Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משלוח חינם חזר באופן חלקי לאמזון

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 850 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 19 שעות, hwgeek כתב:

שאלה קטנה,

מכשיר הבריטה שקניתי נישלח דרך UPS במקום בדואר ישראל( לאחר שהיה עיכוב של מס' שבועות והתעצבנתי עליהם), עכשיו קיבלתי הודעת SMS מUPS לגבי עדכון פרטים לשיחרור החבילה, מה שמפריע לי זה השימוש בקישורים שאני לא מוצא עליהם מידע ברשת- איך ליהיות בטוח שזה אכן מסרון אמין? 
במסרון מצויין קישור /e.vivr.io ולחיצה עליו מובילה לכתובת eu.gointeract.io.
למה הם לא יכולים להשתמש בדומיינים שקשורים לחברה ? מישהו עוד ניתקבל בדומיינים הנ"ל לשיחרור החבילה מUPS?
*אני חושש מכל המסרונים כי כבר קיבלתי המון מסרונים מזוייפים מדואר ישראל ושות'.

תודה מראש וחג שמח :-)

בדיוק שמעתי פודקסט על הנושא הזה (סייבר סייבר)
בגדול גורם ממרוקו שהצליח להשיג 4000 מספרי כרטיסי אשראי בדיוק מההודעה ש"הגיע מ UPS"
במקרה הזה עדיף ליצור קשר עם UPS ואפילו לשלם טלפונית.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

כי החיים הם לא רק קו ישר PSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בדרך כלל עושים בכתובות האלה הצהרת תוכן או תיאום מסירה. לא זכור לי שנתתי מספר כרטיס אשראי.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפסקתי את המילוי בשלב שביקש ת.ז לאחר עוד שאלות מקדימות, לא יודע מה היה אמור לבוא אחר כך.

הבעיה שלי איך אני אמור לוודא שאכן UPS פונים אליי רק על בסיס הSMS? כי אין שימוש בדומיין של UPS, אין שום איזכור לדומיין שאליו הגעתי ברשת או בUPS- אז רק נישאר שאני אאמין ללוגו ששמו באתר הנחיתה- היום זה הם- מחר זה רמאות, זה ממש מעצבן!.

אולי זה אכן לינק אמין כי גם במעקב באמאזון וUPS בידיוק היה רשום שפונים ללקוח לקבל פרטים נוספים- אבל למה להשתמש בגורמי צד שלישי שאין לי דרך לאמת מבלי לבזבז הרבה זמן בטלפונים וכו'?

בכל מיקרה שלחתי מייל לUPS עם הפרטים, הם עדיין לא חזרו אליי אבל ראיתי שסימן הקריאה במעקב נעלם והחבילה המשיכה את דרכה לגרמניה->איסטנבול->נחתה בלוד הבוקר ותאריך מסירה צפוי ה29 לחודש.

לא יודע אם המייל עזר או לא, אבל כרגע זה ניראה שממשיך במישלוח.
זו ההודעה שקיבלתי- איך אני לא אמור לחשוד?...
image.thumb.png.65d73d0d768036ed9bc266eec91dc2fc.png

image.thumb.png.1aa0c77032973262ed049c9e759b5a33.png

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אתה צודק.

ב. יש לי עשרות smsים כאלה מdhl, fedex וups. לא נתקלתי בפישינג. אני פשוט יודע לפי המעקב שהמשלוח יצא מחו"ל ואז אני מצפה לקבל את הsms שמכיל את המספר מעקב של המשלוח שלי.

מקרי פישינג שהופצו ברשת בדרך כלל הכילו הודעה שקרית "לשיחרור החבילה שלך היכנס לשלם" בלי מספר מעקב נכון.

• רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתייעץ עם מקצועני ההזמנות בפורום.

רציתי להזמין אוזניות:

https://www.amazon.com/gp/product/B00HVLUR18/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

המחיר נראה ממש זול, 40$ וגם המשלוח חינם, מה הסיכוי שלא אקבל זיוף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין באוזניות, אבל זיוף של מה בדיוק? זה חיקוי של אזניות זהות אבל הרבה יותר זול? כי על פניו יש המון (!) ביקורות חיוביות שבאף אחת מהן לא מוזכר שהמוצר מזוייף או משהו בסגנון. אם הכוונה חיקוי של אוזניות הרבה יותר יקרות אז זה כבר משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Blaz00r
הביקורות החיוביות כנראה מהתקופה שהן נמכרו דרך מוכרים רלוונטיים ו/או אמאזון עצמם. אלו ביקורות למוצר באופן כללי, לא למוצר ספציפית מהמוכר הנוכחי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Blaz00r כתב:

כי על פניו יש המון (!) ביקורות חיוביות שבאף אחת מהן לא מוזכר שהמוצר מזוייף או משהו בסגנון

זה שיש ביקורות חיוביות לא אומר שמוצר מקורי בוודאות.

יכול להיות שאנשים מרוצים מתמורה ביחס למחיר ששילמו.

אני עם @Pika007 

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Pika007 כתב:

ships from: ChengDuJuYanRanShangMaoBu1ChengDuJuYanRanShangMaoBu1

בוא תגיד לי אתה.

(לקוראי הפורום, לא, זו לא בדיחה- עשיתי קופי פייסט.)

כן, ראיתי ובגלל זה ביטלתי את ההזמנה😀

האמת שגם כשאמזון שולח המשלוח חינם, אז עדיין יוצא מחיר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, לא מכיר את המוצר ולא מבין באוזניות, אם הייתי אז הייתי יכול להגיד אם זה הגיוני או לא, אבל מה שלא הגיוני הוא שיש עמוד מוצר שצבר אלפי ביקורות חיוביות ויום בהיר אחד התחלף המוכר (ועוד קיבל סטאמפה של אמזון, יענו fulfilled by Amazon), וכל זה כשהמוצר החדש הוא גם מזוייף ולא מקורי. כשיש 7k ביקורות חיוביות ובאף ביקורת/q&a לא מוזכר עניין של מקוריות (וראיתי אנשים מתלוננים על פאקינג דאודורנט שקצת שינו לו את הרכיבים מתוך הרבההה פחות ביקורות מהמוצר הזה), זה די אומר דרשני. ובמקרה הכי גרוע אם זה באמת "מזוייף" פניה לאמזון תסדר את זה די מהר. במחיר הזה אין הרבה להפסיד (אין בכלל להפסיד האמת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, Blaz00r כתב:

מה שלא הגיוני הוא שיש עמוד מוצר שצבר אלפי ביקורות חיוביות ויום בהיר אחד התחלף המוכר (ועוד קיבל סטאמפה של אמזון, יענו fulfilled by Amazon)

זה שמוצר נמכר fulfilled by Amazon 

לא אומר שמוצר מקורי בוודאות.

יש אפשרות שכן, אבל גם קיימת האפשרות שהמוצר לא מקורי אך מספיק קרוב למקור מבחינה חזותית

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, lm007 כתב:

רציתי להזמין אוזניות:

https://www.amazon.com/gp/product/B00HVLUR18/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

המחיר נראה ממש זול, 40$ וגם המשלוח חינם, מה הסיכוי שלא אקבל זיוף?

נשמע הגיוני דווקא לפי המחירים בארץ.

אני מתקשה להאמין שפה מדובר בזיוף. אמאזון נלחמים בזה חזק, וההפרש במחיר בין הארץ לשם נראה פער הגיוני ולא חריג.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני נכנסתי לקישור ורואה את זה?

1022747894_.png.9b8d421795dac91202543022f6f75bfd.png

Ships from Amazon.com
Sold bySold by Amazon.com

מאמין שמקורי והכל בסדר.. בארץ מחירים מופרעים זה הכל.

עריכה אחרונה על ידי dalet11

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זיוף ולא כלום.

מחירי האוזניות בארץ - אצל רוב היבואנים, לא כולם - נעים בין סתם יקר ל"הלו, השתגעת". בכלל בציוד אודיו, גילחו אותנו במשך שנים...

אגב, אם המוצר הזה ספציפית לא זמין במלאי, יש כרגע מבחר אדיר של אוזניות שמתאים למשלוח חינם.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...