Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Skoda Enyaq 80 טווח 517 ק"מ החל מ-189990 ₪

zvit
שימו לב! השרשור הזה בן 819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 15 שעות, shlomub כתב:

אתה גאון! 👍 התגובה הכי טובה ומועילה שקראתי עד עכשיו בקארספורום, ואני כאן כבר 18 שנה.

אחרי ההשקה של אתמול נשמטה לי הלסת - מה קרה שצ'מפיון מוכרים רכב במחיר הגיוני? הם החליטו להיות צדיקים פתאום? ועוד ברכב שיש להם עליו הגבלת הקצאה של 1000 יחידות לכל השנה הבאה? ואז אני רואה בקטלוג, שיש פער עצום של 35K לבין הגירסה הבסיסית ביותר לרמת גימור אחת מעליה. וואלה, לא מכיר שום מותג עממי שזה הפער בין שתי רמות גימור סמוכות. ואני גם רואה שבעבור 35K הנוספים התמורה ממש דלה, לא משהו ש-99% מהאנשים יחשבו ששווה להוסיף עליו 35K.
ועכשיו הכל מסתדר לי. ב190K אפשר לקבל אלפי הזמנות. ב-225K - הרבה פחות, תשאלו את אוטומקס. אבל על האוניה אניאק לופט, לוד'ג, לאונג' וספורטליין תופסים את אותו המקום בדיוק. ולמי יש כוח לחכות עוד כמה חודשים אחרי שחיכה 4 חודשים.

גאוני אבל...לא מדוייק.

נשאלה באולם השאלה המפורשת "לפני לא הרבה זמן השיק יבואן רכב חשמלי מאוד זול, וקיבל כותרות נהדרות, רק כשהלקוחות באו להזמין את הרכב סיפרו להם שנמכר כל המלאי, כאשר לא נרשם רכב אחד על הכביש. האם אתם מכינים לנו אירוע דומה?"

התשובה היתה נחרצת - אנחנו מתכונים להביא ולמכור גם את הגירסה הזולה.

תשובה אחרת כמו 'אנחנו ממש ממש רוצים, אבל ההקצאות בעיתיות' או 'אנחנו עושים מאמצים' או 'בהתאם למדיניות התמחור נשתדל ממש ממש חזק' - הייתי אומר שמחרטטים אותנו. 

אבל התשובה שנאמרה, מול כל העיתונאים, באופן בו נאמרה ובנחרצות בה נאמרה - אני משוכנע שכוונתם תהיה למכור את הדגם כפי שהושק. 

עדיין - יש בעיית מלאים קשה מאוד, ואם צ'מפיון יצליחו לשים את היד על 1000 מכוניות, זו תהיה הצלחה גדולה מאוד לדעתי. 

• אהבתי 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, yulianx כתב:

מי שמחפש קורסאובר, שזה המון לקוחות ורוצה חשמלי.

לא בטוח בכלל שהרבה אנשים יבחרו בSUV חשמלי לגמרי,לפחות כיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, discoTD5 כתב:

לענ"ד - מתכוונים להביא ולמכור - בהחלט, אחרת לא היו רושמים ומוסיפים את הגירסה הזולה לקטלוג כרגע, כולל תג מחיר.

השאלה האם זה אומר שמתוך ההקצאה של האלף, יגיעו 900 מהגירסה הזולה (כמו שבטח יהיה הביקוש), או 100 מהגירסה הזולה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחילות מחשבות לעבור לעולם החשמל, קפצתי לאולם של סקודה.
האניאק הוא רכב מאוד מרשים ברמת מבחן אולם התצוגה.  אהבתי אותו אפילו יותר מה VRS שמצולמת ליד.  איכות חומרים, מולטמדיה, מרווח, עיצוב, כסאות ותנוחת ישיבה מרשמים.  אני לא צריך רכב גדול ועדיין אהבתי מאוד את החבילה.
   יש רק קאצ' אחד,  הרכב באולם הוא ברמת האבזור הכי גבוהה, בעלות של 265K.
לא ברור איך מרגיש הרכב ברמת הכניסה בעלות של 190K .  נסיעות מבחן יחלו בעוד שבועיים.  
לפי הנציג (שרות מצויין אגב) עד כה נמכרו כ500 יחידות.  זמן אספקה במרץ.  אח"כ זה כנראה יקפוץ חודשיים קדימה. 
 אנשים נוספים חיכו בתור לזמן איכות עם הנציג והרכב.   הרכב מושך המון תשומת לב. 
  כמובן שניסו לשכנע אותי לשים מקדמה ולהזמין כי ההקצאה מוגבלת. אני עדיין לא סגור על כלום. 
 בינתיים, שמחתי לחזור לV40 שלי בחניה.

20211007_122007.thumb.jpg.75e71515d6a65f5529a81799c2e83c28.jpg20211007_092927.thumb.jpg.7e835c1b9a4238559bc7894908565ef3.jpg20211007_092335.thumb.jpg.e8b9485e2c0e0931ded9b1df172e5cc4.jpg20211007_093535.thumb.jpg.56f2b59b36b527ebe01adcde5a797367.jpg

עריכה אחרונה על ידי banji man
  • אהבתי 2

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ronrcz כתב:

לא בטוח בכלל שהרבה אנשים יבחרו בSUV חשמלי לגמרי,לפחות כיום.

למה? הוא מציע מרחב מעולה,תא מטען גדול.

שים לב שהיום רוב החשמליות לפחות בארץ הם רכבי פנאי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת הרכב עצמו הוא דווקא נראה כחבילה נחמדה מאד , מבחינתי הבעיה שיש לו DSG ,אבל אני פשוט חושב שאין כזה שוק גדול לרכבים שהם חשמליים 100% למרות קצב גדילה מרשים.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, ronrcz כתב:

מבחינתי הבעיה שיש לו DSG

תשמע, איך לומר בעדינות, יצאת חומוס. לא חומוס 'אבו שקר', חומוס משימורים. 

• מצחיק 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שיותר נכון, הגישו לך סולם לרדת מהעץ, ואתה טס למטה תוך שאתה מדלג על השלבים.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, discoTD5 כתב:

גאוני אבל...לא מדוייק.

נשאלה באולם השאלה המפורשת "לפני לא הרבה זמן השיק יבואן רכב חשמלי מאוד זול, וקיבל כותרות נהדרות, רק כשהלקוחות באו להזמין את הרכב סיפרו להם שנמכר כל המלאי, כאשר לא נרשם רכב אחד על הכביש. האם אתם מכינים לנו אירוע דומה?"

אני מנחש שכבודו מתכוון לסמל"ת והגירסה הבסיסית של ה-500E.

אני לגמרי מסכים שלא מדובר על מקרה דומה, כי במקרה של פיאט הם (כנראה) מעולם לא התכוונו להביא את הגירסה שעולה שעולה 100000 ש"ח, והראיה שעד לכתיבת פוסט זה, אין דגם כזה במאגר משרד התחבורה.

אני מכיר כמה אנשים שרצו להזמין את ה-500E הבסיסי, ונאמר להם ש"המלאי נגמר"...

אני בטוח שצ'מפיון יביאו את הגירסה הבסיסית, השאלה היא כמה יחידות יגיעו (מעריך שבהתחלה לא הרבה), כמה זמן הלקוחות ימתינו (לדעתי רובם לא יקבלו במרץ גם אם יזמינו עכשיו), ובכמה המחיר יעלה עד מועד האספקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, discoTD5 כתב:

גאוני אבל...לא מדוייק.

תשובה אחרת כמו 'אנחנו ממש ממש רוצים, אבל ההקצאות בעיתיות' או 'אנחנו עושים מאמצים' או 'בהתאם למדיניות התמחור נשתדל ממש ממש חזק' - הייתי אומר שמחרטטים אותנו. 

אבל התשובה שנאמרה, מול כל העיתונאים, באופן בו נאמרה ובנחרצות בה נאמרה - אני משוכנע שכוונתם תהיה למכור את הדגם כפי שהושק. 

עדיין - יש בעיית מלאים קשה מאוד, ואם צ'מפיון יצליחו לשים את היד על 1000 מכוניות, זו תהיה הצלחה גדולה מאוד לדעתי. 

גם אם הם כנים לחלוטין, יש דבר אחד שהם לא יכולים להתחייב עליו - וז מועד האספקה. המחסור בשבבים תקע חזק את ייצור המכוניות, ובמיוחד את אלה החשמליות. כבר עכשיו נוצר צוואר בקבוק לא קטן, אז להבטיח מכוניות בפברואר?! זה שנות אור מבחינת מה שעוד מחכה לתעשיית הרכב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין יבואן אחד שיכול היום להתחייב על מועד אספקה. 

אני בקשר עם כל היבואנים, על בסיס יומי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...