

בושה,

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ליין מן, שים לב שהבאת סעיפי חוק הרשומים בחוק העונשין ומאידך אתה טוען ומבקש מסנדה להביא לך גושפנקה בחוק המאפשרת לו להתאמן, כי במידה ואין כזו אז לדעתך זה לא חוקי, איך זה קשור?- אני אסביר.

חוק העונשין הינו הסדר שלילי, ז"א מה שלא אסור, מותר והדבר נובע בין היתר מעיקרון החוקיות ( סיף 1 לחוק העונשין) והוא שאין עונשין אלא אם מזהירין, קרי אם אין חוק האוסר את ההתנהגות אזיי היא איננה פלילית. אומנם יש כאן עוד כמה עקרונות שחלים אבל זה החשוב מכולם.

בסופו של עניין, ברמה הפלילית ,לפי סעיפי חוק אלו, לטעמי ועל סמך העובדות שנשמעו כאן אם אכן הם כאלו, אין למשטרה ממש קייס, אבל זו דעתי האישית בלבד.

בנימה אישית, חבורה של בריונים שמנסים להסתתר מאחרוי החוק שאותו אמורים לייצג.

בושה,

בן

הראתי את האפשריות , וההנחיות אחרי אזהרה , במידה ואתה ממשיך .

המשטרה בד"כ , לא תאכוף את הסעיפים הללו לחומרה , אבל גם לא נעים סתם להעצר .

הראתי את האפשרויות העומדות למשטרה בחוק .

אף אחד לא הביא סעיפים מהחוק , המתירים הדרכת נהיגה וכיצד , ומי נחשב כמדריך מורשה.

לכן אתה נמצא בתחום יותר אפור - אין לך גיבוי .

אני מנסה לקרר את האוירה , כולם כאן קופצים ומכים במשטרה במדינה ובחוק .

ונותנים דוגמאות פרטיות .

לכל אחד מאיתנו היו התקלויות לא חכמות עם שוטרים

גם לשוטרים היו התקלויות עם אנשים לא חכמים - זה מה יש .

אבל בנושא הדיון - מקפלים את הרכבים , ומנסים להגיע יום אחר , לא צריך להפגע וכל העולם אישתו והמשטרה נגדנו .

אותי לימדו חוק אחד

חוק הוא כמו גדר - עברתה בבוטות מעליו ועשיתה רעש - אתה עבריין

החלקתה מתחת או בפירצה טובה , סע ..בשקט

כאשר התחום אפור - אין טעם להלחם , בשקט ובחכמה מגיעים ביום אחר ומצפים לטוב .

ויש גם שוטרים החולים במחלה כמונו , וזה מעניין אותם , ובחיי היום יום , אין להם אפשרות לבצע זאת.

לכן אני שוב כותב

הלואי וחוק הספורט המוטורי , יאפשר להקים מגרש ומסלולים לאימוני נהיגה והדרכה מוסדרים .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליין מן, הכל טוב ויפה. אבל בסופו של דבר, כשהמשטרה סילקה אותנו אז היא "מנעה מירוץ מכוניות לא חוקי" (כך וואלה), בעוד למה שהם ביצעו שם קוראים "קורס רכיבה מתקדם" (כך hnn). אתה לא רואה את האירוניה כאן?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה סולקנו - הבנתם לבד , שעדיף לעזוב , כי אין לכם גיבויי בחוק - נקודה .

וכאשר אין גיבויי , תקרא לזה איך שאתה רוצה , זה לא חוקי .

אני לא מבין מאיפה המסקנות שלך אז אני אסביר: כששודד מאיים להרוג אותי - אני בורח. לא כי מה שאני עושה לא חוקי אלה כי אני מעדיף לחיות מאשר להיות צודק. מה שהם עשו זה איום שלא קשור לאימון. וכמו שאתה יודע - כל רכב בוחן יכול להוריד מהכביש - אם זה בגלל נזילות שמן או צמיגים שחוקים או לוחית לא ברורה. חובת ההוכחה היא על הנהג וזה יעלה לו 1000 ש"ח קנס, העלאה מחודשת של הרכב וזמן.

עזבנו כי אויימנו בביריונות לא כי "זה לא חוקי"

אני לא נגדכם , אני בעד - אבל .

אם בוצע יום אימון של המשטרה במקום הנ"ל , יצאה פקודה מסודרת .

אם המקום נטוש - אפשר להפקיע אותו למספר שעות , המשטרה לוקחת אחריות .

אם למקום יש בעלים - אפשר לתאם עימו , וכן אפשר גם להפקיע אותו למספר שעות או ימים , נגרם נזק

או נמנעה זכות השימוש במקום לבעליו , ינתן לו פיצויי .

המשטרה והצבא לא מגיעים סתם למקום נתון , יש להם תיאום מראש

(אני לא רוצה להכנס יותר מידי לפרטים - אבל גם בתי מלון סובלים מהבעיה , אימון של צוותי השתלטות )

סגרו בפניכם את המגרש וסלקו אותכם - עלה בראשכם הרעיון , כי הם לא רוצים שתראו מה הם מבצעים :idea:

ובמיוחד שאתם חברה שקצת מבינים בנהיגה .. - ואח"כ , זה יופיע ברשת :roll: ) - אולי

עזבו את זה , התאכזבתם נכון , מחר יום חדש , בשקט ובתיאום נוסף תגיעו שוב , בכייף .

עשיתם בחוכמה שעזבתם , זה לא שווה מאבק .

והלואי ונלחץ יותר, וחוק הספורט המוטורי , יאפשר להקים מגרש ומסלולים לאימוני נהיגה והדרכה מוסדרים .

אייל .

אייל - אתה כנראה לא מבין כמה דברים בסיסיים - המשטרה לא מתאמת עם בעל הנכס ולא מפקיעה באופן מסודר. האימון מתנהל בצורה פירטית וללא מתן פיצוי לשום גוף.

למזלי הרב - בפעם הקודמת שנתקלנו באופנועי המשטרה היו שם חברה נחמדים ששיתפו פעולה וסיפרו לנו איך מתנהלים האימונים אצלהם. האימונים אינם מתואמים מבחינת השטח אלה רק מבחינת כוח אדם וציוד (אופנועים, קונוסים, מדריכים, רכב גורר). בזמנו הם גם נתנו לנו להתאמן כל עוד הם השתמשו במגרש השני או בהדרכה תיאורטית.

בסוף לא רק שהתייחסו אליינו מגעיל, לא רק שהרבה אנשים השקיעו זמן להגיע ולא יכלו להתאמן - אחד מהאנשים ניזוק בהורדה מהכביש. זה לא בדיוק מחר יום חדש. לפחות לא בשבילו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והיו עבירות על החוק הן ככל הנראה היו של המשטרה שהתאמנה בשטח פרטי מבלי לבקש רשות מהבעלים.

במידה ויש הוכחות מצולמות ומוקלטות אני מציע להגיש תביעה. אתה יודע כי הייתה עבירה. אולי יש אישור מהבעלים

ישה, ליין וסטילו אני בטוח שאתם מאמינים בלב שלם במה שאתם כותבים....

...וזו בדיוק הבעיה.

יש דרך לפתור אותה היא מתחילה פה:

חוק יסוד כבוד האדם וחירותו

http://lib.cet.ac.il/pages/item.asp?item=8011

אני מפנה אותכם במיוחד לסעיף 9 בחוק.

אני מאחל לכם קריאה מעוררת.

אומר לך כך בשיא העדינות יש לך בעיה של הבנת הנקרא כאשר הפנית אותנו לסעיף 9 לחוק , כיון שהוא מדבר בדיוק על כך שלאותם גופים יש פחות זכויות מאשר לאזרח מן השורה ואף על פי כן ובניגוד לחוק יסוד כבוד האדם וחירותו ,זה תקין.

הייתי מתייג את הודעתך כך " ישנן תגובות הזויות שגורמות לך לתפוס את הראש ולהתגלגל ברצפה".

יופי של תמונות. חבל שלא צילמו איך השוטרים מסלקים אותנו כמה דקות קודם לכן.

כמו שנאמר כאן - תודעת שירות, כבוד לאזרח ואפילו סתם יחס נורמלי בין אנשים - כל הדברים הללו לא היו לאותם שוטרים. לא הייתה שום סיבה לסלק אותנו כפי שנעשה.

יש כאן אנשים שממהרים לצטט מהחוק, למשוך כתפיים ולומר "אבל זה החוק, מה אפשר לעשות". אז רבותיי - החוק לא מטפל בכל המקרים. יש עניין של מידתיות. לא חייבים להתייחס לכל מקרה באותה הצורה. ובטח לא חייבים להתייחס אל אזרחים מן השורה כאל עבריינים. אני מסרב לשתוק למי שטוען שאני עבריין. ואם אי פעם יאשימו אותי בעברה כזו או אחרת הנוגעת לספורט מוטורי, אני אלחם על זכותי. החלטתי לכתוב את מה שכתבתי כאן ובמגזין אוטו בדיוק מסיבה זו.

רוני

אם השוטרים לא פעלו במידתיות הראויה יש אפשרות להתלונן עליהם. אבל..

חטאם של השוטרים אינו מצדיק את החטא שלכם ככל שהיה ואני לא טוען שהיה במעשיכם דבר עבירה כלשהו.

אם היה לרכב צמיג לא תקין או משהו בסגנון, זו עבירה במסלול כמו שהיא על הכביש.

כדי להילחם על זכות, רוני , יש לפעול על פי החוק בין אם הוא לטעמך ובין אם לאו, החלטת שהוא לא לטעמך תנסה לשנותו, או תפעל לפי הבנתך ובניגוד לחוק וכאשר תיתפס תדע שיש לכך מחיר. מה יהיה המחיר? לשופט הפתרונים.

אני לא פעם נוקט בדרך האחרונה מתוך ידיעה מלאה כי עלול להיות לכך מחיר.

אם נכונים דברי סנדה כי הפעילות בכוכב יאיר הושבתה בגלל הרעש , זו אחת הבדיחות היותר עצובות ששמעתי לאחרונה.

למי מפריע הרעש לתנים שבסביבה או למפעלים המזהמים שבאזור.

כמה נמוך אפשר לרדת.

ברור שמה שאמר סנדה כי לאימון לא נדרש אישור זה נכון כי החוק לא מבדיל האם במושב לידי יושב און יעקבסון או בת זוגתי. אבל בשום מקרה לא עם זה ולא עם זאת מותר לי לנהוג שלא לפי הוראות החוק.

כך שאימון או הדרכת נהיגה זה הגדרה שלנו לבולשיט או לאונניה.

זאת לא נהיגה ספורטיבית בהם הוראות החוק הרגיל נדחות לקרן זוית והשמיים הם הגבול. רק מה במקום החוק הרגיל הפילו עלינו חוק אחר שלפי הידענים והקוראים בקפה הוא בלתי ישים, וחבל.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהכרותי הקלה את המערכות הללו - בלתי הגיוני שלא היה תיאום , פקודה או הנחיה כתובה .

במידה ויפגע רכב אופנוע או אדם , חובה שיהיה לכך גיבויי .

יותר מכך - אלה יחידות המשמשות לפעולה מבצעית, ללא קשר למה

תמיד יודעים היכן הם נמצאות לכל מקרה .

יש מצבים שלא מזיז כי אנשים אחרים נמצאים בסביבה , בכייף , זה גם לפעמים מעניין .

אבל לפעמים , לא רוצים שיהיו אנשים בסביבה , קבלו זאת כעובדה , לא הייתי שם לא יודע את שיקול הדעת

ואם היה צריך או לא .

אני קצת מאוכזב מכם מסיבה אחת - בזמני היינו מוותרים , אך אחד לא חייב לנו כלום , באנו להנות , לא הלך , מעבירים את זה .

אתם ממשיכים ללחוץ , איזה גישה , למה הם ואנחנו לא , נעזוב את המדינה .

די - תהנו בכייף כשאפשר , זה תחום אפור , למה אתם עוד יוצרים רעש מסביב .

כאשר יהיו מגרשים עם מסלולי נהיגה מורשים - ועל זה צריך ללחוץ בחוק הספורט .

אני מוכן לשבת בשער , להיות אחראי על החבל :cool: ולא לאפשר למשטרה למנוע מאיתנו להנות .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, כמו שכתבתי פה כבר - אם אשב ואחכה שיעבור איזה חוק ספורט מוטורי (שיגביל אותי ככל הנראה בצורה היסטרית מבחינת היכולת להתאמן) אז זה כל מה שאעשה - אשב בבית.

אפשר גם להגיד דברים כמו "צמיג לא תקין זו עבירה במסלול כמו שהיא על הכביש", אבל בסופו של דבר גם אני וגם אתה יודעים שהורדה כזו, בסיטואציה כזו, היא בבחינת התנכלות נטו.

אני יודע שיכול להיות מחיר לאימונים "לא חוקיים". לצערי אינני יכול לסמוך על ההיגיון של השוטרים, כי הם כנראה פועלים מתוך תחושת שליחות מזויפת "למנוע את המירוצים". למה מזויפת? אתה כבר יודע - כי הם מסלקים אותנו בשביל להתאמן בעצמם...

בנוגע לכוכב יאיר - הבעיה סבוכה יותר משנדמה. המשטרה רק מחפשת סיבה להפסיק שם את הפעילות, מסיבותיה שלה. רעש הצמיגים המחליקים ככל הנראה מגיע בהד עד לכוכב יאיר עצמה ומספיק שאיזה שכן יתלונן בשביל שהם יקפצו. עצוב אבל נכון.

די - תהנו בכייף כשאפשר , זה תחום אפור , למה אתם עוד יוצרים רעש מסביב .

.

זה בדיוק מה שניסינו לעשות היום. אבל כמו שכבר אמרתי, כשיש "נשמות טובות", ככל הנראה מתוכנו (שזה הכי עצוב), שרק מנסות לפגוע, אז אפשר להבין את גודל הבעיה (למה אתה חושב שהאימון בכוכב יאיר בוטל ממש ברגע האחרון, ושהמשטרה הגיעה עם בוחן למפגש באשדוד כל כך מהר? אני לא כזה נאיבי...)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שניסינו לעשות היום. אבל כמו שכבר אמרתי, כשיש "נשמות טובות", ככל הנראה מתוכנו (שזה הכי עצוב), שרק מנסות לפגוע, אז אפשר להבין את גודל הבעיה (למה אתה חושב שהאימון בכוכב יאיר בוטל ממש ברגע האחרון, ושהמשטרה הגיעה עם בוחן למפגש באשדוד כל כך מהר? אני לא כזה נאיבי...)

רוני

אם זה כך - על זה נאמר - אלוהים שמור אותי מידידי , מ.. אשמר בעצמי ..

חבל .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהכרותי הקלה את המערכות הללו - בלתי הגיוני שלא היה תיאום , פקודה או הנחיה כתובה .

אני קצת מאוכזב מכם מסיבה אחת - בזמני היינו מוותרים , אך אחד לא חייב לנו כלום , באנו להנות , לא הלך , מעבירים את זה .

אתם ממשיכים ללחוץ , איזה גישה , למה הם ואנחנו לא , נעזוב את המדינה .

כאשר יהיו מגרשים עם מסלולי נהיגה מורשים - ועל זה צריך ללחוץ בחוק הספורט .

אני מוכן לשבת בשער , להיות אחראי על החבל :cool: ולא לאפשר למשטרה למנוע מאיתנו להנות .

אייל .

1. אין ספק שהיה ידוע למשטרה שהם נמצאים שם - פשוט לא נעשה תיאום על בעלי מגרש או "הפקעה" בצו בית משפט

2. חבר שקיבל הורדה זה בהחלט סיבה לעשות רעש - פעם הבאה זה יכול להיות כל אחד מאיתנו.

3. אני מאוכזב ממך. קל מאוד לשבת בבית ולהמתין. בג"ץ הכריח את המדינה לחוקק חוק לפני המון שנים. התקנות לקחו עוד המון שנים והיום עם כל התקנות - לא מצליחים להרים ארוע אחד - ראה בספורט מוטורי על הראלי וראה את הגימקנה שניסו לעשות. גם שיהיו ארועים צריך שיהיו מספיק אנשים, מסלולים ומרשלים שיוכלו לסייע.

האנשים שהתחילו מגימקנות פרטיות לפני שנים היו עמוד רציני לליגות ה MDC שהיו בעבר. האנשים שהחלו באימוני ראלי לפני שנים רבות הם אלו שבזכותם חוק הספורט המוטורי עבר.

האנשים שממתינים שהכל יעבור כדי להחזיק את החבל היו יכולים להמתין עשרות שנים מבלי שכלום היה מתקדם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הוגן , להפיל עליי את הפדיחות הקלות שלכם .

מונח פ'1 - עשיתה טעות בשקט , רק אני ואתה יודעים , זה בקטנה , אני יכול להעביר .

מונח פ'2 - עשיתה טעות והרעשתה ואחרים גם יודעים - אתה מחייב אותי לנקוט בפעולה , ,

ידעתם שיש בעיה , קפלו בשקט את הרכבים הבעייתיים .

לקחתם סיכון , שלמו את המחיר כגברים .

כן זה כואב , זה החיים .

ולגבי חוק הספורט , אני בעד ללחוץ לתקן אותו , ושיופיע כבר ברשומות , ואני מדגיש זאת לא פעם .

יש ארגון יציג לנושא , וביחד צריך ללחוץ בכנסת - לא עליי :wink: אני בעד .

הוספה .

- ואולי הגיע הזמן , לצאת החוצה עם נושא אימוני הדרכת הנהיגה , מגרשי ומסלולי אימון

ולארגן עצומות והפגנה להוספת הנושא לחוק -

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לא הבנת - לא לקחנו סיכון. ברגע שהשוטרים הגיעו ואמרו לנו לעזוב התחלנו להתקפל - תוך כדי הקיפול (החלפת צמיגים, העמסה וכו) הגיעו חוליית המחסלים (לא בוחן תנועה רשמי) והתלבשו עליינו. לקחו מכולנו פרטים והתחילו לבדוק את הרכב של הבחור הזה ביסודיות...

לא התנגדנו ולא עשינו שום בלאגן, כולנו פחדנו שמי שיתנגד יכול לקבל הורדה על שטויות במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול רק להצטער על כך - אבל שוב , זה חלק מהמשחק בתחום האפור המעצבן , והמחיר שמשלמים .

צריך פשוט לקבע זאת בצורה ברורה ונכונה בחוק .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליין מן - שוב הדיבורים האלה על החוק. אל תבין אותי לא נכון, אני אזרח שומר חוק לחלוטין, אני אפילו לא נוסע הרבה מעל המהירות המותרת ב-99% מהזמן. אבל אני מאוד חושש. אני חושש שחוק הספורט המוטורי הזה הוא בעוכרינו כי הוא לא באמת מאפשר ספורט מוטורי עממי. משהו שבכל העולם מתקיים ללא שום בעיה. משהו שבארץ התקיים במשך שנים ובאופן מסודר - כרגע לא בטוח שיוכל בכלל לקרות. ולמה? כי השוטרים ממשיכים להתייחס אלינו בתור עבריינים. הם לא מסתכלים ימינה ושמאלה. הם ישר תוקפים. מבחינתם אנחנו במירוץ ואת הרכבים שלנו צריך להוריד מהכביש. למה נראה לך שהגישה הזאת תשתנה עם כניסת החוק? להפך - כל סטייה קטנה מסעיפי החוק והלך עלינו. המצב יהיה לא פחות גרוע. הבעיה היא שאין עם מי לדבר. כנראה גם כאן בפורום, לצערי...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הוגן , להפיל עליי את הפדיחות הקלות שלכם .

ידעתם שיש בעיה , קפלו בשקט את הרכבים הבעייתיים .

לקחתם סיכון , שלמו את המחיר כגברים .

כן זה כואב , זה החיים .

צודק לחלוטין, אבל לא הייתי אומר שמדובר בפאדיחות קלות... החבר'ה האלה נכנסו למגרש כגברים כדי להתאמן, וברחו כמו נמושות ברגע שהם ראו כמה אופנוענים ומכוניות הצבועים בכחול. אם זה לא מספיק, נכנסו לפורום והתחילו להתלונן והעלו כתבה באתר "אוטו" שרק תרגיז את השוטרים.

אז לאחר שהנפשות הפועלות ישנו על זה בלילה, אשמח לדעת מה יצא להם מכל הסיפור: אימון לא היה בסופו של דבר וכולם לקחו את הרגליים שלהם והסתלקו, רכב אחד קיבל הורדה מהכביש, רוני העלה כתבה באתר רכב שרוב הציבור גם ככה לא נכנס אליו מלבד חובבי הרכב שבמילא ראו את הפוסט הזה, ויחידה שלמה של המשטרה התעצבנה למראה קבוצת הנהגים שהפריעו לה לבצע אימון שהיה קבוע בלו"ז מראש וקיבל את כל האישורים הרלוונטים. האמת? אני באמת מקווה שהמשטרה לא ראתה את הפוסט הזה או את הכתבה ההיא, הם עלולים להתעצבן עוד יותר ולהתנכל לכם במגרש הזה או בערד על בסיס קבוע.

ככה לא מקדמים את הספורט המוטורי בישראל, ככה מעצבנים ומרגיזים עוד יותר את גורמי אכיפת החוק, שעלולים להראות לכם "מי הבוס" בעתיד הממש קרוב. וכן, קראתי שעזבתם ממש בהתחלה וכמעט ללא ויכוחים, כנראה שאסימון היה צריך לרדת ברגע שראיתם את האופנוען הראשון.

אין לכם למי לבוא בטענות אלא רק לעצמכם, להבא אם אתם עוברים על החוק לפחות תעשו את זה עם קצת טאקט, ובטח שלא במגרש שכל העולם מכיר כולל המשטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...