Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(ב)לוג ההתקנה שלי - שרשור מתעדכן + תמונות

dannyg
שימו לב! השרשור הזה בן 4883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יאן,

כנראה שיש לך יכולת קריאת מחשבות, בדיוק היום רציתי לעדכן את השרשור עם הרבה תמונות של יום עבודה ארוך, מכיוון שהשעה 4 לפנות בוקר ועוד לא הספקתי נראה לי שנעשה את זה מחר, לל"ט. :)

דני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 571
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דני... "שעון מראה שלוש, מתי? מתי כבר שמונה?" :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנו לבנאדם לישון קצת:)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב לכולם...

בשעה טובה אתמול סוף סוף התחילה העבודה על הרכב שלי, זה לקח קצת זמן גם בגללי וגם בגלל יוסי שהיה עסוק לאורך כל התקופה עם מספר רכבים בינהם נמצא גם הרכב המדהים של אורי, פשוט "גאווה ישראלית, משלנו". :twisted:

אז מה נעשה אתמול? קודם כל, פירוק ושאני אומר פירוק אני מתכוון לפירוק, כיסאות, שטיחים, שטיח רצפה, תא מטען, תא כפפות, קונסולה, וכל דבר אחר שעלול להפריע בדרך, יוסי עטף את כל הברגים והחלקים השונים בשקיות מקוטלגות על מנת לשמור על סדר ולאחר מכן ביצענו נקיון רציני על כל הרכב על מנת להכין אותו לעבודת האיטום המסיבית.

ד"א זה לא יאומן כמה דברים מוצאים שמפרקים את הרכב למצב כזה, כתוצאה מהפירוק אפילו השלמתי טיפ ליוסי, 16 ש"ח ו-80 אגורות נמצאו ברכב!

כבר אתמול התחלנו באיטום הרצפה ותא המטען כאשר מדובר על שכבה של Damplifier PRO ברצפה ומספר שכבות של ואיטום נוזלי מסוג Spectrum בתא המטען, כמובן שלא חסכנו בחומר ואפילו על הרצפה הוספנו קצת איטום נוזלי פה ושם.

מי שמכיר את החומרים בטח שואל את עצמו למה ה-Damplifier שלי שחור? רובנו רגילים לראות אותו בצבע כסף, ובכן מדובר בגירסא חדשה ומשופרת במעט אך טיפה יותר קשה לעבודה, לצערי היא עוד לא זמינה בארץ, מי שרוצה יותר מידע מוזמן לקרוא באתר של Second Skin.

לגבי האיטום הנוזלי, גם הוא לא זמין בארץ, הסיבה שבחרנו להשתמש בו היא מכיוון שבתא המטען יש המון מקומות שפשוט אי אפשר להיכנס עם חומרי איטום רגילים ולכן חומר איטום נוזלי מהווה אלטרנטיבה מצויינת.

יש עוד הרבה עבודת איטום כמובן ועוד מספר חומרים שונים, אנחנו רק בתחילת הדרך.

אז מה היה לנו שם סובארו B4, יוסי אלפיין והרבה חומרי איטום, הנה באות התמונות, סטייל לפני ואחרי, אפילו וידאו קצר.

17032010616 (Medium).jpg

17032010617 (Medium).jpg

17032010618 (Medium).jpg

17032010619 (Medium).jpg

17032010622 (Medium).jpg

17032010623 (Medium).jpg

17032010624 (Medium).jpg

17032010630 (Medium).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לריצפה ? ככה בגדול כדי להבהיר , את הגלגל לא אוטמים. עד איפה הגענו , איטום עם חומר נוזלי .

אני מקווה שהדרך מכאן לסוף קצרה .

ד"א כמה יריעות איטום הזמנת ?

בהצלחה.

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

fleshbone,

יש הבדל, הבדל הוא בעיקר במסה, בשביל להגיע לעובי ומסה אפקטיבית עם חומר איטום נוזלי צריך לפחות 3 שכבות, בשביל להגיע לעובי\מסה של Damplifier PRO צריך הרבה הרבה יותר ולכן משתלם זה לא ממש כי מדובר בחומר יקר.

דני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...