Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(ב)לוג ההתקנה שלי - שרשור מתעדכן + תמונות

dannyg
שימו לב! השרשור הזה בן 4909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דני,

אתה מתכוון גם להרים את הרכב על ליפט ולרסס את הגחון בשתי שכבות?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 571
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דני אפשר לשאול למחיר של האיטום הנוזלי? הבנתי שאי אפשר פשוט להכנס למקומות מסויימים פשוט נראה לי שאולי היה כדאי לקנות דלי כזה קטן ( אם יש ) ואיפה שאפשר כן לשים את הדמפליר פרו, כי קשה להאמין שזה ייתן את אותו האפקט גם עם 3 שכבות.

AmpTw: Zapco Ref 200.2| AmpWoofer :Zapco Ref 350.2

| Processor: Alpine H701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי,

האמת, קיבלתי המלצה מ-ANT הבעלים של SS לעשות את זה, אבל אני לא סגור הזה, הוא אמר שהשיפור יבוא בצורה של שקט מדהים, יכול להיות שנעשה רק את איזור הצמיגים, לא יודע, אל תשכח שיש לי עוד שכבה של LLP על כל האוטו.

fleshbone,

המחירים מצויינים באתר של SS, הבעיה מתחילה במשלוח מכיוון שהוא מאוד אבל מאוד יקר, לגבי שכבות, החומר הזה נותן את התוצאות הטובות ביותר כאשר מגיעים לעובי של 3MM, עובי של 1MM זה בערך 2-5 שכבות, כלומר 3MM הם כ-15 שכבות, גלון אחד של החומר הזה יכסה לך כ-40SQ FEET אם תעשה שכבה של 1MM.

דני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שגם באתרים של רוקפורד בזמנו מאוד המליצו על זה וכן - בייחוד בבתי הגלגלים זה נכון.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי,

האמת, קיבלתי המלצה מ-ANT הבעלים של SS לעשות את זה, אבל אני לא סגור הזה, הוא אמר שהשיפור יבוא בצורה של שקט מדהים, יכול להיות שנעשה רק את איזור הצמיגים, לא יודע, אל תשכח שיש לי עוד שכבה של LLP על כל האוטו.

fleshbone,

המחירים מצויינים באתר של SS, הבעיה מתחילה במשלוח מכיוון שהוא מאוד אבל מאוד יקר, לגבי שכבות, החומר הזה נותן את התוצאות הטובות ביותר כאשר מגיעים לעובי של 3MM, עובי של 1MM זה בערך 2-5 שכבות, כלומר 3MM הם כ-15 שכבות, גלון אחד של החומר הזה יכסה לך כ-40SQ FEET אם תעשה שכבה של 1MM.

דני.

אז לפי מה שאתה אומר יש לך עוד הרבה עבודה עם החומר הזה, ולא בטוח שיספיק לך בשביל לעשות את כל הרכב, לא היה עדיף לקנות יריעות לאיפה שאפשר אולי קצת במאמץ, ואיפה שאי אפשר פשוט לשים אותו, לא מסתדר לי טוב בהיגיון להעדיף חומר נוזלי על חומר מוצק, ד"א כשהוא מתייבש הוא הופך להיות בעל אותו מרקם של המוצק או שאתה מכסה אותו עם שטיח שנדבק עליו?

רק שאלה קטנה ברשותך - הזמנת אותו מחו"ל או שקנית מהסוכן בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

fleshbone,

בפרוייקט הזה לא חסכתי כסף, יש לי מספיק יריעות איטום ומספיק איטום נוזלי (אם צריך גם נקנה עוד), ההגיון מאחורי איטום נוזלי הוא היכולת להיכנס למקומות שאיטום רגיל לא יכול להגיע אליהם, ויש הרבה כאלה, מה שאפשר לעשות עם יריעות נעשה ומה שלא יש איטום נוזלי, אל תחפש הגיון כי כל הפרוייקט הזה "קצת" מטורף, לגבי ייבוש זה סיפור בפני עצמו, אני אסביר.

Spectrum הוא נוזל מבוסס מים ולכן זמן הייבוש הוא ארוך במיוחד, בעקרון תוך 42 שעות הוא ייבש למגע אבל בגלל שהוא מבוסס על מים צריך להמתין עד שכל המים יתאדו ואסור להניח על החומר הזה משהו שיאטום אותו (כמו שטיחים לדוגמא) כי אז אין למים איך או לאן להתאדות ויש סכנה לקורוזיה\חלודה\whatever, ייבוש מלא עד אידוי של כל המים הוא 30 יום.

אחרי שהוא מתייבש אין צורך להניח עליו כלום, למרות שבמקרה שלי אני הולך להניח בכל האוטו שכבה נוספת של LLP, אבל זה למטרה אחרת.

לגבי קנייה בארץ כפי שכבר ציינתי, אין אופציה לרכוש, לא Spectrum ולא Damplifier PRO Black ולא עוד חומרים שתראו בהמשך. :)

דני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז רגע, אם זמן הייבוש הוא 30 יום... מתי העדכון הבא? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת דני, אחלה חומרים הבאת פשוט עניין אותי הקטע של האיטום, ההשקעה שלך בטוח תביא איכות :D

מחכה לשאר ההתקנה

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה ברמה מהגבוהות ביותר, ירידה לפרטים מדהימה!

הלוואי ונראה לאורך כל הפרוייקט חשיבה ברמת המיקרו כמו פה.

דני- זה שהרכב מפורק לא אומר שאתה לא מגיע מחר למפגש דרום!

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בכל זאת התקנת יריעות על הרצפה? לדעתי הלקשרי ליינר יהיה די והותר. גם אם יש תקציב ליריעות בידוד על הרצפה אין שום אפקטיביות, מדובר בחלק מהשלדה של האוטו עם פח עבה ולא מווברץ.

לגבי בתי הגלגלים, חוץ משכבת ספקטרום שלא תזיק (למרות שגם שם מדובר בפח עבה שכמעט ולא מווברץ) הייתי ממלא את הבטנות עם ספוג, מדהים איזה שיפור הביא אצלי "ספוג אקרילי" שרכשתי ב 10 ש"ח מרפדייה. רק לאטום אותו בשקיות כדי שלא יגרום לחלודה וסע לשלום.

יאללה, תמשיכו לתת בראש. אני רוצה לראות כבר רכב SQ אמיתי בארץ! :twisted:

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכולם על המחמאות, אם יש למישהו שאלות נוספות אני אשמח לענות עליהן, ביינתים, הנה סיכום קצר של יום עבודה נוסף.

אז מה נעשה היום? בעיקר המשך איטום ופירוק, עוד שכבות נוספות של Spectrum ואיטום דלתות בעזרת שילוב של שני החומרים, בנוסף חלק נכבד מהיום הוקדש למיסוך חלקים רבים מהרכב על מנת שנוכל לצפות כמה שיותר אזורים ב-Spectrum, עבודה פשוט מטורפת, יש איזורים שיותר קל להגיע אליהם ויש איזורים שהם בחזקת הבלתי אפשרי, כרגיל יוסי יוצא מגדר הרגיל ומקדיש לנושא שעות נוספות.

**קרא את כללי הפורום בעניין ההמלצות, קרדיט בהודעה הראשונה ותו לא.**

CIMG3742 (Medium).JPG

CIMG3744 (Medium).JPG

CIMG3747 (Medium).JPG

CIMG3748 (Medium).JPG

CIMG3750 (Medium).JPG

CIMG3751 (Medium).JPG

CIMG3754 (Medium).JPG

CIMG3755 (Medium).JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...