Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת קירור שעושה בעיות בחורף

SPORT
שימו לב! השרשור הזה בן 6810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעיה במערכת הקירור

קודם כל אני אתאר לכם מה קרה לי היום ואח"כ שאלה

אז ככה:

היום אני נוסע עם שני חברים בתל אביב לפתע אני שם לב לחום מנוע 110+ כמובן מייד מעביר לניוטרל לוחץ קלא'ץ מכבה מנוע (עם חצי סוי'ץ פתוח) עולה על המדרכה מחכה שהמאוררים ייסימו את פעולתם הנאמנה מגיע ל- 80- מניע , פותח את הפקק (הקפיצי)

קופצים עליי בלחץ מים (איזה רבע ליטר-אולי פחות).

במים אין שמן ואין קצף אבל מה שמוזר ואני שם לב אליו הוא שקיימת חלודה במים ושהמים (הירוקים) הפכו חומים (חלודה??).

בקיצור ממלא את החסר מניע הטמרטורה חוזרת לסורה והאוטו נוסע כאילו שום דבר לא קרה.

עכשיו האוטו (פיג'ו 106 1994 1,400 ) השאיר אותי מבולבל לאללה !

ועכשיו השאלה:

מהי לפי דעתכם הבעיה (יצוין כי האוטו עבר ניקוי רדיאטור ב- 2002 אצל הבעלים הקודמים)?

לידי כל המעות שלכם , עכשיו !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני ממליץ לך לקנות את הרדיאטור בעצמך וללכת למוסך שיחליף לך.

את הרדיאטור אתה יכול לקנות מיבואן של רדיאטורים במחיר סיטונאי .

את ההתקנה תוכל לעשות היכן שתרצה או אפילו בעצמך.

מאיפה אתה בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מהצפון,אך בת"א ישנם מ"ס יבואנים, תעשה סקר טלפוני, אני ממליץ על חדש, לא משנה מקורי או תחליפי, אני לא חושב שיש תחליפי.

בכל אופן, אם תקנה מיבואן, תחסוך כמה מאות שקלים.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע לפני שאתה קונה ראדיאטור שזו הוצאה לא מבוטלת ..... אם יש לך קצת חוש טכני פרק אותו בעצמך ותעביר לו ניקוי יסודי בדוק דליפות חלודה -טפל .... מספיק שרק מעבר יים אחד נסתם כל המערכת מתחממת ....

אגב בדקת טרמוסטט לפעולה תקינה? (כלומר נפתח בחום של מים רותחים בכוס )....

בהרכבה שים מים רגילים לבדוק שהכל תקין תחילה שים חומר ניקוי ראדיאטור הוצא אוויר מהמערכת תן למנוע לעבוד כמה דקות במידה והכל נראה לך תקין רק אז שים מיים של PRESTON ללא תוספת מים רגילים !

אין לך מה להפסיד :wink:

בהצלחה ...

נניח ואתה נוסע במהירות האור מה יקרה אם פתאום תדליק אורות.....

איך הנהג של המפלסת שלג מגיע לעבודה ביום מושלג....

it's better to die on your feet than to live on your knees

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מקשיב לכל דבר שכותבים לך, עם כל הכבוד לחברי הפורום אף אחד לא בדק לך את הרכב,

הכל בסדר אז סע הבייתה כבר.

אם אתה רוצה לדעת מה קרה אני מניח שהיה חסר לך מים (תבדוק למה) והאוטו התחמם, כיבית והוספתמים והכל בסדר על על שום מה המהומה והחלפת רדיאטור מה שכן מומלץ זה החלפת נוזלים במערכת לנוזל איכותי ותחכה שכל המים ירדו וגם החלפת שמן ופילטר-לך תידע איז טראומה השמן עבר בהתחממות.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע לפני שאתה קונה ראדיאטור שזו הוצאה לא מבוטלת ..... אם יש לך קצת חוש טכני פרק אותו בעצמך ותעביר לו ניקוי יסודי בדוק דליפות חלודה -טפל .... מספיק שרק מעבר יים אחד נסתם כל המערכת מתחממת ....

אגב בדקת טרמוסטט לפעולה תקינה? (כלומר נפתח בחום של מים רותחים בכוס )....

בהרכבה שים מים רגילים לבדוק שהכל תקין תחילה שים חומר ניקוי ראדיאטור הוצא אוויר מהמערכת תן למנוע לעבוד כמה דקות במידה והכל נראה לך תקין רק אז שים מיים של PRESTON ללא תוספת מים רגילים !

אין לך מה להפסיד :wink:

בהצלחה ...

ידידנו פנטום האופרה אל תהיה בטוח שלבחור אין מה להפסיד, עבודה חלמאית תבזבז לו זמן ולא תחסוך מאום, נהפוך הוא כדי לפרק רדיאטור ולעשות לו ניקוי זה לא מספיק לפרק אותו מהרכב ולהכניס לו צינור, הדבר לא נותן כלום רק מנקה ליכלוך עדין, את הג'יפה האמיתית אין אפשרות לנקות ללא פרוק יסודי של הרדיאטור ואת זה מבצעים אצל בעל מקצוע שמפרק את המעטפת החיצונית ומעביר חוטר בין כל התעלות נותן ניקוי בלחץ מים ומרכיב שוב, מה שמצריך הלחמה של המעטפת על גוף הרדיאטור, אז לא נראה לי שלידידנו יש את הכלים והידע.

מעבר לזאת החדרת חומר ניקוי (האקמול הזה שאתה מציע לקחת) יכול להרוס דברים אחרים או את הרדיאטור עצמו, כך שבתועלת יש גם סיכון, ראה הוזהרת מעברים יכולים להאכל ולהתחיל לנזול זה אגב הסיכון שגם כמדומני רשום על החומר, מה שבטוח שספק הגון יידע אותך ויזהירך אם תקנה אצלו את פותח הסתימות הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד חדש, אך ורק חדש.

אתה תרגיש בשינוי במערכת הקירור באופן מיידי,תרוקן את כל המים במערכת ותשים מיים איכותיים .

תגיד לי, מה אתה מבלבל לבנאדם את השכל ושולח אותו להוצאות כמו החלפת רדיאטור?!?

מה, אתה בדקת לו אתה אוטו וראית?

:evil:

חבר'ס, מי שיחליט לבלבל את השכל לאנשים סתם כדי לצבור הודעות יימצא את עצמו מחוץ לפורום ואת זה אני מודיע באופן חד משמעי!

tomitom, הרווחת את המעקב שלך ביושר.

SPORT, שים לב שלעולם לא פותחים פקק של רדיאטור כשהאוטו חם אלא אם אתה עם חשק מיוחד לקבל כוויה :?.

הצעתי לך היא לפנות למוסך שייטפל בנושא, אתה רוצה להחליף את כל הנוזל במערכת הקירור לנוזל חדש ואיכותי, אני אישית ממליץ על החומר מתוצרת Prestone.

יש גם לבדוק תקינות טרמוסטט וסיכוי טוב שתצטרך לבצע ניקוי יסודי ומקצועי לרדיאטור.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידנו פנטום האופרה אל תהיה בטוח שלבחור אין מה להפסיד, עבודה חלמאית תבזבז לו זמן ולא תחסוך מאום, נהפוך הוא כדי לפרק רדיאטור ולעשות לו ניקוי זה לא מספיק לפרק אותו מהרכב ולהכניס לו צינור, הדבר לא נותן כלום רק מנקה ליכלוך עדין, את הג'יפה האמיתית אין אפשרות לנקות ללא פרוק יסודי של הרדיאטור ואת זה מבצעים אצל בעל מקצוע שמפרק את המעטפת החיצונית ומעביר חוטר בין כל התעלות נותן ניקוי בלחץ מים ומרכיב שוב, מה שמצריך הלחמה של המעטפת על גוף הרדיאטור, אז לא נראה לי שלידידנו יש את הכלים והידע.

מעבר לזאת החדרת חומר ניקוי (האקמול הזה שאתה מציע לקחת) יכול להרוס דברים אחרים או את הרדיאטור עצמו, כך שבתועלת יש גם סיכון, ראה הוזהרת מעברים יכולים להאכל ולהתחיל לנזול זה אגב הסיכון שגם כמדומני רשום על החומר, מה שבטוח שספק הגון יידע אותך ויזהירך אם תקנה אצלו את פותח הסתימות הזה.

שלום לידידנו JONI WEAN

דבריך רק מחזקים את דבריי

אמרת עבודה חלמאית אמרתי חוש טכני ..

אמרת העברת חוטר אמרתי פירוק הראדיאטור (מקסימום אפשר להביאו למומחה)

אמרת יכול לגרום נזק אמרתי חומר ניקוי ראדיאטור שיבדוק באם הראדיאטור מסוגל לעמוד בו אם אם לא זה טוב כי חסכת את הנזק הבא לרכב.

1000-1300 ש"ח לראדיאטור כבר אמרנו ועוד לפני עבודה ומע"מ...

יום נעים ושבת שלום ! :roll:

נניח ואתה נוסע במהירות האור מה יקרה אם פתאום תדליק אורות.....

איך הנהג של המפלסת שלג מגיע לעבודה ביום מושלג....

it's better to die on your feet than to live on your knees

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...