Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משלוח חינם חזר באופן חלקי לאמזון

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אגב עדיין ממתין, כשלמיטב הבנתי החבילה נמצאת אצל דואר ישראל איפשהו (יצאה ב-19/8 מפנסילבניה ארה"ב)

קיבלתי הודעה מדואר ישראל שהחבילה תימסר בימים הקרובים ושהם מתנצלים על העיכוב.

• מעניין 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שמתם לב שהמון מוצרים כבדים נוספו?
בחיי אפילו יש מיקסרים גדולים בכמה שקלים עם מישלוח חינמי חח.

עכשיו מרפרף על אבנים לפיצה, כן כן האבנים הגדולות לתנור גם כלולים במישלוח החינמי והם עולים ממש זול יחסית לארץ.

• אהבתי 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי עכשיו אפשר להחזיר את שירשור המציאות באמאזון לחיים?

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה - יש ברשותי סכום כלשהו שקיבלתי כקופון, הבעיה שניתן לממש אותו רק על פריטים שנשלחים ע"י אמאזון בלבד..

יש דרך כלשהי לסנן רק מוצרים כאלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המשלוחים החינמיים נשלחים על ידם לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, BEEKER כתב:

שים לב שבמוצרים שציינת יש בעיה של מתח חשמלי, תצטרך לרכוש מטען שמתאים לארץ או לבצע שינוי במטען שתקבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רק היה להם אפשרות לבחירת מוצרים שתואמים ל110V~240V...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז קניתי כמה שטויות

שמתי לב שמוצרים שהם לא נוזליים וכו' הם שולחים באריזה המקורית או בקושי באריזה כלשהי.. הזוי.

הזמנתי מקלדת Razer Blackwidow Chroma 2 TKL, היא הגיעה באריזה המקורית של רייזר מבלי שום דבר מסביב, מעיכה קטנטנה בצד אבל למזלי לא היה פגם במוצר.

עוד כמה אנשים גם כן רכשו וקיבלו מוצרים חשופים למדי (כונן SSD בתוך שקית ניילון לדוגמא).

הזמנתי מוצרי דיטיילינג מצד שני, גלון שמפו וספריי ווקס וקיבלתי באריזה הרגילה של אמזון. מוזרים.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, hwgeek כתב:

אולי עכשיו אפשר להחזיר את שירשור המציאות באמאזון לחיים?

הגיע הזמן 

רק להוסיף לכותרת "משלוח חינם"

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, hwgeek כתב:

אם רק היה להם אפשרות לבחירת מוצרים שתואמים ל110V~240V...

באמאזון גרמניה המוצרים תואמים לשקעים ולמתח הישראלי. 

לא יודע לגבי מדיניות המשלוח שלהם, אם חינם או לא- ולפי השירשורים האחרונים פה, אם החבילות נשלחות בכלל...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ברווז כתב:

באמאזון גרמניה המוצרים תואמים לשקעים ולמתח הישראלי. 

לא יודע לגבי מדיניות המשלוח שלהם, אם חינם או לא- ולפי השירשורים האחרונים פה, אם החבילות נשלחות בכלל...

אין משלוחים חינם, אבל מוצרים מגיעים יחסית מהר (הזמנתי כמה פעמים בחודשים אחרונים).

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שאלה קטנה,

מכשיר הבריטה שקניתי נישלח דרך UPS במקום בדואר ישראל( לאחר שהיה עיכוב של מס' שבועות והתעצבנתי עליהם), עכשיו קיבלתי הודעת SMS מUPS לגבי עדכון פרטים לשיחרור החבילה, מה שמפריע לי זה השימוש בקישורים שאני לא מוצא עליהם מידע ברשת- איך ליהיות בטוח שזה אכן מסרון אמין? 
במסרון מצויין קישור /e.vivr.io ולחיצה עליו מובילה לכתובת eu.gointeract.io.
למה הם לא יכולים להשתמש בדומיינים שקשורים לחברה ? מישהו עוד ניתקבל בדומיינים הנ"ל לשיחרור החבילה מUPS?
*אני חושש מכל המסרונים כי כבר קיבלתי המון מסרונים מזוייפים מדואר ישראל ושות'.

תודה מראש וחג שמח :-)

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד היום כל מייל מ UPS תמיד הגיע מ UPS . מדומיין שלהם.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, hwgeek כתב:

במסרון מצויין קישור /e.vivr.io ולחיצה עליו מובילה לכתובת eu.gointeract.io.

זה תקין, נתקלתי בזה בהרבה smsים של UPS.

אני רק מתפלא שבהזמנות מאמזון בדרך כלל לא נדרש כלום מהצד המקבל. אצל ספקים אחרים כן.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...