Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמים משימוש בדיסני פלוס בישראל

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יום חמישי ה 17.6.22 הגיע סוף סוף אחרי המתנה ארוכה, הילד כרגיל העיר אותי ב 5 בבוקר והחליט שנמאס לו לישון ושמבחינתו לשנינו התחיל רשמית היום, פתאום שמתי לב לתאריך ושהיום זה היום המיוחל שדיסני פלוס מגיעים לארץ, ושמכיוון שאני צריך לשים לילד משהו בטלויזיה כדי שיתן לי לפחות לשתות קפה בשעה הזאת, למה שאני לא אעשה פשוט מנוי לדיסני פלוס. ילדים הרי אוהבים דיסני ואני אוהב שאם נגזר עלי להתעורר בזמן הזריחה, אז שזה יתחיל עם כוס קפה ובלי ילד על הראש. 

מהר הורדתי והתקנתי בטלויזיה את האפליקציה של דיסני פלוס, ראיתי שיש מחיר לחודש אחד ב 39₪ או לשנה במחיר של 10 חודשים (399₪), מכיוון שהייתי כלכך בטוח בכך שדיסני יספקו את הסחורה, בחרתי בקלות במנוי לשנה. אחר כך גיליתי שזה באמת היה אמור לעלות 319₪ כי נרשמתי בהרשמה המוקדמת, אבל לא נשלח אלי מייל עם קוד או שזה לא התעדכן אצלם. תקלה שקרתה לכולם, אין לי מושג אם אפשר לשנות את זה. תוסיפו את זה לרשימת הבעיות שמתחילה, עכשיו..

תכנים - לגבי התכנים הם מאוד מבטיחים יש שם אין סוף דברים. יש את כל מה שקשור למלחמת הכוכבים סרטים וסדרות. אותו הדבר גם במארוול. הפתעה יש גם תכנים מסויימים של הולו כמו פאם וטומי, The dropout, rebel, Dopesick ועוד.. אבל יש גם פרקים חסרים בחלק מהדברים, שמתי לב לזה בתוכן ילדים. 

עברית - דיסני זה במקור זה ילדים וילדים אוהבים תכנים מדובבים, אבל ממשק החלפת השפה כלכך מסורבל ולא יעיל. בתחילת הגדרת הפרופיל הוא נותן לבחור את שפת השמע העיקרית, העניין הוא שהסרטים לא מתחילים להתנגן בעברית, בכל פעם צריך מחדש לבחור בתפריטים בעברית. למה הוא לא זוכר את זה בתור שפת ברירת המחדל? רוצים שילד שלא יודע לקרוא ילמד לבחור לבד את שפת הדיבוב בכל צפיה ( כן, הם כבר מפעילים את המסך לבד אצלי)?

איכות השידור - תקיעות בשידור ללא סוף. גם אין טעם לצאת ולנסות להכנס מהתחלה, ברגע שסרט תקוע, זה לתמיד.

סאונד - אין בארץ סראונד, לא דולבי ולא שום דבר.

ממשק - אין דברים בסיסיים כמו צפיה בטריילרים, או סטארט אובר, אם התחלתם מתישהו לצפות במשהו, תצטרכו ידנית להחזיר את הסרט להתחלה. הזוי.

גם לפעמים אם עושים לחיצה פזיזה מידי על השלט, עולה מסך שחור שקוף שמכסה את הסרט, לפעמים מופיעים עליו תכנים נוספים ולפעמים הוא סתם מסתיר את הסרט שמנסים לצפות בו ורוב הנסיונות להוריד אותו מסתיימים בכך שהוא זורק החוצה מהסרט.

אין אפשרות למחוק פרופילים שמוסיפים לחשבון. פשוט שכחו לשים את הכפתור שמוחק אותם.

ואז הבנתי.

לא קיבלנו דיסני פלוס כמו שיש במדינות המודרניות כמו ארה"ב ומערב אירופה, אלא אפליקציה הודית מוגבלת שמיועדת למדינות מתפתחות. יש לה אפילו קישור שונה בחנויות האפליקציות ולכן היא גם לא עובדת עם כפתורים מהירים בשלטים של טלויזיות שמחפשים את האפליקציה הרגילה. לכן אין לנו גם פונקציות בסיסיות שיש בכל שירות סטרימינג אחר, כמו תקשיבו טוב: צפיה בטריילרים, סטארט אובר, ניווט מהיר במהלך הצפיה, סראונד וסאונד מתקדם.
יש לציין שהמחיר שגובים בישראל הוא לא מחיר של מדינה מתפתחת, אלא מחיר גבוה כמו במדינות המתקדמות שמקבלות את האפליקציה האמיתית והמלאה של דיסני פלוס.
פשוט בזיון.

מישהו יודע אם ניתן לבטל את המנוי השנתי ולקבל זיכוי על הזמן היחסי שנותר?

https://m.ynet.co.il/Articles/61417920

עריכה אחרונה על ידי bobi
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שקראתי עד הסוף כי בהתחלה באתי לכתוב שזה לא המצב ולשאול על איזה פלטפורמה אתה מנסה להריץ.

בדקת אם המשתמש פותח את דיסני פלוס האתר או האפליקציה בחנות אפליקציות האמריקאית?

מבחינת תוכן ואיכות התמונה בסטרימינג והשידור - דיסני פלוס פה בהחלט בטופ והאפליקציה באפל טיוי ובאייפון לגמרי לא רעה

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סוראונד? באמת?? נשמע תמוה.

באיזו טלוויזיה בדיוק מדובר? אפליקציית אנדרויד או משהו מקוסטם של סמסונג/lg?

כשאנשים אומרים אפליקצייה הם נוטים לשכוח שזאת חתיכת קוד שונה לגמרי אצל היצרנים הגדולים (been there).

אני אחד מאלה שנרשמו בהרשמה מוקדמת וכמו כולם בערך - לא מייל ולא מסרון, כלום. ממתין בסבלנות.

עריכה:

אההה, hot star - מעניין. לא נראה לי שהספקת להכיר את הלקוח, ליביו, זה היה אחרי העידן שלך ;-)

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את הלינק עם ההנחה ונרשמתי.

האפליקציה על ה- LG C9 שלי מזעזעת. הכל נתקע אחרי כמה שניות (סיב אופטי 1 ג'יגה - פרטנר).

על האפל טי וי אני לא יכול להתקין כיוון שהפרופיל שלי אמריקאי אז יש לי רק את האפליקציה האמריקאית שהיא אחרת.

ניסיון לביטול המנוי באתר נכשל, מקבל שגיאה.

ביזיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Nemesis כתב:

על האפל טי וי אני לא יכול להתקין כיוון שהפרופיל שלי אמריקאי אז יש לי רק את האפליקציה האמריקאית שהיא אחרת.

והמשתמש לא פועל באפליקציה האמריקאית ?

מה עם ליצור משתמש באמריקאית ? אני משאר שלא יפעל בישראל אה?ִ😒

לפני 5 דקות, hans כתב:

אההה, hot star - מעניין. לא נראה לי שהספקת להכיר את הלקוח, ליביו, זה היה אחרי העידן שלך ;-)

Nope

תשלח לי פיקנטריה 😂

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Liviurלא. באפליקציה האמריקאית ההזדהות היא בעזרת אימייל, בישראלית / הודית בעזרת מספר טלפון + קוד.

צריך לבטל את המנוי ולעשות מנוי אמריקאי + VPN.

מעצבן מאוד.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו דיבורים על שיתוף פעולה, לא הספקתי לגלות מה התממש בסופו של דבר. קורפורייט עצום ואיטי מאוד, כרגיל.

מה שאני זוכר היטב מהעבודה זה שבהודו רוחב פס הוא נושא קריטי - והאיזון בין איכות שידור סבירה לבין אפליקציה שאשכרה עובדת תמיד היה עדין מאוד. אם *באמת* לקחו את הגרסה ההודית של האפליקציה ולא התאימו אותה כמו שצריך לארץ זאת פדיחה ברמות. אבל כמו שכתבתי קודם, נשמע מוזר.

לפני 14 דקות, Liviur כתב:

תשלח לי פיקנטריה 

• רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, hans כתב:

והאיזון בין איכות שידור סבירה לבין אפליקציה שאשכרה עובדת תמיד היה עדין מאוד

פשש... הלוואי והיה פרוטוקול שמטפל בדיוק בבעיה הזו בוידאו ... נגיד hls .... או לא משנה איזה מהאלטרנטיבות עם h265 מבחינת הקידוד.

אם כבר פה זה עניין של CDN לא מוגדר נכון או מוגדר בקמצנות.

חיפשתי קצת - המקדימה של האפליקציה נראה דיי דומה. משאר שההבדל בעיקר נעוץ ״בזמן תנועה״. יש כמה כתבות של איך להתחבר להוטסטאר דיסני + מארה״ב (בעיקר למחירי הודו :). 80 דולר שנתי פה למי שתוהה, אני משלם על זה + הולו בלי פרסומות + ESPN בבאנדל - 20 לחודש - ומקבל החזר של 14 מאמקס. כלומר 6 דולר לחודש בתכלס)

כהערת צד - הייתי ממליץ בכלליות להיצמד לסטרימרים (אנדרואיד , פייר , אפל טיוי) - ולוותר על טלוויזיות חכמות כפלטפורמה לאפליקציות.

חלק גדול מזה זה מימוש של הנגן וידאו עצמו אגב - שכנראה יהיה הנייטיב בסטרימרים שהוא כבר דיי טוב.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 5 שעות, hans כתב:

אם *באמת* לקחו את הגרסה ההודית של האפליקציה ולא התאימו אותה כמו שצריך לארץ זאת פדיחה ברמות

זה באמת מה שעשו.  :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נרשמתי בהרשמה המוקדמת ומייל חיכה בחמישי בבוקר עם קישור להצעה המוזלת.

את האפליקציה לא מצאתי בחנות של אנדרואיד (יש לי פיקסל 4A). פתחתי את עמוד השירות בדפדפן ושם הציעו לי להוריד את האפליקציה וככה הגעתי אליה. אצל אחד הבנים האפליקציה כן הופיעה (סמסונג A31).

בטלויזיה, פיליפס שמריצה אנדרואיד, בהתחלה לא מצאתי את האפליקציה אבל אחרי אתחול האפליקציה הופיעה. האפליקציה עובדת סביר, עם כל מיני גליצ'ים מדי פעם. לפעמים סרט מספיק לנגן, לפעמים כתוביות בעברית נעלמות. הדרך להחזיר לתפקוד תקין, לפחות אצלנו, היא לעשות Clear Cache ו- Force Stop (הם תחת אותו תפריט אז זה כמה לחיצות זריזות) ופתיחה של האפליקציה מחדש.

אני מעריך שאלו חבלי לידה מקומיים שאני מקווה שיסתדרו בקרוב.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחתי לבטל ולקבל החזר.

חבל מאוד שאין דרך נוחה באפל טיוי להשתמש ב- vpn / smartdns פר אפליקציה.

ברגע שמפעילים זה פוגע בהתחברות ל- CDN המתאימים כאשר לא רוצים לשנות איזור.

עריכה אחרונה על ידי Nemesis
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש יוטיוב, תוכן עשיר ומגוון של אנשים אמיתיים (לפחות מי שאני צופה בו), לא זכורה לי סדרה או סרט בשנים האחרונות שהייתה ראויה לצפייה של יותר משתי דקות, יותר מעניין לצפות בצבע על קיר. 

עריכה אחרונה על ידי Mikelt89
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם נרשמתי ברישום המוקדם, עד היום המייל לא הגיע. 

כנראה שטוב שכך, כי לפי הרשמים, האפליקציה לא בשלה. 

נ.ב

דיסני פספספו הזדמנות גדולה. 

עשו בילד אפ, הקהל כבר התעייף מנטפליקס ורק חיכה. 

עד עכשיו לא קראתי שום דבר טוב על דיסני בארץ. 

אני בטוח לא אתחבר עד שאוודא שהממשק חלק ונוח כמו נטפליקס או אמזון. 

• רעיון טוב! 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, Mikelt89 כתב:

יש יוטיוב, תוכן עשיר ומגוון של אנשים אמיתיים (לפחות מי שאני צופה בו)

ממליץ לך בחום לצפות במשהו אחר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: נראה שבעית השידור המקוטע נפתרת כאשר מורידים את הרזולוציה ל 720p קבוע. כאשר הרוזלוציה היתה על מצב אוטומטי, היו תקיעות וקריסות.

האמת, לא שמתי לב להבדל באיכות.

זה עדיין לא פותר את בעית האין טריילרים, אין סטרט אובר ואין סראונד שנשארה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...