Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פירוק פגוש בBX ושאלה קטנה כללית

yairw
שימו לב! השרשור הזה בן 5561 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

כיצד אני מפרק פגוש של BX שנת 92?

(על כמה ברגים מדובר והיכן הם מסתתרים)

ברכב שעומד הרבה זמן - האם כדאי לרוקן את הרדיאוטור או להשאיר אותו מלא?

כמו כן, מה בדבר שאר הנוזלים החיוניים הרכב?

תודה

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קידמי או אחורי?

אם קידמי יש לפרק ברגים מתחת לגריל השחור, ואולי גם מתחת לפנסים אני כבר לא זוכר בוודאות, בכל מקרה כל הברגים נגישים כך שאין בעיה לחפש ולמצוא אותם

לאחר שחרור כל הברגים יש מעין פטנט שברוב הרכבים הללו שבור, בצידי הפגוש יש פלסטיק שתופס את הפגוש לפח צריך לדחוף את הפגוש פנימה לכיוון הרכב ואז לשחרר כלפי חוץ

מאחורה העיקרון דומה.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע עם הברגים (3 למעלה 3 למטה) והפלסטיק בצדדים (מסתבר שחסר לי אחד...) היה מאוד פשוט.

הצרה שלי היא הקליפסים הלא מובנים הנ"ל

DSC_0006.JPG

DSC_0007.JPG

כפי שניתן לראות, צריך למשוך את חלק המרכזי של הקליפס מהמיגרעת שלו ואז הוא אמור להכנס לחור שלו ולצאת.

רק נשמע פשוט, הקליפסים לא יושבים בדיוק על החור אלא חוסמים את חלקו כך שצריך גם למשוך וגם להזיז את כל הפגוש

מישהו מכיר את הטריק?

אולי אני צריך כלי מיוחד?

תודה

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני חלקים?

יש פגוש כזה אם כי לא לי...

אני נמנע משימוש בכוח פיזי כי אני בטוח שזאת לא הדרך, אחד מכן בטוח מכיר את הבעיה מקרוב.

אין בעל מקצוע שמכיר את הנושא פה בפורום?

תודה

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר ביררתי עם הבחור

1. מדובר באוטומט

2. מדובר בבחור שחי בסרט קשה:

הוא רוצה 5,500 שקל עליה, "הכל במצב מצויין"...

אמרתי לו שיצפה לטלפון מבלוקבאסטרס

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שלאחר הוצאת 6 הברגים ומחזיקי הפלסטיק בצדדים, כל מה שנותר זה למשוך (קצת בכח) את אחד הצדדים של הפגוש והוא יוצא די בקלות...

מי אמר שאלימות היא לא פתרון?

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה חתולים דרסת אם האוטו הזה?

ומי שקרא לה גרוטאה אני מבקש שיחזור בו מיד , הרכב שלי שכב חודשיים מבלי להניע עד שהחלטתי אתמול להחזיר את הניצוץ למנועו

והוא כמו גדול התעורר על המכה הראשונה

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה לא מתכוון לעבוד באגרסיביות על הרכב הזה מכיוון שהפלסטיק שלו לא היה איכותי כשהוא יצא מהמפעל, תוסיף עליו את מספר השנים והמוסכים הישראלים ואתה מבקבל ביסקוויט שנשבר מאוד מהר

תעבוד עם הרבה סבלנות במיוחד בתוך האוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזלי שהפנים שמור, אבל יש הרבה עבודה במנוע, נראה כאילו שפכו חבית גריז עליו.

גם כמה כשליים תיכנוניים של הצרפתים שאני מתכוון לסדר (צינור עודפים שנגמר בפגוש, למה לא בכביש?!?)

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5561 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...