Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכולם יש את החבר המבאס הזה, ואם לכם לא, אנחנו צריכים לדבר...

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 29 דקות, Dark Muse כתב:

עם כל הכבוד, הניסיון שלך לדייק הוא בניואנסים שלא שווה לחסום בגינם אנשים ולא צריך להתייחס אליהם. תנו לאנשים להתבטא, פותחי הודעות צריכים להבין שהם בפורום ולפעמים גם אנשים ילכו נגד דעתם ויבאסו אותם. לא צריך לחנך פה אנשים.

כמובן שלהגיד "איזה אפס" זה כבר חורג מגבולות השיח לדרדור רמת הדיון אבל להגיד למישהו שרוצה רכב ספורטיבי לנסיעה יומיומית קצרה במרכז תל אביב שזה בזבוז כסף כי יש פקקים, זה לא משהו שמצריך עונש כנגד משתמשים. אפשר לגלות בגרות ולהתעלם מתגובות כאלו. אבל זו כמובן דעתי.

ניסיונות לדייק תמיד יכולים לגרור עוד ועוד חפירות, לכן התחלתי מזה ששיקול הדעת הוא של המנהלים. אני סומך עליהם שהם מספיק בוגרים וחכמים ויפים ומוצלחים שהם ידעו להתייחס בהתאם, ואם לא, יעלו את זה לדיון בפורום הפנימי שלנו.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לא מעט הודעות/תגובות "מהבטן" שמבוססות על שמועות/סטיגמות פחד מקידמה ושאר ירקות. יש כאן תגובות שמהדהדות דעות עם מעט עובדות. לא פשוט לסנן ובהחלט לפעמים זה מזמין תגובות סרקסטיות משהו.

לדוגמא, נושא הרצועה במנועי PSA . יש המון תגובות של רד מזה ,אתה תאכל ח*** ותצטער וכו' במקום למשל לשאול או לפחות לקרוא מה מתכנן אותו אחד ששואל. אם אני רוצה לרכוש רכב תוצרת PSA עם המנוע הזה , חדש והנסועה שלי היא פחות מ 10K שנתי, ומתכנן להחזיק את הרכב 4/5 שנים ואני לא מתחזק תחזוקות שבר , אני לא אמור להיות מודאג ממה שעשוי לקרות ב 60K. אז בשביל מה להדהד אזהרות. ובמיוחד על ידי כאלו שאין להם/לא היו להם רכבי PSA ולא עם המנוע הזה. 

אני עפ פבל במובן הזה.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, פבל כתב:

ניסיונות לדייק תמיד יכולים לגרור עוד ועוד חפירות, לכן התחלתי מזה ששיקול הדעת הוא של המנהלים. אני סומך עליהם שהם מספיק בוגרים וחכמים ויפים ומוצלחים שהם ידעו להתייחס בהתאם, ואם לא, יעלו את זה לדיון בפורום הפנימי שלנו.

לי לפחות באופן אישי אין שום מטרה לקום עכשיו ולחפש "מי מבאס" - באמת שלא זו המטרה או הכוונה. 

הכוונה היא להודעת שאין בהן שום תועלת, טעם או תכלית.

להודעות שממש מרגישות כמו נעיצת סכין בגופו של פותח השרשור. 

הודעות שמורגש מהן מטרה להסטת הדיון. 

והמקרים האלה בד"כ ממש ברורים ובולטים לעין. 

• אהבתי 2

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהרעיון הזה כזה מוצלח, אולי זה כי אני נולדתי כאן - אין לי מושג. עונשים בפורום? אחרי שזה יקרה אני מאמין שאנשים לא ישובו לכתוב פה "מהפחד" להשעיה. אני חושב שהטוויטר כל כך נפוץ ומקובל כי אין בו צנזורה וכל אחד יכול לכתוב מה שהוא מרגיש. כולל ראשי ממשלה ונשיאים.

בקיצור בהצלחה למי שהמהלך כזה חשוב לו, אולי אתם צודקים ואני טועה

• רעיון טוב! 2

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Potato כתב:

@פבל כתבתי כבר פוסט טיוטה מבאס על האוטו המבאס שלי.

מותר לי אם זה מופנה כלפי? 😅

כן, אנחנו לגמרי מעודדים הלקאה עצמית.

לפני 6 דקות, Michazzz כתב:

אני לא חושב שהרעיון הזה כזה מוצלח, אולי זה כי אני נולדתי כאן - אין לי מושג. עונשים בפורום? אחרי שזה יקרה אני מאמין שאנשים לא ישובו לכתוב פה "מהפחד" להשעיה. אני חושב שהטוויטר כל כך נפוץ ומקובל כי אין בו צנזורה וכל אחד יכול לכתוב מה שהוא מרגיש. כולל ראשי ממשלה ונשיאים.

אחת הסיבות העיקריות לכך שהפורום הזה שרד כל כך הרבה שנים היא הניהול שלו, שמכוון לשיח יותר בוגר, איכותי ומבוסס עובדות. כזה שאשכרה אפשר להסתמך עליו, ולא סגנונות של "מי שצועק הכי חזק, צודק, ורצוי ב-ALL CAPS". 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Michazzz כתב:

יש דברים שלא מהווים תחליף לפורום - נכון, במדיות אחרות אתה יכול לקבל תשובות מהר ובמקום כי זה בעצם קבוצות של צ'אט חי - או קבוצות עניין יותר מהודקות על נישה ספציפית שאפילו תתי-פורום לא מסוגלים להדק כך את הטבעת על נושא כזה או אחר. 

אבל אתה יודע מי מגיב לך שם בהכרח? אתה יודע אם יש על המגיב הזה ניהול? בקרה? 

מישהו שיש לו כלשהוא מושג בתחום שלא לדבר על סמכות - בודק את זה שהגיב לך? איך אתה יודע שקיבלת תשובה מהימנה בכלל עם סבירות גבוהה להיות שכזו? 

לזה בעיני לפורומים אין תחליף - בייחוד כאלו שיש להם בקרה וניהול ואחראי תחום. 

ויתרה מזאת - התכנים בפורום נשמרים ולא נעלמים - לא מדובר על חדר צ'אט עם פוסטים חיים שאחרי 10 דקות אם לא ראית שמישהו ענה לך - יכול להיות שכבר לא ראית שזה קרה אם לא הגיבו ישירות אליך וקפצה לך התראה וכך הלאה. 

וההודעות השליליות האלה - הודעות ביאוס והודעות נעצה - הן בסופו של דבר סוג של NOISE שהופך את התוכן בפורום לCLATTER - וכדאי לנקות את זה. 

ובמקרים מסויימים את אלה שכותבים אותן מלכתחילה. 

• אהבתי 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
ציטוט

אחת הסיבות העיקריות לכך שהפורום הזה שרד כל כך הרבה שנים היא הניהול שלו, שמכוון לשיח יותר בוגר, איכותי ומבוסס עובדות. כזה שאשכרה אפשר להסתמך עליו, ולא סגנונות של "מי שצועק הכי חזק, צודק, ורצוי ב-ALL CAPS"

זה כי אין אותיות גדולות בעברית.

חוץ מזה, באמת מציק העניין. לא רק שזה לא קשור לשאלה של הבן אדם זה סוחף את שאר המשתתפים ומעביר את הדיון למקום אחר. חייל משוחרר כותב פוסט התלבטות בין אלפא מיטו לסיאט איביזה, בעמוד השני מדברים על ספייס סטאר ובעמוד השלישי כבר ממליצים לו על קורס פסיכומטרי ויועצי משכנתא.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 2
  • מצחיק 4

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, SlowRide כתב:

חייל משוחרר כותב פוסט התלבטות בין אלפא מיטו לסיאט איביזה, בעמוד השני מדברים על ספייס סטאר ובעמוד השלישי כבר ממליצים לו על קורס פסיכומטרי ויועצי משכנתא.

בדיוק. 

Hahn GIF by OWN: Oprah Winfrey Network

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, SlowRide כתב:

חייל משוחרר כותב פוסט התלבטות בין אלפא מיטו לסיאט איביזה, בעמוד השני מדברים על ספייס סטאר ובעמוד השלישי כבר ממליצים לו על קורס פסיכומטרי ויועצי משכנתא.

מסכים אבל כאן זה לכל הכיוונים. פתח ייעוץ על מכסחת דשא הכי בסיסית לגינה של 15 מ"ר וימליצו לך עלזה:

טרקטורון-כיסוח-CUB-CADET-RZTS46KH-1000x1000.jpg

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לפחות עדיין בתחום של מכסחות דשא.

אם רוצים לחפור, יש אופטופיק ששם מתחילים דיון על המלצה לסדין חשמלי ומסיימים עם בעלי דירות נגד שוכרים, וזה סבבה. אבל בפורום רכב בא מישהו להתייעץ על איזה דגם שהוא חושב לקנות והשיחה גולשת לתזונה דלת פחמימות...

• מצחיק 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פבל, מצד שני איזה ילד בן 17 שיכתוב פוסט אתמול נגמר לי המלווה יום, איזה רכב הכי חזק אני יכול לקנות ב 300K אתה מצפה שלא יגידו לו עזוב, זה לא בשבילך כי תיהרג תוך שבוע (שאלה רטורית. אני יודע שאף אחד לא יורחק על תשובה כזו)?

אם הבנתי אותך נכון הנקודה היא שמותר להביע דיעה על ההחלטה אבל לא לחפור. הביעו את הדיעה אז נגמר ולא צריך 538 תגובות ו 780 ציטוטים בנושא.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Mech Morphix כתב:

מסכים אבל כאן זה לכל הכיוונים. פתח ייעוץ על מכסחת דשא הכי בסיסית לגינה של 15 מ"ר וימליצו לך עלזה

או יתלונן על מחירים בג׳פניקה, וימליצו לו לטוס לסן מרינו כדי לאכול סושי של איזה שף פלצן ב500 יורו לרול

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Night Driver כתב:

אתה מצפה שלא יגידו לו עזוב, זה לא בשבילך כי תיהרג תוך שבוע (שאלה רטורית. אני יודע שאף אחד לא יורחק על תשובה כזו)?

לא, אני מצפה שאם מישהו מייעץ נגד, שיסביר למה, יהיה ענייני ולא יחזור על עצמו 48 פעם אחר כך.

למשל: "קח בחשבון שהרבה כ"ס זה ממש אחלה אבל רצוי מאוד שתלמד קודם לנהוג על משהו יותר חלש, תתנסה, תתאמן, ואחרי שנה-שנתיים תחזור ונייעץ לך לאיזה רכב חזק יותר להחליף."

להגיד למישהו "עזוב, זה לא בשבילך" זה בדיוק מה שאני מנסה להימנע ממנו, כי אתה אף פעם לא יודע עם מי אתה מדבר. יכול להיות שזה "ילד" שנוהג ומתחרה בקארטינג מגיל 11 והיום אמנם רק נגמר לו המלווה, אבל כבר יש לו כמה שנות ניסיון בנהיגה ספורטיבית והוא כנראה נהג יותר טוב מ-80% מהגולשים פה.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...