Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוטי הצתה מקוריים או תחליפיים ? המשך דיון.

איציק נ.
שימו לב! השרשור הזה בן 6844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כעיקרון אחרי השרשור אז עם צביקה חששתי שיגרם נזק לסלילים אז בדקתי ומצאתי 9 בערך ושהיו חדשים היה 17 18 וכך גם המומחה ששאלתיו.

אחרי שנתת לי את המידע בFSN או מה שלא יהיה וראיתי את ההתנגדות אז בדקתי אצלי והתחלתי לחקור

נ.ב. החוטים אצלי לא BS

רוצה לבדוק, שבוע הבא. בשמחה

יונתן

אתה צודק, הייתי בטוח שאמרת שקנית חוטים תחליפיים של BS כי בעבר רשמת:

אצלי בחוטים הישנים הייתה התנגדות של 5-7K אוהם ובחדשים 16-18K אוהם, החוטים הישנים היו האורגינלים כמדומני והחדשים תוצרת ארה"ב 7 מ"מ גומי (לא זוכר את החברה) אבל משהו טוב...
אבל בדקתי ואכן ראיתי בהודעה אחרת שאמרת שקנית חוטים של SPLIT-FIRE.

בכל מקרה הטענה שחוטים מאבדים את ההתנגדות שלהם עדיין אינה מתחברת באופן הגיוני עם סדרות הבדיקות וההנחיות שיש באינטרנט, בספרות של "היינס" ובהנחיות היצרן.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום

לפי היינס חוטי ההצתה ברכב שלי (פג'ו 306 שנת 95 1600) צרכים להיות בעלי התנגדות של 600 אוהם ל 10 ס"מ.

בחישוב פשוט רואים שמתקבלת התנגדות נמוכה בהרבה מכל מה שנמדד ע"י איציק.

האם לא הבנתי נכון או שיש בידי מידע שגוי או שקיימים גם חוטי הצתה בעלי התנגדות נמוכה יותר?

בני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

לפי היינס חוטי ההצתה ברכב שלי (פג'ו 306 שנת 95 1600) צרכים להיות בעלי התנגדות של 600 אוהם ל 10 ס"מ.

בחישוב פשוט רואים שמתקבלת התנגדות נמוכה בהרבה מכל מה שנמדד ע"י איציק.

האם לא הבנתי נכון או שיש בידי מידע שגוי או שקיימים גם חוטי הצתה בעלי התנגדות נמוכה יותר?

בני

מדובר בהתנגדות נמוכה מאוד, תוכל לצלם/להעתיק בדיוק את מה שרשום בספר ?

כפי שציינתי בהודעה הראשונה, קיימים גם חוטים בעלי התנגדות נמוכה יותר מאלו שאני הרכבתי (אלו שאני הרכבתי תואמים את דרישות היצרן המינימאליות לרכב שלי).

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר ש"היינס" לא הגדיר טווח מינימאלי ומקסימלי להתנגדות חוטי ההצתה, אבל אין ספק שמדובר בהתנגדות נמוכה יחסית (זה יוצא בערך 1.8K OHM לאחד FEET בעוד שהחוטים של AC DELCO, שהם בעלי התנגדות נמוכה מאוד ביחס לחוטי הצתה תחליפיים, הם בעלי התנגדול של כ 2.5-3K לאחד FEET, זה יוצא בין 800 ל 1000 אוהם ל 10 ס"מ)

יצא לך למדוד כמה התנגדות יש בחוטים הנוכחיים והאם הם מקוריים או תחליפיים ?

האם יש ברשותך נתוני יצרן ?

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירדתי עכשיו לרכב עם רב מודד ובדקתי התנגדות

מדובר בחוטים של בוש מסדרת פרמיום 7 מ"מ

החוט הקצר ביותר , אורך של בערך 20 ס"מ נתן 800 אוהם

החוט הארוך ביותר , אורך של בערך חצי מטר, נתן 1.6 קילואוהם

החוטים נמצאים בשימוש כחודשיים.

כמו"כ ניתן לשים לב כי הכפלת אורך החוט לא מכפילה את ההתנגדות (אולי יש גם נגדים שם?)

בכל מקרה מדובר על בערך 300 עד 400 אוהם ל 10 ס"מ.

בני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצויין.

אגב ההתנגדות כן עולה באופן לינארי, אם תמדוד ותעשה חישובים מדוייקים אז תראה שכן...

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אומנם זה לא קשור לדיון עצמו אבל עדיין אני אשמח לקבל תשובה. לפיאט איפה קונים חוטי הצתה טובים(מקורים) במחיר סביר באזור ירושלים. כי בדקתי בחנויות חלפים ושם זה רק החוטים הזולים 70 שח והמקום היחידי שהיה לו מקורי זה מוסך ראשי של יבואן והם רצו מעל 300 שח האם זה הגיוני אשמח לקבל תגובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...