Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש לקנות גרביים איכותיות-זולות

arik100

פוסטים מומלצים

אני הולך המון (השעון מראה באופן קבוע כמעט מעל 10 אלף צעדים ביום) ואני חייב לומר שלא זכור לי מתי לאחרונה נהרסו לי גרביים (חוץ מגרבי "בובה" שתמיד נהרס להם הגומי). רוב הגרביים שאני קונה הן הכי זולות שאני מוצא (כמו שלשה ב 10 בגוד פארם). אני אפילו מתאמן עם גרביים (בלי נעליים) בחורף ומסתובב בבית עם גרביים חצי מהשנה. 

המקרה היחיד שבו יש לי גרביים יקרות זה לסנובורד. 

אז בקיצור, מה אתם עושים לגרביים לעזאזל? 

• אהבתי 1

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, wa11a כתב:

אני הולך המון (השעון מראה באופן קבוע כמעט מעל 10 אלף צעדים ביום) ואני חייב לומר שלא זכור לי מתי לאחרונה נהרסו לי גרביים (חוץ מגרבי "בובה" שתמיד נהרס להם הגומי). רוב הגרביים שאני קונה הן הכי זולות שאני מוצא (כמו שלשה ב 10 בגוד פארם). אני אפילו מתאמן עם גרביים (בלי נעליים) בחורף ומסתובב בבית עם גרביים חצי מהשנה. 

המקרה היחיד שבו יש לי גרביים יקרות זה לסנובורד. 

אז בקיצור, מה אתם עושים לגרביים לעזאזל? 

כמו שנאמר, הרבה מאוד תלוי במבנה הרגליים, מבנה וצורת גזירת הצפורניים, אופן ההליכה ועל איזה איזורים ברגל אתה מפעיל לחץ וכ״ו. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...