Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

זה אחלה נושא לדיון, אבל סיפור האהבה הקיטשי שכפו עליו הרס את הפרק.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

במהלך הפרק אתה מבין שהם פדופילים, גם הילד, זה מובא בצורה ברורה בעיקר בדקות האחרונות.

איפה צויין שהמבוגר שחיכה במלון גם היה פדופיל? ומה לגבי המנכ"לית ההיא שהופיעה בהתחלה ובסוף?

דווקא אהבתי את הפרק הרביעי, זה מזכיר את השרשור שהיה פה על המוות. אם באמת אין כלום אחרי המוות והתודעה נמחקת, היית רוצה להמשיך לחיות בתודעה בעיר חוף הדמיונית הזו או באמת לגלות מה קורה לתודעה אחרי שמתים?

פרק חמוד שעשוי טוב אבל חסרה לי הפואנטה.

אם בעיר החוף הזו אני יכול לבלות, להנות, להכיר חברים, להכנס למערכות יחסים, לז**ן, ולבחור באיזו תקופה בא לי לבקר, ברור שהייתי רוצה לחיות שם!

גם צויין במהלך הפרק שאתה יכול לבחור להתנתק מתי שאתה רוצה.

כך שלא הבנתי מה השאלה הקיומית שהפרק הזה מעלה לדיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(ספויילר)

הרעיון הוא שרוב האנשים שנמצאים בעיר מתו בעולם האמיתי, ולפני מותם העבירו את כל התודעה והזכרונות שלהם לענן. הם בעצם בחרו להמשיך לחיות לנצח בענן, בלי יכולת להתנתק, בלי לדעת מה באמת קורה כשמתים.

מוזכר בקצרה מה קורה כשכבר מיצו את כל הריגושים הרגילים, ולענן כבר אין מה להציע. מועדון הסאדו שמופיע לשתי דקות אמור להיות המקום הזה. אבל שוב - סיפור האהבה השתלט והנקודה הזו לא פותחה.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הפרק שסוחטים אנשים בטלפון לא? להראות כמה קל לשלוט באנשים בעידן המידע והאינטרנט.

האמת שהפרק השני בעונה הזו די גרוע, אבל שאר העונה טובה.

ניסיתי לראות את הסדרה הזאת, וכיביתי אחרי 5 דקות.

הרושם שקיבלתי ממנה, שכולם שם רצים במעגלים עם ידיים באוויר, וצועקים כמה סמארטפונים ורשתות חברתיות זה רע.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(ספויילר)

הם בעצם בחרו להמשיך לחיות לנצח בענן, בלי יכולת להתנתק, בלי לדעת מה באמת קורה כשמתים.

ציינו במפורש שאפשר להתנתק כשרוצים.

ניסיתי לראות את הסדרה הזאת, וכיביתי אחרי 5 דקות.

הרושם שקיבלתי ממנה, שכולם שם רצים במעגלים עם ידיים באוויר, וצועקים כמה סמארטפונים ורשתות חברתיות זה רע.

זה לא נכון, יש פרקים שלא קשורים לנושא בכלל.

העונה הראשונה מצויינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה מדבר בעיקר על טבע האדם ולא על סמארטפונים ורשתות חברתיות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציינו במפורש שאפשר להתנתק כשרוצים.

זה לא נכון, יש פרקים שלא קשורים לנושא בכלל.

העונה הראשונה מצויינת.

למשתמשים שעדיין בחיים, לא אלו שמתו.

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו שעלה בדעתי לגבי המתים המהלכים:

די בטוח שבונים על זה שהצופים כבר התחברו לחבורה של ריק וימשיכו לצפות בסדרה מכוון שירצו לראות את הנקמה שתגיע בסופו של דבר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אני מתקן את עצמי, הפרק הרביעי הוא אפילו יותר סתמי...

אגב, הבנתי שהפרק השלישי הוא על כמה קל לסחוט אותנו אבל לא הבנתי את הפואנטה, כל הפרק מאיימים עליהם שאם הם לא יעשו מה שמבקשים מהם יפרסמו את החומר עליהם ובסוף הם כן מצייתים אבל בכל זאת מפרסמים את החומר עליהם, אז כאילו מה הקטע? איפה הפאנץ' או הפואנטה?

בד"כ אני אוהב קולנוע או סדרות שנותנות לי לחשוב על משהו גם אחרי שכיביתי את המסך אבל במקרה הזה הכל נראה מאולץ מדי. כנ"ל הפרק הרביעי.

הפרק הראשון דווקא היה נחמד מאד.

היום נראה את החמישי והשישי, אולי הגרוע מכל עוד לפנינו... :)

פרק ענק! בעיקר לחובבי האייטיז. פסקול מעולה.

אולי הפרק הכי "אופטימי" והכי פחות קודר של "מראה שחורה" עד כה. רעיון ממש מעניין, יש מצב שזה יקרה בעתיד ה (לא כ"כ) רחוק.

בקשר לפרק ה-3: אכן, הטוויסט בסוף שבעצם כולם פדופילים זה הפואנטה.

נ.ב: הפרק הזה גרם לי ללכת ולשים פלסטר על המצלמה בלפטופ.

גם לי נותר לי לצפות בפרק 5 ו-6 ולחכות שנטפליקס ישחררו את החצי השני של עונה 3 (עוד 6 פרקים).

כמה שאני נהנה מהעונה הזו, עדיין 2 העונות הקודמות היו יותר טובות (במיוחד הראשונה).

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרק ענק! בעיקר לחובבי האייטיז. פסקול מעולה.

אולי הפרק הכי "אופטימי" והכי פחות קודר של "מראה שחורה" עד כה. רעיון ממש מעניין, יש מצב שזה יקרה בעתיד ה (לא כ"כ) רחוק.

בקשר לפרק ה-3: אכן, הטוויסט בסוף שבעצם כולם פדופילים זה הפואנטה.

נ.ב: הפרק הזה גרם לי ללכת ולשים פלסטר על המצלמה בלפטופ.

גם לי נותר לי לצפות בפרק 5 ו-6 ולחכות שנטפליקס ישחררו את החצי השני של עונה 3 (עוד 6 פרקים).

כמה שאני נהנה מהעונה הזו, עדיין 2 העונות הקודמות היו יותר טובות (במיוחד הראשונה).

פרק 5 מעולה לדעתי למרות שלא כל כך הבנתי את הסוף שלו.

ידוע לך מתי משחררים את החצי השני של העונה הזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי לראות אותו אתמול ואז הקטנה החליטה על נוהל "לילה לבן". מקווה שאגיע אליו היום.

מסתבר שלפי ויקיפדיה 12 הפרקים של העונה השלישית בסוף פוצלו ל-2 עונות בנות 6 פרקים. 6 הפרקים הנוספים יהיו בעצם במסגרת עונה 4 וישוחררו במהלך שנת 2017.

עריכה אחרונה על ידי Mr_Shankly

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהם עברו מלספר סיפור, לקטעי זוועה חסרי תכלית אה-לה "המסור". הסיכוי שהסדרה תמשיך לכיוון טוב נמוך, לדעתי, ואני מוכן להתערב שתהיה לה נפילה ענקית ברייטינג מהפרק הראשון לשני של העונה הזאת.

טעית בתחזית שלך. בכול עונה הייתה ירידה במספר הצופים בפרק השני לעומת הפרק הראשון וכך גם קרה בעונה השביעית ירידה קצת גדולה יותר מאשר בעונות הקודמות מ-17 מיליון ל-12 מיליון וכנראה כמו בכול עונה מספר הצופים יישמר סביב 12-13 מיליון.

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Walking_Dead_(season_7)

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_The_Walking_Dead_episodes

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרק השלישי של מראה שחור עונה 3 היה לטעמי בעיקר מיותר היות וכל הפרק ישבתי ואמרתי "אבל כבר עשיתם את זה בפרק הראשון בעונה ראשונה" (ראש הממשלה שנאלץ לזיין חזיר) , הראתם כבר שאפשר ללחוץ אפילו על ראש ממשלה עם מנוף נכון ואתם חוזרים על המוטיב הזה, לא ראיתי משהו שגרם לי לחשוב אקסטרה

על ווסטוורלד מדובר כבר בשרשור? (לא גלגלתי אחורה דפים וראיתי שכל הדף הזה הוא מראה שחורה)

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The Walking Dead > פרק מספר 2 עונה 7.

לא יכולתי להתאפק אחרי הבלגן והרעש של פרק 1.

אז אחרי כל האלימות בפרק הראשון שהכתה גלים ברחבי העולם...פורום

ולא השאירה אף אחד אדיש למתרחש. צפיתי בפרק 2 לראות לאן נושבת הרוח.

הפרק שונה ב 180 מעלות מהראשון. פתאום הכל פסטורלי ונינוח. דמויות חדשות נכנסו לתמונה

ורמזים לבאות. היה רמז מסוים שנראה כאלו מחפשים להגיע לפתרון הזומבים? רק תחושה שלי.

אישית אהבתי את הפרק למרות שהיה מעט הזוי. ההתמקדות באישיות מסוימת בכל פרק גם לא לרוחי

אבל הדמויות מעניינות.

יש לי הרגשה שהעונה הזו נגלה כמה דברים מעניינים מעבר לנייגן.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The Walking Dead > .

ורמזים לבאות. היה רמז מסוים שנראה כאלו מחפשים להגיע לפתרון הזומבים?

כי המלך דיבר למתים? נראה לי סתם משוגע על כל הראש.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...