Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש לקנות גרביים איכותיות-זולות

arik100

פוסטים מומלצים

לפני שנה וחצי עברתי למותג Feetures 

https://feetures.co.il/?utm_source=google&utm_medium=pmax&utm_campaign=promotion&adscale=1&campaign_id=20245281293&utm_campaign=PMax_IL+[Google+shopping]+Google+P-max&utm_source=google&site_source_name=adscale_pmax&utm_medium=cpc&device=m&creativeId=&network=x&gclid=Cj0KCQiA2KitBhCIARIsAPPMEhIrK8KD8Lm8LtYMJ9VplOpbbEGln0TqREnE79vfuqtGVzhGfhc1n5oaAkI9EALw_wcB

מאז אני לא יכול לחזור אחורה למשהו זול ובסיסי.

Feetures מחזיקים הרבה זמן,   יש להם מגוון דגמים. אבל זולים הם לא.

לפעמים יש עליהם מבצעים בחנויות ספורט .

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכולת פשוט להגיד https://feetures.co.il, בלי לצרף את כל תגיות המעקב של החיפוש שעשית לפני כן בגוגל. בחייאת, נימוסי רשת בסיסיים.

לפני שעתיים, Mech Morphix כתב:

יש מותג עם vfm דומה שנמכר בארהב?

כן, בד"כ תמצא אותם בחנויות כמו REI ו-Cabelas/BassPro.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Derish כתב:

בד"כ תמצא אותם בחנויות כמו REI ו-Cabelas/BassPro.

את דקטלון? האמת שאני קצת שכחתי מהמותג הזה מאז שעברתי לכאן אבל מחיפוש גוגל לא רואה שהוא נמכר כאן בכלל

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב גרביים דקות. עם עבות אני מזיע גם בחורף.

לאחרונה קניתי במקס-סטוק 3  זוגות ב-20₪ "ממותגות" סנטה-ברברה.

יושבות טוב על הרגל, ובזכות המחיר הזול אני זורק כשמתחיל קצת בלאי וקונה חדשות.

העמידות סבירה, הנוחות טובה והמחיר בדיחה.

לרכיבת אופניים אני מזמין מעלי גרביים מנדפות, 10-15 לזוג, באיכות סבירה,

או מ-פאנקייר ב-50 לזוג באיכות מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, Mech Morphix כתב:

יש מותג עם vfm דומה שנמכר בארהב?

היינס במשקל בטרגט הקרוב אליך.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש כבר שנים רק באלה:

https://www.amazon.com/Unisex-Nike-Everyday-Cushion-Training/dp/B01LQU6ORU?pd_rd_w=fG2h0&content-id=amzn1.sym.80b2efcb-1985-4e3a-b8e5-050c8b58b7cf&pf_rd_p=80b2efcb-1985-4e3a-b8e5-050c8b58b7cf&pf_rd_r=D3SB331M02QC4DMRTRRK&pd_rd_wg=Icopz&pd_rd_r=ac0e8d50-995d-48af-a9e0-ffda56ac2d90&pd_rd_i=B01LQU6ORU&psc=1&ref_=pd_bap_d_grid_rp_0_1_ec_pd_nav_hcs_rp_2_i

את השלישייה הראשונה קניתי בארץ, מאז מזמין באמזון.

תמיד לא הבנתי איך ברוב הגרביים בעולם אין הבדל בין גרב לרגל ימין לגרב לרגל שמאל, כי הם צריכות להיות בדיוק הפוכות במבנה. והנה הגרביים האלה מסומנות בבירור L וR.

אני גם לא אוהב גרביים דקות מידי, ואלה הן בדיוק בעובי הנכון לא לחמם יתר על המידה.

להערכתי כל זוג מחזיק שנתיים, עד שנהיה לי קרע בעקב.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

של הטניס? אני משתמש בהן, כעת, אכן טובים. אבל אני לא מרגיש הבדל בינם לבין האדידס והנייק שהייתי קונה בשישיות במבצעים בדיוטי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתגובה קודמת (קניה מסלקט), רשמתי באופן כללי מאחר ולא ידעתי פרטי הגרב.

אז הגרב נקראת : MEN WORKING SOCKS.  תחת שם מותג   MARCO ROSSI.

אני אנסה לצרף תמונות קדימה ואחורה.

גרב1.jfif גרב2.jfif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, תחבצ כתב:

פעם שלישית גלידה. 

דריש:

image.thumb.png.63f606ee8e3a1233a5c8619ab7adc400.png

• מצחיק 3
  • רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...