Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נושא רציני , חרדים וזריקת אבנים

RedR
שימו לב! השרשור הזה בן 7566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתם מפספסים את הנקודה ,

אם מישהו זורק עליך אבנים אתה יכול וצריך להשתמש בכוח קטלני כדי לעצור אותו ,

לי אישית לא משנה אם זה ערבים / חרדים וכו' ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי פספס את הנקודה?

הנקודה ברורה, אין מה להוסיף.

בשכונה שלי (כן, שלי) יש את המחסומי שבת האלה,

רק שהם מברזל של המשטרה.

פעם אחת, רק עם הוצאת הרשיון (אוף, זה היה מזמן... :D )

לקחתי את האוטו בטירוף במוצאי שבת (ככה זה שאסור לנסוע בשבת)

לבזבז קצת דלק.

אני נוסע כבר כמו משוגע,

כשלפתע אני רואה אחד מהם, ללא מחזירי אור.

כמו שנאמר פה כבר, הם מוזזים ע"י עוברי אורח, ולא באופן מבוקר.

זה עבר בשלום, אבל יכל להגמר ברע מאד...

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם מישהו באמת ייצא להם פעם עם רובה ויתחיל לירות באויר ולצעוק "וואקף ואללה בטוחק" - איך זה יעמוד במבחן בית משפט.

הרי זה ברור שבן אדם שהיה נקלע לואדי ערה במהומות אוקטובר והיה נתקל במחסום והיה יורה על אנשים היה יוצא זכאי כי זו הגנה עצמית.

לדעתי אותו חוק צריך להחיל גם אם מדובר בחרדים שזורקים אבנים, או ילדים ערסים אפסים שעושים בלגאנים. אם אני מרגיש מאויים זכותי להגיב. :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחת נסעתי בשבת בכביש 4 דרומה וירדתי ביציאה שליד קוקה קולה. לתדהמתי גיליתי שכמות מכובדת למדי של חרדים עומדים וחוסמים את הכניסה. הם לא נראו מסבירי פנים במיוחד, אז חזרתי לאחור ועשיתי סיבוב בשביל להכנס ממקום אחר...

רוני

היציאה שאתה מתאר היא היציאה של כביש 4 לתוף בני ברק ולגבעת שמואל

היציאה הזו סגורה על ידי ברזלים משטרתיים שמונחים במקום

עד צאת השבת משתי צידי הגשר וכמובן בעליה מגהה לכיוון

העניין מוצדק שכן מדובר בבני ברק..

עוד משהו מצחיק , לפי שנה בקייץ שהייתי עובד בקוקה קולה

נסעתי בכהנמן ( השומר לשעבר) בבני ברק עם הרכב של העבודה + חברה שלי בפנים (זו שיודעת לנהוג .... והמבין יבין..)

שהייתה לבושה לא לטעמם ( סטרפלס... :wink: ) איזה אישה אחת התחילה לצעוק עליה

ולקלל אותה ברמזור מהאוטו שעמד ליידינו ... וכל הרחוב הצטרף...

נו טוב שיהיה ... העיקר יצאו להם העניים...

לירן,

ה"ברזלים המשטרתיים" שאתה מתאר הם מחסומי פלסטיק חאפריים, מהסוג שמשמש לתיחום איזור בנייה שהורכב עליהם שלט אין כניסה (מעניין מאיפה הורידו אותו...).

אין שום זכר למשטרה ומי שמציב את המחסומים ומסיר אותם זה תושבים עוברי אורח של בני ברק.

והכי חשוב - העניין ממש, אבל ממש לא מוצדק מאחר והחסימה נעשית לא רק ברחוב שנכנס לתוך בני ברק אלא גם לפנייה שמובילה לגשר של גבעת שמואל וזאת תכבר חוצפה ממדרגה ראשונה!

ישעיהו , אני כידוע לך לא פרו - דתי , וזה עוד בלשון המעטה

לי ולדת אין קשר , אבל יש מושג שנקרא "סטטוס קוו" , אני יודע שהסטטוס קוו

הוא שבבני ברק לא נוסעים בשבת , אומנם סגירת הכביש שם אינה מעוגנת בחוק

אבל היא במעין הסדר שכזה ..

וכך גם לגבי הרחוב ליד הבית שלך קרית אונו ( הרחוב הראשי ) שסגור בגלל בית כנסת

אין לפגוע בסטטוס קוו כל עוד הוא לאפוגע לחלוטין בך .. ואני דווקא זה שצריך להתלונן שאני נוסע לאבא שלי הכביש סגור , אבל לא נורא אפשר לנסוע מבר אילן

בכל מקרה חבל סתם להתסיס אוכולסיה שלמה שידועה בדעותיה הקיצוניות..

מצד שני גם אצלנו החילונים יש מקומות שפתוחים ע"פ הסטטוס קוו למרות שהחוק אומר אחרת

למשל אצלנו בפ"ת צומת ירקון שוקק פעילות בימי שבת , למרות שהחוק בפ"ת אוסר נחרצות על קיום מסחר ביום שבת בעיר.

שוב העניין הוא סטטוס קוו שכזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטטוס קוו שכזה, ממש כמו שנוסעים על 140 וזה בסדר.

סטטוס קוו :roll:

הסטטוס קקה הזה אינו דמוקרטי, ועצם העובדה שאתה בכלל אומר

"בכל מקרה חבל סתם להתסיס אוכולסיה שלמה שידועה בדעותיה הקיצוניות.. "

מלמד מה שקורה בחברה הישראלית.

נוצר פחד מהם!

בירושלים יש להם כבר ראש עיר, ואחוז נכבד באוכלוסיה, ויותר מכך במועצת העיר.

אין מילה אחת חיובית להגיד על זריקת אבנים או תקיפת תיירים,

רק מכיוון שמישהו נוהג (דו משמעי :wink: ) לא לטעמך, כלומר בשבת.

כבר ציינתי שאני גר בשכונה חרדית, ואמנם פעם היו זורקים פה

אבנים על כל רכב שעבר בשבת, וגם עדיין לפעמים יש את אותם מחסומים,

אבל בסך הכל המצב תקין עכשיו.

ציבור קיצוני זה לא טוב, ולתת לקיצוניות שלו לגיטמציה, בדיוק כמו שעושים

לטרור כל מיני פוליטיקאים, זה טעות נוראית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה ת'רד משעשע!!

אני הלכתי במוצ"ש מכות עם מתנחלים מופרעים ושיכורים שישבו לי על האוטו ואחר כך תפסו ערבי והרביצו לו.

עד היום אני צרוד מהצעקות שצעקתי וכואב לי הגוף מהמכות שנתתי!

הם חושבים שמותר להם הכל, הם לוקחים את החוק לידיים מתי שהם רוצים.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה ת'רד משעשע!!

אני הלכתי במוצ"ש מכות עם מתנחלים מופרעים ושיכורים שישבו לי על האוטו ואחר כך תפסו ערבי והרביצו לו.

עד היום אני צרוד מהצעקות שצעקתי וכואב לי הגוף מהמכות שנתתי!

הם חושבים שמותר להם הכל, הם לוקחים את החוק לידיים מתי שהם רוצים.

שמוליק

איפה זה קרה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מוצ"ש מגיעים נערים מופרעים (חלקם דתיים) שעזבו בה"ס.

הם יושבים בכיכר ציון, שותים אלכוהול,הולכים מכות ועושים המון בלגן.

בין לבין הם מגיעים למרכז גשר (מקום שנועד לגשר בין חילונים לדתיים) ועושים בלגן שם.

יש למפגש הזה שם : הזולה של חצרוני (מומלץ :wink: המון אטרקציות)

לצערי זה ליד העבודה שלי, והם עושים לי המון בלגן שם.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם אוכלוסיה קיצונית , אני רוצה לנסוע ביום שבת בכל כבישי הארץ , כל שבת , וזו זכותי אני משלם מיסים כמו מטורף ,והולך לצבא בקרוב לשלוש שנים , אני משלם למדינה בכל דרך שאני אמור וכבישים זו אחת התמורות שאני רוצה לקבל .

אם זה היה תלוי רק בי הייתי לוקח כמה חברה גדולים ומשועממים והולך לעשות סיבוב שם ומי שיבוא ויפריע יחטוף , גם אני רוצה לזרוק אבנים פעם , למה רק להם מותר , כי הם לובשים שחור ונפגשים בבית הכנסת , אז אני לובש שחור ונפגש בפאב ואם מישהו יבוא וישים לי מחסום מול הבית שאומר שאסור לי לנסוע שם בשבת אני אשרוף את המחסום בלי לחשוב פעמיים , לנסוע בשבת ברכבך הפרטי בצורה שלא מפריעה ומסכנת אף אחד אחר צריכה להיות מותרת גם לפי הסטטוס קוו , מי שהפר אותו זה הם תחילה ואני רוצה רק לתקן , כפיה דתית זה נושא רגיש אצלי .

נ.ב גם איפה שאני גר התחילו ללכת אנשים ביום שבת באמצע הכביש כאילו הוא סגור , והם חוטפים צפצופים ושאר ירקות כדי שיפסיקו .

אני נגד כפיה דתית ויש ציבור גדול שמאמין באותה הדרך והצביע שינוי , ואני פונה אל הירושלמים שבפורום , יש לכם זכויות , אל תוותרו עליהן בקלות כי יהיה קשה לקבל אותן בחזרה אחר כך. :evil::evil::evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם מישהו יבוא וישים לי מחסום מול הבית שאומר שאסור לי לנסוע שם בשבת אני אשרוף את המחסום בלי לחשוב פעמיים , :evil::evil::evil:

אהם, המחסומים מברזל... :roll:

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסכם הסטטוס קוו בכלל לא מדבר על שמירת שבת.... אחח.... בגרות באזרחות מחר.

תמשיך ללמוד אזרחות,הסטטוס קוו מדבר על שמירת שבת בפרהסיה.

If you treat your car like a racing car, then it will develop expensive racing problems

If it's stupid but it works, it isn't stupid.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

כן, אני יודע שעבר זמנו של השרשור הזה, אבל הייתי חייב להקפיץ אותו, כי אתמול קרה לי בדיוק

אותו דבר בציר בר-אילן (בר-איראן?!): הגעתי מחיפה לירושלים בשעה 24:00, למטרת העברת חפצים

של חבר שעבר לגור בגבעת המבתר (ליד הגבעה הצרפתית). הגענו בלילה בכוונה תחילה משיקולי בטיחות

ונוחות נהיגה, שכן יותר בטוח לנהוג בלילה מרחקים גדולים, וגם לי באופן אישי זה יותר כיף.

הגענו לי-ם, פנינו שמאלה לכוון כביש בגין צפון, אחר כך פנינו ימינה לכוון הר חוצבים, ועלינו עד שהגענו לצומת של ציר בר-איראן.

עמדנו בפניה שמאלה באדום, כשלפנינו מכונית אחת, ובנתיים הכל טוב ויפה. מסביב שש-מאות חרדים בערך :shock:

פתאום נהיה ירוק, מתחילים לנסוע, ואז אני קולט במראה, טרנזיט חבוטה, מהסוג הזה שרואים הרבה בשטחים

באה במהירות לפניה שמאלה. בסוף, הטרנזיט עקף אותי תוך כדי הפניה שמאלה, והוא חטף מטר אבנים

שסביר להניח שאני הייתי

חוטף גם קצת ממנו. :shock2: יא-אולוהים איזה פחד שם :shock2: !

למה אף אחד לא מכחיד אותם כבר?

נ.ב.

למישהו יש מושג מה פשר הטרנזיטים החבוטים האלה שלוחית הרישוי שלהם תמיד מסתיימת ב- 15? ולמה יש שם מיליונים כאלה?

:puzzled:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני יודע שעבר זמנו של השרשור הזה, אבל הייתי חייב להקפיץ אותו, כי אתמול קרה לי בדיוק

אותו דבר בציר בר-אילן (בר-איראן?!): הגעתי מחיפה לירושלים בשעה 24:00, למטרת העברת חפצים

של חבר שעבר לגור בגבעת המבתר (ליד הגבעה הצרפתית). הגענו בלילה בכוונה תחילה משיקולי בטיחות

ונוחות נהיגה, שכן יותר בטוח לנהוג בלילה מרחקים גדולים, וגם לי באופן אישי זה יותר כיף.

הגענו לי-ם, פנינו שמאלה לכוון כביש בגין צפון, אחר כך פנינו ימינה לכוון הר חוצבים, ועלינו עד שהגענו לצומת של ציר בר-איראן.

עמדנו בפניה שמאלה באדום, כשלפנינו מכונית אחת, ובנתיים הכל טוב ויפה. מסביב שש-מאות חרדים בערך :shock:

פתאום נהיה ירוק, מתחילים לנסוע, ואז אני קולט במראה, טרנזיט חבוטה, מהסוג הזה שרואים הרבה בשטחים

באה במהירות לפניה שמאלה. בסוף, הטרנזיט עקף אותי תוך כדי הפניה שמאלה, והוא חטף מטר אבנים

שסביר להניח שאני הייתי

חוטף גם קצת ממנו. :shock2: יא-אולוהים איזה פחד שם :shock2: !

למה אף אחד לא מכחיד אותם כבר?

נ.ב.

למישהו יש מושג מה פשר הטרנזיטים החבוטים האלה שלוחית הרישוי שלהם תמיד מסתיימת ב- 15? ולמה יש שם מיליונים כאלה?

סביר להניח שזהו רכב משטרה לשעבר...

ולמה יש שם הרבה אתה שואל ..

בגלל המחיר הזול והאוכלוסיות הזקוקות לרכב גדול וזול

המגזר הדתי , והמגזר ערבי - ישראלי מרובי הילדים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנא תשמרו את הדעות שלכם לעצמכם.

להתלונן על שלטון החוק ואז לבוא ולירות באזרחים. רק בשביל להפחיד... - זה הרי חוקי לחלוטין. שלטון החוק במיטבו.

:?

הדיון ננעל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...