Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(ב)לוג ההתקנה שלי - שרשור מתעדכן + תמונות

dannyg
שימו לב! השרשור הזה בן 4918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אופיר

גם הביט 1 יודע לפקד על סנטר ואתה עדיין לא רואה חבר פורום אחד עם ביט1 ורמקול סנטר.

הMS-8 יהיה מעניין לראות אחד כזה בארץ הקודש.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 571
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אופיר

גם הביט 1 יודע לפקד על סנטר ואתה עדיין לא רואה חבר פורום אחד עם ביט1 ורמקול סנטר.

הMS-8 יהיה מעניין לראות אחד כזה בארץ הקודש.

זה בכלל בכלל לא אותו הדבר

זה מאוד תלוי איזה סנטר הוא יוצר ( אם בכלל )

אני זוכר שאז חיפשתי איזה עיבוד הוא עושה לסנטר ולא מצאתי אז יכול להיות שהוא חייב מקור עם input סנטר

הMS-8 עובד ע"ב Logic7 שהותאם לרכב , ויוצר סנטר עם steering ולא סתם L+R או משהו כזה

הוא באמת אמור להיות game changer בתחום

אם מעניין אותך כנס לאשכול שלו בDIYMA - יש שם המון המון מידע על מה שהוא עושה

שלא נדבר על הכיוון האוטומטי שבאמת גם אמור להיות "מהפכני"

אבל בוא נחכה לביקורות ( הוא רק לפני כמה ימים התחיל ייצור סדרתי )

ביוני הוא אמור כבר להתחיל להיות משווק

לא יודע אם יש יבואן רשמי לJBL בארץ , אבל אם יש אני מאוד מקווה שהוא יביא את המוצר

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופיר

לא רק שקראתי את הת'רד אני גם פתחתי על זה שרשור כאן בפורום כשראיתי אותו בזמנו וזה היה לפחות שנה וחצי אחורה עד כמה שזכור לי.

מה שלא עושה לי את זה יותר מכל דבר אחר זה כוונים אוטומטיים - אני בן אדם (בערך... פולני למען האמת) ואני אוהב לעשות דברים ידנית - אל תתחיל... :-D

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר פה על משהו באמת שונה ממה שאנחנו מכירים..

לפי המתכננים מדובר פה על מכשיר שעושה לך כיוון של 90 אחוז ב10 דקות

כזה כיוון שמכוון מקצועי יקח לו מס' חודשים להגיע לתוצאה דומה

בנוסף תמונה אמינה ל2 מושבים בעזרת רמקול סנטר

כיוון באס דינמי

ומגבר פנימי

בקיצור מכשיר שאמור להיות מהפכני

אם הוא יעמוד בציפיות? בוא נחכה חודש-חודשיים שהיחידות הראשונות יצאו ונראה ביקורות

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא לי חוזה עתידות משוגע אבל נראה לי שעוד שלושה-ארבעה חודשים נתחיל לראות יותר ויותר שילובים של סנטרים במערכות שני מושבים בעקבות הMS-8

אם המוצר יגיע ביבוא סדיר גם למחוזותינו אז אולי גם אצלנו בקרוב :)

כמה אנשים יחתכו את הדש כדי להתקין סנטר כמו שצריך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כפי שכבר שציינתי בפוסט הקודם שלי, העבודה נמשכת, יוסי לקראת סיום הדיפונים, יש עוד עבודת פינישים\גימור אבל כבר עכשיו זה נראה מדהים, הנה קצת תמונות לשטוף את העינים:

CIMG3882 (Medium).JPG

CIMG3884 (Medium).JPG

CIMG3885 (Medium).JPG

CIMG3886 (Medium).JPG

CIMG3887 (Medium).JPG

CIMG4009 (Large).JPG

CIMG4011 (Large).JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי אתה גורם לנו להשמע כמו תקליט שבור, ונמאס מזה כבר אבל אין מה לעשות שצריך אז צריך - עבודה גריל, מליון דולר !!

דני, תשקול לבצע תבליט של אחד המותגים שלך או סתם של ציצים או משהו על הדלת, כי בגלל שכרגע זה נהיה משטח ענק הדלת נהייתה מאוד "משעממת" אל מול מה שהיה קודם עם התא וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הרכב בעיניים וזה נראה הרבה יותר טוב מבתמונות.

ללא ספק זה הפרוייקט הכי מושקע שהיה בארץ - ממש רואים את ההשקעה בתכנון, במחשבה ובביצוע ועוד לא ראינו את התוצאה הסופית!

מדהים ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שיש עוד הרבה רכבים עם רמת השקעה כזאת מבחינת התכנון ורמת הביצוע

יש המון רכבים מושקעים מאוד שהפכו לכאלו חלק אחרי חלק שלב אחרי שלב

אין כמעט רכבים שזכו לתכנון מדוקדק מקדים, וביצוע לפי תוכנית ידועה מראש

אל תשכח שיש המון רכבים ששפכו שם ציוד מכל הבא לייד כמו האוונסיס עם התזיסים, אבל רחוקים שנות אור מהחשיבה שמאחורי שפיכת הציוד, ההתאמה של כל פריט ופריט ובעצם חיבור של הכל למערכת אחת מושלמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...