Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעל הבית השתגע (טסלה מודל 3 ב 205 אלף שקל)

Uri-G
שימו לב! השרשור הזה בן 519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 260
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין אנשים פשוט ירדו מהפסים תובעים את טסלה כדי להעלות מחיר של מוצר. 

נהגת טסלה בשם מ', שביקשה לא להזדהות, מספרת לגיקטיים כיצד עברה ממרכז הארץ לצפון, ולקחה הלוואה "מאוד גדולה וכבדה" לדבריה כיוון שהיא צריכה לנסוע לא מעט למרכז. "לקחתי בחשבון שאם אני לא אוכל לעמוד בהלוואות, אני אמכור את הרכב. זה היה סיכון מחושב לאור העלאת המיסים". מ' הזמינה את הרכב בחודש יולי, ואספה אותו בחודש נובמבר כשהיא משלמת עליו תוספת של כ-20 אלף שקלים, בהשוואה למחיר שהייתה משלמת אם היא הייתה אוספת אותו היום. "זה נהדר וחיובי מאוד שטסלה מורידה מחירים, אך היא צריכה לפצות את מי שרכש בשבועות האחרונים ונפגע מהמהלך… אני לא מעוניינת למכור, אבל אם ארצה לעשות זאת בשנתיים הקרובות אפסיד הרבה כסף". מ' גם סיפרה לנו שהיא שוקלת את צעדיה בנושא ולא פוסלת הגשת תביעה ייצוגית בשם אלו שנפגעו מהורדת המחיר הדרמטית.

קונה מכונית חדשה ב-250 אלף כדי לחסוך כסף על אחזקת רכב. היא במקרה גם אוכלת במסעדות מישלן כדי לחסוך כסף על אוכל? 😆 🤣

עריכה אחרונה על ידי PeugeotVictimBoy
  • משעמם 1
  • מצחיק 9
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, tinoki כתב:

לא ברור לי כאן כל השמחה לאיד.

הסוציאליזם, כנראה, צרוב לנו בדם.

חלילה 

צוחקים על הטמטום האנושי במיוחד על כאלה שלקחו הלוואות עד האוזניים כדי לקנות מכונית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף המהלך של טסטלה יגרום לירידה בספסרות במכוניות,

וירידה במחירים החזירים של אלו שהזמינו אוטו ומנסים לעשות על חשבונינו כסף,

ברגע שטסלה יד שניה 0 ק"מ מכל הספסרים האלו תמכר ב190 אלפש"ח פלוס מינוס,(זה יהיה האופציה היחידה שלהם להיפטר מזה),

אוטומאטי טסלה יד שניה עם 29 אלק"מ תמכר בסיבות 170 אלפש"ח,

מה שיגרום אוטמאטי למחירים ראלים.

מקווה כך בעז"ה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, PeugeotVictimBoy כתב:

נהגת טסלה בשם מ', שביקשה לא להזדהות, מספרת לגיקטיים כיצד עברה ממרכז הארץ לצפון, ולקחה הלוואה "מאוד גדולה וכבדה" לדבריה כיוון שהיא צריכה לנסוע לא מעט למרכז. "לקחתי בחשבון שאם אני לא אוכל לעמוד בהלוואות, אני אמכור את הרכב. זה היה סיכון מחושב לאור העלאת המיסים". מ' הזמינה את הרכב בחודש יולי, ואספה אותו בחודש נובמבר כשהיא משלמת עליו תוספת של כ-20 אלף שקלים, בהשוואה למחיר שהייתה משלמת אם היא הייתה אוספת אותו היום. "זה נהדר וחיובי מאוד שטסלה מורידה מחירים, אך היא צריכה לפצות את מי שרכש בשבועות האחרונים ונפגע מהמהלך… אני לא מעוניינת למכור, אבל אם ארצה לעשות זאת בשנתיים הקרובות אפסיד הרבה כסף". מ' גם סיפרה לנו שהיא שוקלת את צעדיה בנושא ולא פוסלת הגשת תביעה ייצוגית בשם אלו שנפגעו מהורדת המחיר הדרמטית.

קונה מכונית חדשה ב-250 אלף כדי לחסוך כסף על אחזקת רכב. היא במקרה גם אוכלת במסעדות מישלן כדי לחסוך כסף על אוכל? 😆 🤣

וואט דה פאק. איך דבר כזה עובר עריכה? 

זה באמת הדבר הכי מטומטם שקראתי מזה הרבה זמן. וואו. 

אני מקווה שטסלה תחזיר להם בתביעה נגדית על הטרדה והשופטים ישלחו את האנשים עם סימן של נעל על התחת. פשוט הזויים. 

גם אני עשיתי השקעות לא טובות בחיי, אבל לא יודע לא חשבתי ללכת לתבוע את 500 החברות בs&p 500. 

• אהבתי 2
  • מצחיק 3
  • רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים פשוט חיים בסרט. זו פשוט בדיחה עצובה. 

לא מצליח להבין, זה שוק חופשי. 

אף אחד לא הצמיד לאף אחד אקדח לרכה. ההדיוט הממוצע עשה סקר שוק, החליט בסופו של דבר לקנות רכב. עכשיו שיש הוזלה הוא מתחרט. 

לא ראיתי אף אחד מתלונן כערך הטסלה שלו עלה

זרמו איתי, תחשבו מה יקרה כאשר זה יקרה עם דירות, מה אז יגידו? הנזק שם יהיה הרבה יותר גדול מכמה אלפי שקלים. 

• רעיון טוב! 1

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, ניקו פ. כתב:

נהגת טסלה בשם מ', שביקשה לא להזדהות, מספרת לגיקטיים כיצד עברה ממרכז הארץ לצפון, ולקחה הלוואה "מאוד גדולה וכבדה" לדבריה כיוון שהיא צריכה לנסוע לא מעט למרכז. "לקחתי בחשבון שאם אני לא אוכל לעמוד בהלוואות, אני אמכור את הרכב. זה היה סיכון מחושב לאור העלאת המיסים".

הגברת צריכה להכנס למילון לקרוא מה זה אומר "סיכון מחושב"... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, ArikM כתב:

אנשים פשוט חיים בסרט. זו פשוט בדיחה עצובה. 

לא מצליח להבין, זה שוק חופשי. 

אף אחד לא הצמיד לאף אחד אקדח לרכה. ההדיוט הממוצע עשה סקר שוק, החליט בסופו של דבר לקנות רכב. עכשיו שיש הוזלה הוא מתחרט. 

לא ראיתי אף אחד מתלונן כערך הטסלה שלו עלה

זרמו איתי, תחשבו מה יקרה כאשר זה יקרה עם דירות, מה אז יגידו? הנזק שם יהיה הרבה יותר גדול מכמה אלפי שקלים. 

יבכו לפוליטיקאים שיצילו אותם, וכמובן הלוביסיטים היקרים בבנק ידאגו שזה גם יקרה.. זה אגב תרחיש מציאותי לדעתי, אחרת אין הסבר לכמה הפוליטיקאים מנסים בכח לפמפם את בועת הנדלן בעשור האחרון בשלל החלטות הזויות..

לפני שעתיים, PeugeotVictimBoy כתב:

אתה בטוח שזה לא כתבה מ wako?

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא צריכה להכנס למילון, היא פשוט לא צריכה להכנס לעיתון.

פנו אלי גם מהטלוויזיה שאני יבוא להתראיין על הנזק שנגרם לי בעקבות הורדת המחירים. עניתי להם שאם הם יוכלו להסביר לי למה נפגעתי אולי אני יבוא, אז הם ענו, "טוב, אז אולי אתה מכיר מישהו שכן חושב שהוא נפגע". הם מחפשים בנרות את כל ההזויים בשביל שיהיה להם כתבות.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו דבר במחיר למשתכן הם כל הזמן מסתובבים בקבוצות של הזוכים בפייסבוק מחפשים מישהו שיש לו נזילה בבית כדי לעשות איזה כתבת דרמה. הרמה של התקשורת בארץ בקרשים והתקשורת הכלכלית מתחת לקרשים. 

עריכה אחרונה על ידי PeugeotVictimBoy
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שאני לא מבין על מה כל הרעש והמאומה הזו.

מחירי הרכבים עולים, אז מתלוננים. כאשר יורדים, כנ"ל.

כרגע הבועה התפוצצה. אין מה לעשות.

אילו היה כאן יבואן, במקרה הזה, היינו כבר שומעים תירוצים מצוצים מכל האצבעות בגוף, מדוע אי אפשר להוזיל את הטסלה. כרגע יש מצב נתון, של הוזלה משמעותית, אחרי אין ספור עלויות במחיר.

כולנו התרגלנו שרכב, זה מעולם לא הייתה השקעה. לפחות לא ב-20 שנה אחורנית.

הוצאת רכב חדש מהסוכנות=אתה כבר בהפסד.  

כרגע הטסלה "יצרה" אלפי סוחרים חדשים. וזה הפך להיות סוג של עסק, לכל דבר ועניין.

הבעיה היא, שבעסקים לא תמיד מרוויחים. ואת זה הרבה לא לקחו בחשבון...

• אהבתי 5
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...