Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש לקנות גרביים איכותיות-זולות

arik100

פוסטים מומלצים

אני משתמש בגרביים בעיקר להליכה עבודה בחוץ.

אני מזיע הרבה פעמים ברגליים אז זה נלקח בחשבון ולא כל גרביים יתאימו לי. 

כרגע אני משתמש באלה והם סבבה

https://www.amazon.com/gp/product/B07VJX3Y69/ref=ppx_yo_dt_b_search_asin_title?ie=UTF8&psc=1

מתלבט לנסות את אלה

https://www.amazon.com/gp/product/B012T50VOI/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A2XZ7JICGUQ1CX&psc=1

ואלה פחות טובות למרות המחיר הגבוהה (פשוט מתפרקות)

https://www.amazon.com/gp/product/B07D8XKJ4M/ref=ppx_yo_dt_b_search_asin_title?ie=UTF8&psc=1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל בכך שהגרביים שהצגת לא זולים. נו… צמר מרינו, באמת חם ונעים.

אישית משתמש בגרבי ״ספורט״/״טניס״ עם מיתוג של יצרני ציוד ספורט. זולים ולא נגמרים. אם תגלה שלא מתאימים לצרכים הפסדת סכום קטן.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הגרביים האחרונות הם מרינו ואמרתי שהם לא רלוונטיות...

אני לא מחפש לצבור עשרות זוגות גרביים.. קונה פעם בכמה שנים וזה מחזיק לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר קרוב לעשור משתמש בלעדית בסדרות הביניים של דקטלון. מדי פעם מנסה משהו אחר אבל בסוף חוזר לדקטלון, שאמנם לא הכי זולות אבל שומרות על הצורה והפונקציונליות שלהן הרבה יותר טוב.

https://www.decathlon.co.il/iw/גרביים-לטיולים-וטרקים/334349-67024-2-hike-100-.html#/demodelcolor-8649552/demodelsize-27243_46

• אהבתי 4
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, Derish כתב:

אני כבר קרוב לעשור משתמש בלעדית בסדרות הביניים של דקטלון. מדי פעם מנסה משהו אחר אבל בסוף חוזר לדקטלון, שאמנם לא הכי זולות אבל שומרות על הצורה והפונקציונליות שלהן הרבה יותר טוב.

https://www.decathlon.co.il/iw/גרביים-לטיולים-וטרקים/334349-67024-2-hike-100-.html#/demodelcolor-8649552/demodelsize-27243_46

לא זוכר אם יש לי גרביים של דקאטלון, אבל השם הזה היה הרפלקס הראשון שלי כשראיתי את כותרת השרשור. אוהב מאוד את המותג, יחסית זול ואיכות מצויינת, באופן כללי מוצרים איכותיים ועמידים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אוהב מאד את אלו - https://www.amazon.com/gp/product/B07F3BDT8T/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o02_s00?ie=UTF8&psc=1

אבל כן - צמר מרינו ואולי לא הכי זול אבל בטוח שגם לא הכי יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת קמצנים:

לאור זה שגרביים/תחתונים הם מוצרים מתכלים במיוחד כתלות בשימוש (הרבה הליכה לדוגמא). האם בקניה של מוצרים יקרים יש באמת הבדל בעמידות?

אני נגיד רוצח גרביים סדרתי גם כי אני הולך הרבה, וגם כי אני מאלה שהבוהן שלהם אוהבת לזוז בזמן הליכה (יש לזה איזה שם רפואי, שהבוהן עולה יורדת או משהו) וזה כמובן יוצר חורים. יש היגיון בקניה של גרביים יקרים (לא יקרים דקתלון אלא יקרים מרינו+)

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, David32 כתב:

שאלת קמצנים:

לאור זה שגרביים/תחתונים הם מוצרים מתכלים במיוחד כתלות בשימוש (הרבה הליכה לדוגמא). האם בקניה של מוצרים יקרים יש באמת הבדל בעמידות?

אני נגיד רוצח גרביים סדרתי גם כי אני הולך הרבה, וגם כי אני מאלה שהבוהן שלהם אוהבת לזוז בזמן הליכה (יש לזה איזה שם רפואי, שהבוהן עולה יורדת או משהו) וזה כמובן יוצר חורים. יש היגיון בקניה של גרביים יקרים (לא יקרים דקתלון אלא יקרים מרינו+)

אילו גרבים אתה רוכש כיום? מדובר בסיניים?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה סינים. לא כמו הנורות הסיניות של סטיו. סתם מותגים של אסיס/זאלאנדו וכו.

יש לי גם גרביים יקרות של ריצה, אבל הן ליגה אחרת ושונות מגרביים של יומיום

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, David32 כתב:

האם בקניה של מוצרים יקרים יש באמת הבדל בעמידות?

כבר לא זוכר ממתי עברתי ל-Darn Tough בלבד. כל זוג מחזיק שנים, הם אפילו מבטיחים Unconditionally Guaranteed for Life. לא זולים בכלל, אבל מאוד נוחים.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, sperial כתב:

אוהב מאוד את המותג

יש להם כמה ״מותגי בית״ באיכות משתנה. בגדול, תמורה טובה עד מצויינת.

יש לי מעיל גשם/רוח שלהם, עם פתחי ריצ׳רץ׳ לאיוורור, כמו שאני אוהב (לא סובל מטריות), והוא נופל בכלום מה-Lowe Alps שהיה לי קודם. נהפוכו, הוא מוכיח עמידות טובה יותר לגשם לאורך זמן, ועלה רבע.

כנ״ל הנעליי חורף שקניתי שם. הייתי קטן אמונה שנעליים באיזה 250 ש״ח יוכיחו את עצמן כאטומות למים, אבל... כן. לא נרטבות בגשם. בכלל. גם לא חמות מדי, שזה יתרון בחורף הלא קר של ת״א. נראות סבבה. לא סוליה שהייתי לוקח לטרקים אבל בשביל הכסף... אין תחרות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון לא טוב עם גרביים. לא משנה מאיזה חברה. גם חודש אחרי כבר יש חור (ולא, אין לי ציפורני רגליים לטיפוס על עצים) וגם באופן קבוע הרגליים שחורות משאריות בד וכאלה (וזה גרביים אחרי כמה כביסות, כולל הפוך). ננסה את אלה בדקטלון שממליצים פה. נראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, David32 כתב:

שאלת קמצנים:

מהניסיון שלי - לא, זה נורא תלוי במבנה הרגל / צורת ההליכה כפי שציינת.

לגבי דקטלון - אני עדיין בשוק מהעמידות של הנעליים שלהם. חצי מחיר מהמותגים ועמידות עדיפה - גם בנעלי ספורט וגם בנעלי הרים. העברתי את כל הילדים לשם...

או בניסוח אחר - לא ייאמן איזה זבל סוסים טהור צלוי מופקע מוכרים לנו נייק, סוקוני , אסיקס והחבר'ה. 

• מעניין 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...