Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משלוח חינם חזר באופן חלקי לאמזון

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, אתה יכול לאסוף מספר פריטים אבל רק מתוך המועטים שמשתתפים במבצע.
אם יש לך בעגלה פריט נוסף שהמשלוח שלו לא חינם, תחוייב בעלות המשלוח שלו.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

image.png.6738ba76f1f15ef0507732e2d3123b62.png

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, zaf כתב:

השאלה היא אם סך כל הקניה עובר 65 דולר המשלוח כולו חינם? כלאמר לכל פריט עלות משלוח משלו. והמשלוח חינם יופיע רק "ביציאה" לפני אישור התשלום?

אתה צריך להגיע ל-65 דולר עבור מוצרים שמשתתפים במבצע הזה.

יש לי כבר הזמנה ראשונה בדרך, שיצאה 74.9 דולר בדיוק, והמשלוח חינם.

שימו לב שאם תשימו בהזמנה כזו מוצרים שלא במבצע, אז מחייבים על המשלוח שלהם

צריך לחפש במוצרים את הכיתוב הזה:

image.png.a89d825eb75e08dd8007a5c96cfdf40a.png

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה פריטים? כלי עבודה?

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני? לא כלי עבודה הפעם, קייס ומגן מסך לטלפון החדש שיגיע במהרה בימינו, כיסוי לפלייסטיישן 5 נגד הפרווה שמשאירים ברחבי הבית שני הולכי הארבע שלי, שמלה שהילדה ביקשה ועוד כמה שטויות קטנות

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגשה שלי שכלי עבודה או home improvement לא נשלחים חינם וחבל.. לפני כן היה מאד משתלם להזמין. היום עם עלויות המשלוח המחיר בארץ זהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד הרבה דברים שלא במשלוח חינם, אולי יתווספו בהמשך

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני? לא כלי עבודה הפעם, קייס ומגן מסך לטלפון החדש שיגיע במהרה בימינו, כיסוי לפלייסטיישן 5 נגד הפרווה שמשאירים ברחבי הבית שני הולכי הארבע שלי, שמלה שהילדה ביקשה ועוד כמה שטויות קטנות

אני לא מצליח למלא אפילו משלוח אחד. איך מצאת את כל הפריטים הללו? יש איזה דרך לסנן לפי משלוח חינם או משהו? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצאתי דרך לסנן פריטים לפי המשלוח חינם.

יש לי רשימות עם מלא פריטים שאני אולי ארצה לקנות, אבל למשל השמלה לילדה עלתה לבד 20$, הכיסוי ל-PS5 עלה 17$, מגיני מסך לטלפון החדש 3 ב-9$, קייס 14$.

אבל סתם לדוגמה רציתי סינר כזה:

image.thumb.png.2f6bf2d32802ac0cce64c320db74adb9.png

והיו לי 2 כאלה שישבו ברשימות, אבל שניהם לא היו במבצע, אז עשיתי חיפוש על מוצר כזה, ואז ברשימת תוצאות כן רואים מה עם משלוח חינם. אז הוספתי כזה שכן עם משלוח חינם.

• מעניין 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, zaf כתב:

איזה פריטים? כלי עבודה?

די חפרתי אתמול, לא מצאתי כלי עבודה בכלל.

תסתכל על ההודעה של mxmxmxmxm - זה הכיתוב שאתה צריך לחפש ליד המוצר. אין כיתוב - אל תוסיף לסל.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפרתי אתמול כמובן עם הכיתוב האמור, יש כל מיני "זבל"  לא שימושי בעליל 😒

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דרך לסנן, קרדיט לפורום HT :

נגיד שאתם רוצים לחפש מוצר כלשהו באמזון ורוצים לקבל רק תוצאות עם משלוח חינם, אז במקום לחפש סתם באמזון כמו בדוגמה:
https://www.amazon.com/s?k=kitchenware

תוסיפו את המחרוזת הבאה ל- URL:

&rh=p_n_is_free_shipping%3A10236242011

ואז ה- URL הסופי יראה כמו מה שמופיע למטה ותקבלו תוצאות עם משלוח חינם. לפעמים יצליחו להכנס כמה מוצרים ללא משלוח חינם, אבל הם בודדים:
https://www.amazon.com/s?k=kitchenware& ... 0236242011

• אהבתי 6

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב, נראה כאילו יש הכנה לסינון כזה, אבל הוא לא מופיע במסננים בצד שמאל

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה:  הצליח החיפוש הזה 

https://www.amazon.com/s?k=handtools&rh=p_n_is_free_shipping%3A10236242011

שאפו.

image.png.e9f588d576ba25fee7478b9d4f48dbd1.png

מעניין אם יהיה החזר על עליות היבוא כי יש במשלוח ספר וכלי עבודה זולים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...