Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, ינואר-מרץ 2007

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נצפתה פיאט 500 או 600 במגרש מכוניות צפונית לצומת הדסים (שכרגע בשיפוצים) על כביש 4. צפונית לאבן יהודה.

המגרש מצד מערב לכביש בצמוד אליו.

צבע הרכב: צהוב.:-P

אני חושב שזו הפיאט הנ"ל,שרואים בצד:

411321nk1.jpg

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 352
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טריומף (?) במצב מוזנח ביותר, בצבע אדום לבן, עומדת ברח' בילינסון 7 בת"א.

כפי ששטנגה תיקן - מדובר בהראלד חלודה להבעית.

משיחה עם בעל חנות הפטיפונים הסמוכה - ההראלד שייכת ל(סוג של) אספן שמחזיק מכוניות בכל מיני חניות בת"א ונותן להן להירקב אט אט. הוא מוכן למכור את ההראלד ב-10,000 דולר כי זה רכב אספנות נדיר.

תהיה נשמתה צרורה בצרור החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית כמו הקאפרי של XOFIRX

עלאק כמו שלי :nono:

שלי MK1 הדגם ההכי מבוקש ויפה :-D זו שבתמונה זו MK2 ההכי מכוערת ופחות מבוקשת, ויש את ה-MK3 שהיא בין לבין מבחינת יופי וביקוש.

אם תוכל לשלוח לי יותר פרטים עליה בפרטי זה יהיה נהדר על מנת לצרף אותו למועדון פורד ואולי נראה אותו במיפגשים הבאים.

אופיר

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלו, הלו, תזהר עם ה"מכוערת"!!!237.gifnunu.gifsmashfreak.gifwhip2.gif

לא לשכוח- זה, שמכרתי אותה, לא גורם לי לחשוב, שזוהי לא אחת מהמכוניות היפות! יותר יפה מ-MK1 לטעמי!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיני כמו שאתם אוהבים בצבע חום במוסך יונדאי באזור תעשיה בהרצליה פיתוח.

מיני אדומה עם מצב פנימי מעולה נצפתה בכפר סבא סמוך לבי"ח מאיר.

היא לא זזה כבר הרבה חודשים. חות מקורי עכביש וחוסר אוויר בצמיגים נראית בסדר גמור.

מי שרציני בעניין אתן את הכתובת המדויקת (האיזור מועד לגניבות)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצומת ירקון ניצפה אופנוע MZ שאני רואה אותו כל פעם שאני עובר בצומת כניראה יותר משנה קשור לאחד הרמזורים, הוא ניראה נטוש אם כי אני לא בטוח.

באחד הרחובות של הוד השרון ניצפה מה שניראה כמו פורד אבל דגם שאני לא מזהה :oops:, זה ניראה משהוא בין קורטינה MK2 לבין MK3, בהתחלה אפילו חשבתי על מוריס מרינה אבל המוריס יותר קטנה אני חושב, מה אתם אומרים ?

אופיר

תמונה028.jpg

תמונה029.jpg

תמונה030.jpg

תמונה031.jpg

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי.

היא למכירה שם:?:

אין לי מושג,התמונה נלקחה מאתר לוח פוקוס.

בצומת ירקון ניצפה אופנוע MZ שאני רואה אותו כל פעם שאני עובר בצומת כניראה יותר משנה קשור לאחד הרמזורים, הוא ניראה נטוש אם כי אני לא בטוח.

באחד הרחובות של הוד השרון ניצפה מה שניראה כמו פורד אבל דגם שאני לא מזהה :oops:, זה ניראה משהוא בין קורטינה MK2 לבין MK3, בהתחלה אפילו חשבתי על מוריס מרינה אבל המוריס יותר קטנה אני חושב, מה אתם אומרים ?

אופיר

יכול להיות טאונוס?:roll:

בכול מקרה,יש אחד כזה בכרמיאל,נוסע יום יום...

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרייזלר (אירופה). יכולה להיות 160, 180 או 2 ליטר.

ידועה בכינוי "קרייזלר נבלה" בשל אמינותה המפוקפקת.

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זיהוי מדויק ביותר.

הרכב היה ללא שוק בארץ בגלל השם (קרייזלר) כמובן עמדה מולו הקורטינה של אותם שנים, אבל כמי שהיתה לו מכונית כזו 1800 סמק אוטומטית כ-2 שרתה אותי נאמנה (ימים עברו)

אוסף ביתי :-)קפריס הרטופ1966,מנוע V8 8)טנדר GMC אפא'צ 1964 מנוע V8 :-P רכבים בבניה ואיבזור לאחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...