Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(ב)לוג ההתקנה שלי - שרשור מתעדכן + תמונות

dannyg
שימו לב! השרשור הזה בן 4905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 571
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום לכולם,

הגיע הזמן לעדכונים נוספים, היום בשעה 7:30 בבוקר התחיל יום עבודה נוסף בסדנת ECA, יוסי המשיך במלאכת האיטום ואפשר להגיד שאנחנו כבר מתחילים להריח את הסוף ואפילו כבר אפשר לנהוג ברכב, הותקן היום Luxury Liner Pro בכל חלל הרצפה הפנימי של הרכב וכמובן שלפני סגירה סופית והחזרה של שטיח הרצפה הועבר גם כל החיווט הנדרש, גם חיווט הדלתות נעשה כבר. תוך כדי הרכבת החלקים השונים של הרכב יוסי השתדל לאטום כמה שיותר את חלקי הפלסטיקה השונים על מנת למנוע אי אילו זמזומים\חירקושים\רעשים למינהם, בעיני ההצלחה של היום היא שסוף סוף אני יכול לנהוג ברכב שלי שזה הישג בפני עצמו, מושבים קדמים וחלק נכבד מהפלסטיקה חזר פנימה, אומנם כרגע אין ספסל אחורי\דיפונים ועוד שלל אביזרים, אבל הרכב נוסע אז אני לא מתלונן. :)

כמובן שיש עוד המון, המון, המון מה לעשות ברכב ואנחנו רק בתחילת הדרך, אבל ההתקדמות מהירה יותר ממה שציפיתי.

כפי שניתן לראות החיווט שהועבר הוא:

0G Kolossus Fleks Power Wire - Knuconceptz

14G+12G KL3 Speaker Wire - Knuconceptz

DVD-Link + IONBUS - Alpine F#1

S-Video - Alpine F#1 Monitor

ועוד איזה 2 כבלים לגאג'דטים שיפעלו שם. :)

תמונות היום לפניכם:

CIMG3819 (Medium).JPG

CIMG3820 (Medium).JPG

CIMG3821 (Medium).JPG

CIMG3822 (Medium).JPG

CIMG3823 (Medium).JPG

CIMG3824 (Medium).JPG

CIMG3825 (Medium).JPG

CIMG3826 (Medium).JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שנשארה הדלת הימנית לבידוד.

מה השלב הבא?

אפרופו - במפגש הבא שיוצא לי לראות אותך, אני מנפיק עבורך תעודת לא שפוי רשמית :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי,

כן, רק הפח החיצוני, יוסי מעדיף כרגע להתרכז בדברים הגדולים ובצדק, יש יותר מידי מה לעשות ומעט מידי זמן. :)

מה הדבר הבא? רק תבחר:

סיום תא מטען - LLP.

סיום דלתות - Over Kill PRO + Speaker Tweaker KIT

ביתי גלגלים - איטום חיצוני, כן\לא? עדיין בבדיקה.

בניות - תא מטען\דלתות\מידים\קורות\קונסולה וכו'.

התקנה של כל הציוד, מגברים\רמקולים וכו'.

החלפת אזעקה + מגוון עבודות חשמל.

והרשימה עוד ארוכה.

ואולי אבל רק אולי, אם הכל יעבוד טוב (חמסה חמסה, טפו טפו טפו, שום שום, מלח מים מלח מים), כיוונים כיוונים כיוונים כיוונים.

דני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי, כבלי מתח אפשר לשים ליד כבלי רמקולים - השפעה שלהם אחד על השני היא פחות מזניחה.

כבל מתח ליד RCA זה כבר לא כיף

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי,

ואולי אבל רק אולי, אם הכל יעבוד טוב (חמסה חמסה, טפו טפו טפו, שום שום, מלח מים מלח מים), כיוונים כיוונים כיוונים כיוונים.

דני.

מי מכוון מכוון מכוון מכוון לך את המערכת?:-)

HU: ALPINE 7998 / COMP: CDT ES GOLD / SUBS: 2xJL 8W7 / AMP COMP: TRU C7 / AMP SUBS: GENY DMX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליקו,

לא RCA ובטח לא הכבלים של ה-F#1. :)

מוטי,

לגבי לחכות לסוף, לצערי ביומים הקרובים אין עדכונים, ליוסי יש עוד איזה 2\3\4 פרוייקטים חוץ ממני (כמו איזו מונית מפורסמת...).

דני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי,

א.לא אמרתי איזה מונית.

ב. אתה יודע שיוסי בימיו הרחוקים עבד בקלאס A?

ג. אם יוסי ירצה לשתף אני בטוח שהוא יוכל להעלות תמונה או שניים.

ד.אתה סוטה מנושא השרשור, אנא ממך. :)

דני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חגי - תקפוץ פעם לTLV ותראה את הרצפה

ראית פעם את הסרט שגעון המוסיקה? ג'ון טרבולטה... :-D תשים לב על הרצפה שהוא רוקד עליה...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...