Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משלוח חינם חזר באופן חלקי לאמזון

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 197
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל החלקי חילוף שבעגלה לא במבצע. באסה חח. בפעם הקודמת שהיה משלוחים חינם קניתי מצבור של חלקי חילוף שעד היום לא נוצל במלואו :)

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זונים! אנטישמים! בדיוק אחרי שקיבלתי שלוש הזמנות גדולות?! האבנט דה ג'וייש פיפל סאפרד אינאף?!

• מצחיק 8
  • מבאס 1
  • רעיון טוב! 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן תקף לאוסף של כל מיני מוצרים רנדומליים שהזמנתי בעבר. הפרדוקס הקבוע - אני לא צריך כלום. אני אצטרך משהו בדיוק 5 דקות אחרי שיסתיים המבצע 😬

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
בתאריך 12.8.2021 בשעה 09:40, פבל כתב:

זונים! אנטישמים! בדיוק אחרי שקיבלתי שלוש הזמנות גדולות?! האבנט דה ג'וייש פיפל סאפרד אינאף?!

בול גם אצלי.

ניאלץ להזמין עוד דברים עכשיו, לא תהיה ברירה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, hans כתב:

אכן תקף לאוסף של כל מיני מוצרים רנדומליים שהזמנתי בעבר. הפרדוקס הקבוע - אני לא צריך כלום. אני אצטרך משהו בדיוק 5 דקות אחרי שיסתיים המבצע 😬

יש פיצ׳ר כזה באתר שנקרא lists. כשאתה צריך משהו תמיד זרוק אותו לרשימה, אחכ תוכל לחזור אליה כשיש מבצעים.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי להזמין מד מומנט דיגיטלי עד 75$ לניצול ההטבה(יש המלצות מניסיון?), חושב אול אמצעי עוד דברים :-)

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, קאררה כתב:

יש פיצ׳ר כזה באתר שנקרא lists. כשאתה צריך משהו תמיד זרוק אותו לרשימה, אחכ תוכל לחזור אליה כשיש מבצעים.

מוכר היטב.

אל דאגה, בסוף נפלתי ו"מצאתי" מה לקנות.

נראה לי שהתירוץ הקבוע לאחרונה הוא "זה בשביל הילדים" 😛

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום דבר, אבל שום דבר מהדברים שאני קונה שם לא במשלוח חינם.

אין מה להשוות למבצע ה$50 טרום קורונה שהיה בקלות אפשר להוסיף עוד כמה כלי עבודה או שמנים כדי להגיע לרף.

בקיצור הם למדו לעשות ישראבלוף בשיווק.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא אם סך כל הקניה עובר 65 דולר המשלוח כולו חינם? כלאמר לכל פריט עלות משלוח משלו. והמשלוח חינם יופיע רק "ביציאה" לפני אישור התשלום?

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...