Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו שמע על האתר דיבל? (Dibble)

Aviv13467

פוסטים מומלצים

על פניו נשמע קונספט מדהים, אם יש משהו ששנוא עליי זה ללכת לחנות חומרי בניין אם כי בדרך כלל הן נמצאות באזורי תעשייה שבהם יש בלאגן ומחסור בחניה ועוד משהו מבאס נורא שאני מאוד מקווה שזוהי תופעה רק באזור שאני מתגורר בו ולא במקומות אחרים, אבל אין מחירים מוטבעים על גבי המוצרים, כמעט בכל חנות חומרי בניין שביקרתי כששאלתי את אחד העובדים לגבי מחיר מוצר נמסר לי שהם לא יודעים ושאגש לקופה לבדוק, במקרה הטוב אין אנשים ממתינים בתור בקופה ואם המחיר מתאים אני לוקח אחרת מחזיר, במקרה הרע צריך להמתין בתור ועד שמגיע תורי לגלות את המחיר ולקבל החלטה.

על האתר בפוסט שמעתי מפוסט באינסטגרם, נשמע שזה משהו יחסית חדש ולא יצא לי לשמוע מבן אדם פרטי עדיין על האתר, בדר״כ מה שיש ברשת זה ספונסרים שלהם. יש להם מחירים אחלה ומשלוחים מהירים מאוד והיתרון כמובן הוא שכל המחירים ידועים מראש ולא צריך לצאת מהבית.

אשמח לשמוע ממי שמכיר, האמת שניסיתי להוסיף כמה מוצרים לעגלה, זה דרש ממני להרשם, נרשמתי ולבסוף נראה שהמחיר משלוח לא מתעדכן, נשאר על 0 שקלים. לא בטוח אם כי טרם מילאתי פרטי אשראי (שאני מעדיף לא למלא עד שאשמע על האתר הזה יותר) או כי באמת המשלוח חינם (לא נשמע לי סביר כי ניסיתי להוסיף איזה 20 בלות חול במשקל של כמה טונות בכדי להגזים וזה עדיין הציג 0 שקלים חחחחחחח)

עריכה: זה נשלח לי לפני שהספקתי לכתוב הכל, עורך ומפרסם שוב

עריכה שניה: אני מכיר עוד אתרים גדולים שניתן להזמין מהם חומרי בניין אבל בדרך כלל המשלוח בהתאם ולפעמים עדיף ללכת לחנות הקרובה ולקנות מה שצריך.

עריכה אחרונה על ידי Aviv13467
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבורי לקנות דברים כאלה באינטרנט זה כמומלהגיד לילד קטן לבחור צעצוע באינטרנט.

אתה בא בשביל דיבל וחוזר עם סט נטען של מקיטה, עגלה מתקפלת,  ארגד כלים, שולחן מתקפל עם מלחציים, סט מקדחים וביטים ודיבל.

• אהבתי 2
  • מצחיק 9
  • רעיון טוב! 3

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שהצלחתי לקבל מחיר משלוח שונה מאפס, הייתי צריך להוסיף בסך הכל 125 בלות חול או לפי האתר 50 טון חול

אם באמת המשלוח חינם זה פסיכי כי אפשר להזמין דברים כבדים מאוד בחינם

image.png.31cab3d153a998997aa698fcaf37dbfa.png

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הפרסום של "זה פרקטי", רציתי לראות מה העלויות אם באמת נתקעתי עם חוסר קטן ועשיתי ניסיון של משלוח לעבודה, זכור לי שקיבלתי עלות משלוח פסיכית (איירפורט סיטי).

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, יובל .מ. כתב:

ראיתי את הפרסום של "זה פרקטי", רציתי לראות מה העלויות אם באמת נתקעתי עם חוסר קטן ועשיתי ניסיון של משלוח לעבודה, זכור לי שקיבלתי עלות משלוח פסיכית (איירפורט סיטי).

לא ברור, באתר הופיע עלות משלוח גבוהה או שלאחר מכן נדרשת לשלם?

אני גר ביישוב קטן בטח שלא קרוב למרכז ולכן זה מוזר בעיניי שהמשלוח חינם, במיוחד אם אני מזמין משהו שעולה שקל למשל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם DIBBLE מהיום הראשון שלהם (3/2021 - זמן קורונה).

כן אני מכור.

היתה תקופה שהם לא עבדו (כמה חודשים) בעקבות הפרשה של משה חוגג (החרימו להם ציוד) כי הוא היה חלק מבעלי החברה.

עבורי זאת היתה תקופה קשה כי התרגלתי לשירות.

נושא המשלוחים עבר כמה וכמה ריביזיות ניהוליות מאחורי הקלעים.
עזוב את זה שאני כבר מכיר את כל הנהגים באיזור שלי ויש לי טלפונים שלהם.
בתחילת הדרך משלוחים היו חינם.

במהלך השנים הם עברו כמה וכמה שינויים (גם בתחום התעסוקה של הנהגים) וניסו למצוא את הקונספט הנכון.

נכון להיום עלות המשלוח היא בהתאם לכמות\משקל שאתה מזמין.

המשלוחים הם בין 30 ל 80-100 שח לכמויות רגילות (מזמין פלטות גבס, חומר שחור וכו').
300-350 זה הובלת מנוף (לרוב מעל 1 או 1.5 טון).

השירות שלהם נהדר (מכיר את המנהל וגם את הנציגים\נציגות) וגם אם יש תקלות הם מסדרים הכל פיקס.

עד לא מזמן המחירים היו לפני מע"מ, אך בתקופה האחרונה עשו שינויים והמחירים המוצגים כוללים מע"מ.
חברי התאחדות קבלני השיפוצים מקבלים עוד הנחה קלילה של 5% בערך.

אני מזמין גם כמויות קטנות (יחידות בודדות ממוצרים ספציפיים) ולפעמים גם משטחים של חומר.
לפני 4 חודשים גם הזמנתי דרכם מנוף 45 טון לקומה 6 בבניין דירות עם גישה מאתגרת.
גם במקרים שהם יקרים  ממקומות אחרים (במנוף או במכולה לפינוי פסולת) אני מעדיף לעבוד איתם. יש עם מי לדבר ויש על מי לסמוך - עד היום לא התאכזבתי ואני לקוח מרוצה.

איציק

• אהבתי 6
  • מעניין 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, איציק נ. כתב:

אני עם DIBBLE מהיום הראשון שלהם (3/2021 - זמן קורונה).

כן אני מכור.

היתה תקופה שהם לא עבדו (כמה חודשים) בעקבות הפרשה של משה חוגג (החרימו להם ציוד) כי הוא היה חלק מבעלי החברה.

עבורי זאת היתה תקופה קשה כי התרגלתי לשירות.

נושא המשלוחים עבר כמה וכמה ריביזיות ניהוליות מאחורי הקלעים.
עזוב את זה שאני כבר מכיר את כל הנהגים באיזור שלי ויש לי טלפונים שלהם.
בתחילת הדרך משלוחים היו חינם.

במהלך השנים הם עברו כמה וכמה שינויים (גם בתחום התעסוקה של הנהגים) וניסו למצוא את הקונספט הנכון.

נכון להיום עלות המשלוח היא בהתאם לכמות\משקל שאתה מזמין.

המשלוחים הם בין 30 ל 80-100 שח לכמויות רגילות (מזמין פלטות גבס, חומר שחור וכו').
300-350 זה הובלת מנוף (לרוב מעל 1 או 1.5 טון).

השירות שלהם נהדר (מכיר את המנהל וגם את הנציגים\נציגות) וגם אם יש תקלות הם מסדרים הכל פיקס.

עד לא מזמן המחירים היו לפני מע"מ, אך בתקופה האחרונה עשו שינויים והמחירים המוצגים כוללים מע"מ.
חברי התאחדות קבלני השיפוצים מקבלים עוד הנחה קלילה של 5% בערך.

אני מזמין גם כמויות קטנות (יחידות בודדות ממוצרים ספציפיים) ולפעמים גם משטחים של חומר.
לפני 4 חודשים גם הזמנתי דרכם מנוף 45 טון לקומה 6 בבניין דירות עם גישה מאתגרת.
גם במקרים שהם יקרים  ממקומות אחרים (במנוף או במכולה לפינוי פסולת) אני מעדיף לעבוד איתם. יש עם מי לדבר ויש על מי לסמוך - עד היום לא התאכזבתי ואני לקוח מרוצה.

איציק

תודה על התשובה המפורטת! השארתי הודעה באתר לגבי עניין המשלוח, אעדכן כשיענו לי כי אצלי גם עבור מוצרים כבדים לא באופן חריג (עשרות טונות) מציג לי מחיר 0 שקלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכנסת כתובת ?
כי אני רואה למטה שהוא רושם "יש למלא את הפרטים הנחוצים"

ד"א אני עובד עם האפליקציה (האפליקציה קדמה לאתר)

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, איציק נ. כתב:

הכנסת כתובת ?
כי אני רואה למטה שהוא רושם "יש למלא את הפרטים הנחוצים"

ד"א אני עובד עם האפליקציה (האפליקציה קדמה לאתר)

הכנסתי הכל פרט לאמצעי תשלום, על פניו נראה שזה מספיק כדי לחשב משלוח כפי שרואים בתמונה ששלחתי, אנסה דרך האפליקציה ואבדוק אם זה משנה משהו

עריכה: הורדתי את האפליקציה ובדיוק ראיתי מודעה של אזורים חדשים שניתן לשלוח אליהם ומסתבר שאני לא באזורי משלוח, ניסיתי כתובת אחרת והמחיר כמובן התעדכן ישר גם עבור מוצרים קטנים. אפילו לא חשבתי על המגבלה הזאת..

עריכה אחרונה על ידי Aviv13467
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Aviv13467 כתב:

אם יש משהו ששנוא עליי זה ללכת לחנות חומרי בניין

Crow of judgement - iFunny Brazil

אם כי בדרך כלל הן נמצאות באזורי תעשייה שבהם יש בלאגן ומחסור בחניה

יש אחת שגם אני ממעיט להגיע אליה כי היא ממוקמת באיזור שאני לא יכול לסבול מבחינה תחבורתית. שונא, מתעב! , לעבור באיזור הזה. ועדיין בשבילה אני מסכים לזה פה ושם.

ועוד משהו מבאס נורא שאני מאוד מקווה שזוהי תופעה רק באזור שאני מתגורר בו ולא במקומות אחרים, אבל אין מחירים מוטבעים על גבי המוצרים, כמעט בכל חנות חומרי בניין שביקרתי כששאלתי את אחד העובדים לגבי מחיר מוצר נמסר לי שהם לא יודעים ושאגש לקופה לבדוק, במקרה הטוב אין אנשים ממתינים בתור בקופה ואם המחיר מתאים אני לוקח אחרת מחזיר, במקרה הרע צריך להמתין בתור ועד שמגיע תורי לגלות את המחיר ולקבל החלטה.

למיטב ידיעתי זה לא חוקי. כל חנות שמוכרת לקהל הרחב מחוייבת בהצגת מחיר על כל מוצר. 

אני לא מכיר אותם, האמת. על פניו אני גם לא צריך אותם ספציפית יותר מדי, יש לי את ה WATERING HOLES שלי. שאני הולך אליהם תדיר. שזה קוד ל"מעט מדי לדעתי". 

(ועכשיו נעבור לחלק של ה"צחוק בצד")

אבל בחייך. לא ללכת פיזית לחנות כלי עבודה?

לא ללכת לחנות כלי עבודה? 

Does not compute. | Johnny five, Good movies, Circuit

אתה גם מחפש לעשות משלוחה לפיצוחים בשביל המשחק או מה? אתה גם נותן למישהו אחר לעשות לך טסט וטיפול לאוטו?...

עבורי לא ללכת פיזית לחנות אספקה טכנית זה משהו שגורם לי לסטרס ולחרטות.

כמו לומר לילד לבחור ממתק מהמסך של המשלוחה מהסופר או צעצוע מהאינטרנט כמו שאמר נהג לילה. 

אני קופץ לחנות החביבה עלי כי נגמרו לי ברגים מסויימים, ואני חוזר עם מה שנשמע כמו הכריזה של האלטעזעכן מבחינת האורך של הרשימה.

"ברגים, אומים, קליבה קלה, מאוורר תקרה, מסור שולחן, גרונג נטען, מה שכחתי מה שכחתי".

עבדתי בעבר בחנות אספקה טכנית. 

כדי להירגע מיום ארוך בעבודה, הייתי הולך לחנות אספקה טכנית אחרת! 

(כן, פיזית מגיע אליה, פות"ש).

עריכה. 

הזכרתם לי שאני צריך לקפוץ לחנות החביבה עליי באמת. צריך משם משהו, תודה.

עריכה אחרונה על ידי ברווז
  • אהבתי 1
  • מצחיק 2

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ברווז כתב:

Crow of judgement - iFunny Brazil

יש אחת שגם אני ממעיט להגיע אליה כי היא ממוקמת באיזור שאני לא יכול לסבול מבחינה תחבורתית. שונא, מתעב! , לעבור באיזור הזה. ועדיין בשבילה אני מסכים לזה פה ושם.

למיטב ידיעתי זה לא חוקי. כל חנות שמוכרת לקהל הרחב מחוייבת בהצגת מחיר על כל מוצר. 

אני לא מכיר אותם, האמת. על פניו אני גם לא צריך אותם ספציפית יותר מדי, יש לי את ה WATERING HOLES שלי. שאני הולך אליהם תדיר. שזה קוד ל"מעט מדי לדעתי". 

(ועכשיו נעבור לחלק של ה"צחוק בצד")

אבל בחייך. לא ללכת פיזית לחנות כלי עבודה?

לא ללכת לחנות כלי עבודה? 

Does not compute. | Johnny five, Good movies, Circuit

אתה גם מחפש לעשות משלוחה לפיצוחים בשביל המשחק או מה? אתה גם נותן למישהו אחר לעשות לך טסט וטיפול לאוטו?...

עבורי לא ללכת פיזית לחנות אספקה טכנית זה משהו שגורם לי לסטרס ולחרטות.

כמו לומר לילד לבחור ממתק מהמסך של המשלוחה מהסופר או צעצוע מהאינטרנט כמו שאמר נהג לילה. 

אני קופץ לחנות החביבה עלי כי נגמרו לי ברגים מסויימים, ואני חוזר עם מה שנשמע כמו הכריזה של האלטעזעכן מבחינת האורך של הרשימה.

"ברגים, אומים, קליבה קלה, מאוורר תקרה, מסור שולחן, גרונג נטען, מה שכחתי מה שכחתי".

עבדתי בעבר בחנות אספקה טכנית. 

כדי להירגע מיום ארוך בעבודה, הייתי הולך לחנות אספקה טכנית אחרת! 

(כן, פיזית מגיע אליה, פות"ש).

עריכה. 

הזכרתם לי שאני צריך לקפוץ לחנות החביבה עליי באמת. צריך משם משהו, תודה.

לא רוצה להביך את עצמי ולספר כמה פעמים כשהלכתי עם הבת זוג למתחם קניות והיה הום סנטר או Ace או אפילו מקס סטוק במחלקת כלי עבודה הייתי מבלה שם לפחות שעה רק להסתכל מבלי כוונת רכישה חחחחחחח

בהחלט שבאמת לקנות משהו ה-goto זה חנות חומרי בניין כי שם המחירים נמוכים יותר, כנראה שאני נרתע בעיקר מ-2 הסיבות שציינתי, העניין עם העומס התחבורתי והמחירים. במקרה החנות חומרי בניין ממש קרובה לחדר כושר שאליו אני הולך כך שלפעמים שצריך משהו אני מנסה לקפוץ, לצערי לא עד כדי כך קרוב שאפשר ללכת ברגל כי אז הייתי עושה זאת. 50% מהפעמים זה מסתיים בכך שאני מתעצבן ואומר ״יאללה סעמק אין חניה במקום המחורבן הזה אחזור ביום אחר״ לאחר שאני מבזבז 10 דק מהחיים שלי מסתובב במעגלים מחפש חניה ומחכה למשאיות שעושות רוורס שתוקעות את כל הרחוב שגם ממילא צר מדיי עבור רכב פרטי בודד.

ובנוגע למחירים, אני יודע שזה לא חוקי אבל נראה שלרוב האנשים זה לא מזיז אם כי הלקוחות כבר יודעים מראש את המחירים או כי החנות בדרך כלל הגונה עם מחירים טובים ועושה הנחות.

יום אחד הייתי צריך כמה קופסאות חשמל לשיפוץ ובחרתי דווקא לסוע לחנות אחרת ״חשמל ישיר״ שהייתה באזור, למרות שהמחירים לא היו הזולים בקטגוריה, לא הרגשתי שהיו יקרים ואפילו אמרתי לבעל החנות שרק המראה המסודר של החנות וכך שיש מחיר מוטבע על כל מוצר הוא מה שיגרום לי לחזור ושממש אהבתי את החנות, אפילו התלהב והביא לי הנחה על המחמאה.

אבל שוב אני מקווה מאוד (כי זה חוויה באמת מבאסת) שלא הדבר כך בכל מקום, ששלחתי את בת הזוג שלי ל-2 חנויות שונות באזור המגורים שלה לקנות משהו, כן היו מחירים מוטבעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Aviv13467 כתב:

כששלחתי את בת הזוג שלי ל-2 חנויות שונות באזור המגורים שלה לקנות משהו

אני צריך לשים שוב את התמונה של העורב?! :lol:

גם אני פעם אחת שלחתי את אשתי לקנות משהו שנתקעתי בלעדיו באמצע סידור של מעבר דירה (כו-לה שפכטל. הכלי שעולה גרוש ורבע ) מטמבוריה קרובה יחסית. 

לקחו לה 20 ש"ח על זה. העצבים שאני קיבלתי, אתם לא מדמיינים לכם. 

זה כמו אישה ששולחת את הבעל לקנות לה, אה, תבינו לבד:

I'm never asking a man to buy me tampons again SPORT So help me out I'm a  bit lost here... you planning on hitting sport mode today or are you more a

ויש גם כמובן את הצד השני.

Funny but true: Never send a woman to buy car engine oil

צחוק בצד. 

עבדתי בין היתר מול קנייניות, גם במפעלים ביטחוניים. 

כן, נשים. 

לצערי (במלא הכנות), רובן לא הבינו מהחיים שלהן מעבר למפרט שצויין להן להתחשב בו, ולא ידעו לענות על שאלות יחסית בסיסיות אבל שהצריכו טיפה הבנה. 

כשאתה צריך משהו ומותקל, כשאתה במקום אתה יכול להחליט אם אתה צריך 4 מטר של מיתר או שחבילת אזיקונים גדולים (מאד)\שרשרת תעבוד גם כן כי אין להם את המיתר הרצוי. סתם משהו הזוי שעלה לי לראש בתור דוגמא. 

למי שלא מבין בנושא, המחשבה הזו לא תעבור בכלל בראש. כמו שאומרים המחסנאים, "אם תרצו-אין. זו אגדה."

קרי, התשובה תהיה "לא היה להם". 

זה למה אני מקפיד שלא לשלוח את אשתי לא למשימות בלתי אפשריות, לא לשליחויות קטלניות ולא בחזרה לעתיד...

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, ברווז כתב:

אני צריך לשים שוב את התמונה של העורב?! :lol:

גם אני פעם אחת שלחתי את אשתי לקנות משהו שנתקעתי בלעדיו באמצע סידור של מעבר דירה (כו-לה שפכטל. הכלי שעולה גרוש ורבע ) מטמבוריה קרובה יחסית. 

לקחו לה 20 ש"ח על זה. העצבים שאני קיבלתי, אתם לא מדמיינים לכם. 

זה כמו אישה ששולחת את הבעל לקנות לה, אה, תבינו לבד:

I'm never asking a man to buy me tampons again SPORT So help me out I'm a  bit lost here... you planning on hitting sport mode today or are you more a

ויש גם כמובן את הצד השני.

Funny but true: Never send a woman to buy car engine oil

צחוק בצד. 

עבדתי בין היתר מול קנייניות, גם במפעלים ביטחוניים. 

כן, נשים. 

לצערי (במלא הכנות), רובן לא הבינו מהחיים שלהן מעבר למפרט שצויין להן להתחשב בו, ולא ידעו לענות על שאלות יחסית בסיסיות אבל שהצריכו טיפה הבנה. 

כשאתה צריך משהו ומותקל, כשאתה במקום אתה יכול להחליט אם אתה צריך 4 מטר של מיתר או שחבילת אזיקונים גדולים (מאד)\שרשרת תעבוד גם כן כי אין להם את המיתר הרצוי. סתם משהו הזוי שעלה לי לראש בתור דוגמא. 

למי שלא מבין בנושא, המחשבה הזו לא תעבור בכלל בראש. כמו שאומרים המחסנאים, "אם תרצו-אין. זו אגדה."

קרי, התשובה תהיה "לא היה להם". 

זה למה אני מקפיד שלא לשלוח את אשתי לא למשימות בלתי אפשריות, לא לשליחויות קטלניות ולא בחזרה לעתיד...

החברה קיבלה פקודות כמובן וקיבלה הערכה בהתאם מה המחיר שהיא קונה מה המחיר שהיא יוצאת מהחנות 😅

גם זה היה רק עבור מוצר אחד שהייתי צריך בשביל לעזור לה לשפץ את החדר (בונדרול סופר) שאצלי בחומרי בניין עלה יותר באיזה 50-60 שקל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, Aviv13467 כתב:

על פניו נשמע קונספט מדהים

לא הבנתי מה הקונספט, וכרגיל בישראל - גם האתר והאינסטגרם לא מסבירים אותו. המבין יבין.

על פניו נראה כמו עוד אתר של כל חנות אספקה טכנית גדולה (שזר, מנמ, צלח) רק שהפעם יש גם אפליקציה. מה החידוש פה בדיוק, חוץ מזה שהם שפכו מלא כסף על מיתוג ידידותי למשתמש?

בסרטוני הפרסומת מציינים אספקה מהירה, מה שמרמז על כך שהם לא עסק בתחום הבנייה אלא חבורה של מתכנתים ברוטשילד שפשוט עובדים עם כל מיני חנויות ברחבי הארץ וחיים מהעמלות. האם זה השוס? שמישהו פתח וולט לאספקה טכנית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Derish כתב:

לא הבנתי מה הקונספט, וכרגיל בישראל - גם האתר והאינסטגרם לא מסבירים אותו. המבין יבין.

על פניו נראה כמו עוד אתר של כל חנות אספקה טכנית גדולה (שזר, מנמ, צלח) רק שהפעם יש גם אפליקציה. מה החידוש פה בדיוק, חוץ מזה שהם שפכו מלא כסף על מיתוג ידידותי למשתמש?

בסרטוני הפרסומת מציינים אספקה מהירה, מה שמרמז על כך שהם לא עסק בתחום הבנייה אלא חבורה של מתכנתים ברוטשילד שפשוט עובדים עם כל מיני חנויות ברחבי הארץ וחיים מהעמלות. האם זה השוס? שמישהו פתח וולט לאספקה טכנית?

אני כתבתי קונספט מדהים לפני שגיליתי על מחירי המשלוחים, אם תסתכל כמה הודעות למעלה זה היה נראה כאילו המשלוח חינם שזה היה הזוי בעיניי בהתחשב בכך שבכל האתרים האלו שציינת ברגע שאתה עובר איזה 2-3 מוצרים ששוקלים כל אחד כמה קילוגרמים המחיר שילוח עולה יותר מהמוצר. (המשלוח אינו חינם כמובן, פשוט הכתובת ששמתי לא באזור הפעילות שלהם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...