Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת צמיגים ספורטיבים

CivicNos
שימו לב! השרשור הזה בן 6809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מותר להתעלק, מוטי ?

אני באלפאסוד רוצה לשמור על מקוריות, וזה אומר חישוקי פלדה מקוריים 13 אינץ'.

האם יש בכלל צמיג שנותן איזושהי ספורטיביות בקוטר הזה (החתך הוא 165x70 אאל"ט) ?

או שאין לי ברירה אלא לעבור (כמו רבים וטובים) לג'אנטים של ספרינט 14" ?

זה די מצחיק... צמיגי כביש רגילים עם אופי ספורטיבי לא הצלחתי למצוא.. צמיגי מירוץ חוקיים לכביש כן, לא בדיוק במידה שלך אבל במידה עם סטיה קטנה מאוד של 1.6%, המידה היא 185/60R13 שאני מוכן להניח שתתלבש על החישוקים המקוריים שלך בלי בעיות מיוחדות (אני מניח שהרוחב שלהם הוא "5.5).

Yokohama Advan A-032R

ראה הוזהרת - זה צמיג מירוץ וככה הוא מתנהג, יש לו אחיזה גרועה מאוד בכמה דקות הראשונות כשהוא קר, הוא שונא מזג אוויר רטוב, נעילות גלגלים איתו גורמות לו לקבל Flatspot על המקום ודורשות החלפה. אה, גם אורך החיים של צמיגים מסוג זה הוא קצר מאוד.

מה שכן, כל שאר הזמן זה יהיה הצמיג הכי כיפי שהיה לך בחיים.

לסיכום - אפשרי ומהנה אך לא מומלץ.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבסוף התפשרתי קצת ורכשתי SP9000 שאגב אני מאוד מרוצה מהם למרות שהצמיג כבד ביחס לאחרים !

בסך הכל אני מרוצה מאוד מההתנהגות , גם בעומס רב בסיבובים חזקים מאוד הצמיג לא מראה סימני חולשה ואוחז כראוי !

JDM :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...