Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נס הרים בשבת בבוקר - יש טעם?

liav12
שימו לב! השרשור הזה בן 914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כ6 שנים החלטתי לעשות בוקר מוטורי בנס הרים, קמתי מוקדם ויצאתי לדרך.

הגעתי לאזור בסביבות 6:00 ואחרי קפה וסיבוב קצר באזור החלטתי להגביר את הקצב באזור 6:30.

ישר אחרי הפניה הראשונה נתקלתי בחבורת טוויסים בחליפות הצבעוניות שלהם ממש באמצע הנתיב, הם כמובן לא התרגשו ואני נשטפתי זעה ברגע, 

בוקר מוטורי - OUT.

חייב לציין שהחברה האלה עם האופניים בנס הרים הם מבריוני הכביש החמורים שיצא לי לפגוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני אשתדל לשים רגע בצד את הכינויים שמצאת לרוכבים

לפני 50 דקות, Dimo כתב:

ישר אחרי הפניה הראשונה נתקלתי בחבורת טוויסים בחליפות הצבעוניות שלהם ממש באמצע הנתיב, הם כמובן לא התרגשו ואני נשטפתי זעה ברגע, 

בוקר מוטורי - OUT.

ואתייחס למה שרשמת,

ממה שאני מכיר, 06:30 בבוקר - זה מאוחר מידי לנסיעות כאלה בחלק מהמקומות בארץ,

אני יצאתי לנהיגה עם ההונדה שלי בבית-אורן בזמנו, 

ב-06:15 כבר היינו אחרי שני ראנים ובדרך לבית קפה והביתה.

עכשיו, 
יש בהחלט מצב שמה שהולך בנס-הרים משוגע לגמרי,
אבל, אני מתחבר יותר למה שרשם קודם @Gosser1860 , וזה בול מה שאני מכיר מבחינת התנהלות של רוכבי כביש ורכבי ליווי,
זה גם מה שרשמתי בהודעות הראשונות שלי בשרשור הזה. בדיוק את מה שהוא מתאר שתי הודעות לפני.
אם זה לא קורה בנס-הרים, אולי הגיע הזמן לקום קצת קודם, או לחפש מסלול אחר, או לצורך העניין להבין מי אחראי לקבוצת הרוכבים הזו ולפנות אליו.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, Super_T כתב:

אני אשתדל לשים רגע בצד את הכינויים שמצאת לרוכבים

כינויים שהוזכרו קודם לכן ואני מאוד מתחבר אליהם, חלק מהרוכבים נפוחים כמו טווסים ומסרבים לחלוק את הכביש עם שאר משתמשי הדרך ולא מתביישים להפגין זאת גם בתנועות ידיים.

כמובן שלא כולם כאלה אבל מספיק אחד או שתיים בשביל להרוס לכולם.

לפני 24 דקות, Super_T כתב:

ממה שאני מכיר, 06:30 בבוקר - זה מאוחר מידי לנסיעות כאלה בחלק מהמקומות בארץ,

יכול להיות , עם זאת אין שום הצדקה מצידם לרכב לכל רוחבו של הכביש, זה חוסר אחריות מוחלט והפקדת החיים בידיים של הנהגים.

היות והאחריות ניתנה לי קיבלתי את ההחלטה לוותר על קצת פאן לטובת הבריאות של הרוכבים והחיים שלי.

כנראה שנס הרים באמת מקום מיוחד כי אני לא היחיד שמציין לרעה את התהלות רוכבי האופניים בכביש זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני כשעה, Gosser1860 כתב:

מבאס לשמוע שנתקלת רק ברוכבים חסרי התחשבות, בהחלט חבל. אבל שתדע, שיש הרבה קבוצות רציניות יותר ורציניות פחות שנושא הבטיחות בדרכים הוא בעדיפות ראשונה, הרבה לפני הכושר.

קודם כל, שמח שהצגת פה דעה מאוזנת ומתחשבת ואני כמובן מאמין לך שזה המצב שאתה חווה.

אני רק מבקש שתאמין לי - אני לא דמגוג, לא מחפש להשתלח ובטח לא מחפש לריב סתם. 

מה שכתבתי קודם זו בדיוק החוויה שלי והיא מתפרשת על כ-10 שנים של נהיגה בשבתות בבוקר.

הבודדים לרוב נזהרים ומתחשבים - הקבוצות לא. 

אני לא יודע לזהות אותן, לא שמתי לב לאיזה מכנה משותף בהופעה שלהם. 

השיא היה שבת אחרונה בבית אורן, גיחה יחסית נדירה שלי גם לאיזור. כולם מכירים, נתיב צר, מסוכן וללא שוליים. יותר מזה, אבנים מתגלגלות מעטרות את הקצוות.

עולה קבוצה של כמה עשרות עם מלווה. אתם (אני אומר אתם לנוחות הדיון, זה לא אתה ולא super t) יודעים מה הולך שם,

זה לא רק המניאקים עם המכוניות הרועשות, זה גם ובעיקר טיילים ומשפחות.

למה אתם באים לשם מלכתחילה? למה לסתום לחלוטין נתיב די מרכזי ברכס הזה? זה משניא את הרוכבים על שאר האוכלוסייה, זה גורם לחמומי מוח לנסות לעקוף בכוח ועוד מי יודע מה.

קצת צמצמתי את פעילות השבת שלי אבל מבטיח לצלם לך.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, Dimo כתב:

לא מתביישים להפגין זאת גם בתנועות ידיים.

מרתיח. כנראה מעתיקים את ההתנהגות על ההגה להתנהגות על הכידון וההפך. וגם, כנראה שלחבובים האלה הדופק נמוך מידי אם יש להם זמן לנופף בידיים.

לפני 49 דקות, itaysamurai כתב:

קודם כל, שמח שהצגת פה דעה מאוזנת ומתחשבת ואני כמובן מאמין לך שזה המצב שאתה חווה.

אני רק מבקש שתאמין לי - אני לא דמגוג, לא מחפש להשתלח ובטח לא מחפש לריב סתם. 

מה שכתבתי קודם זו בדיוק החוויה שלי והיא מתפרשת על כ-10 שנים של נהיגה בשבתות בבוקר.

הבודדים לרוב נזהרים ומתחשבים - הקבוצות לא. 

אני לא יודע לזהות אותן, לא שמתי לב לאיזה מכנה משותף בהופעה שלהם. 

השיא היה שבת אחרונה בבית אורן, גיחה יחסית נדירה שלי גם לאיזור. כולם מכירים, נתיב צר, מסוכן וללא שוליים. יותר מזה, אבנים מתגלגלות מעטרות את הקצוות.

עולה קבוצה של כמה עשרות עם מלווה. אתם (אני אומר אתם לנוחות הדיון, זה לא אתה ולא super t) יודעים מה הולך שם,

זה לא רק המניאקים עם המכוניות הרועשות, זה גם ובעיקר טיילים ומשפחות.

למה אתם באים לשם מלכתחילה? למה לסתום לחלוטין נתיב די מרכזי ברכס הזה? זה משניא את הרוכבים על שאר האוכלוסייה, זה גורם לחמומי מוח לנסות לעקוף בכוח ועוד מי יודע מה.

קצת צמצמתי את פעילות השבת שלי אבל מבטיח לצלם לך.

אני מאמין לך ולאחרים שיש בודדים וקבוצות (גם כאלו מסודרות) שמתנהגים בבריונות על הכביש. חבל לי שהם מוציאים שם רע לרוכבים האחרים ולספורט באופן כללי. אם מתנהלים נכון, באופן אחראי ומתחשב בכל משתמשי הדרך, אפשר גם לעסוק ברכיבת כביש וגם לצמצם חיכוך למינימום האפשרי.

עוד לא יצא לי לרכב בבית אורן, אז אני לא יודע להגיד. אבל בנס הרים/צובה/גלבוע כן. השוליים בהחלט צרים ואין מקום לרכב ליווי, אז הוא פשוט לא עולה (או מחכה שנסיים). רוכבים בטור אחד. אין עקיפות ומי שמבצע את העלייה יכול לבצע אותה בלי לזגזג בשיפועים החדים יותר (כדי לא להיכנס לנתיב). אבל זו החוויה שלי מהקבוצה שלי ומקבוצות אחרות שרכבו באזור. הקבוצות שציינתי מקודם בין היתר מקדמות ספורטאים חובבים/סמי-מקצועיים להתחרות, אז אולי שם יש פחות התעסקויות ויותר תאכלס.

גם בכל הקשור לרכיבה במישור, לא ירכבו בדבוקה אנשים שלא יכולים לעמוד בקצב/מעכבים את התנועה. או שהם יתאמנו עוד על הטריינר/בפארק עד שיבנו את הכושר הדרוש או שהם יעלו על הרכב. מצד אחד זה מקטין את ההיצע של האנשים לקבוצה, מצד שני מנסים לשמור איכשהו על רמה מקצועית כלשהי.

• אהבתי 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Dimo כתב:

לפני כ6 שנים החלטתי לעשות בוקר מוטורי בנס הרים, קמתי מוקדם ויצאתי לדרך.

הגעתי לאזור בסביבות 6:00 ואחרי קפה וסיבוב קצר באזור החלטתי להגביר את הקצב באזור 6:30.

לפני 3 שעות, Dimo כתב:

חייב לציין שהחברה האלה עם האופניים בנס הרים הם מבריוני הכביש החמורים שיצא לי לפגוש.

אז בריוני כביש מנעו ממך להיות... בריון כביש?

אלא אם כן טעיתי, ובבוקר המוטורי שלך אתה מקפיד לא לעבור על המהירות החוקית, ובמקרה הזה אני מתנצל.

מבחינתי גם רוכבי אופניים שחוסמים נתיב וגם נהגים שנוסעים נהיגה "ספורטיבית" הם עבריינים ובריונים.

עריכה אחרונה על ידי פינדר
  • אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום נס הרים, יש לי בשבילך מסלול אלטרנטיבי יותר מהנה. סע בכביש 6 צפונה עד שהוא יגמר ותמשיך ישר לצומת יבור, שם תיקח ימינה לכביש 805 עד לצומת משגב, תמשיך עד הפניה שמאלה לכביש 784 לכיוון כרמיאל, ותמשיך בכביש 854 המשוגע עד למעלות תרשיחא. שם תרשום בוויז מאפיית מריאן, תעשה הפסקה עם המאפים והפיצות המעולות שלהם ותקנח בקפה ובכנאפה בממתקי שער שכם הצמודים. בהמשך אתה יכול לעשות מסלול טיול קליל וקצרצר למבצר המונפורט, או משהו יותר רציני בנחל כזיב. ולחזור באותה הדרך, או לחתוך בכביש הראשי דרך נהריה או כפר יסיף (עם צהרים באחת מהמסעדות המעולות שיש בכפר) לכביש 85 וחזרה לכביש 6. 

יש לך פה הכל, גם נסיעה מהירה בכביש 6, גם מסלול הררי סופר מפותל וירוק, גם אוכל טוב וגם אופציה לטיול בטבע.

• אהבתי 3
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוספת. בדרך חזרה אפשר לחזור באותה הדרך, אבל במקום לפנות בצומת משגב ימינה לכביש 805 לצומת יבור בדרך שעשינו מקודם, להמשיך בכביש 784 לכיוון יודפת ולנסוע דרך כפר מנדא לצומת המוביל ומשם להתחבר לכביש 6 ביקנעם. זה קטע ממש נחמד.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, bobi כתב:

במקום נס הרים, יש לי בשבילך מסלול אלטרנטיבי יותר מהנה. סע בכביש 6 צפונה עד שהוא יגמר ותמשיך ישר לצומת יבור, שם תיקח ימינה לכביש 805 עד לצומת משגב, תמשיך עד הפניה שמאלה לכביש 784 לכיוון כרמיאל, ותמשיך בכביש 854 המשוגע עד למעלות תרשיחא. שם תרשום בוויז מאפיית מריאן, תעשה הפסקה עם המאפים והפיצות המעולות שלהם ותקנח בקפה ובכנאפה בממתקי שער שכם הצמודים. בהמשך אתה יכול לעשות מסלול טיול קליל וקצרצר למבצר המונפורט, או משהו יותר רציני בנחל כזיב. ולחזור באותה הדרך, או לחתוך בכביש הראשי דרך נהריה או כפר יסיף (עם צהרים באחת מהמסעדות המעולות שיש בכפר) לכביש 85 וחזרה לכביש 6. 

יש לך פה הכל, גם נסיעה מהירה בכביש 6, גם מסלול הררי סופר מפותל וירוק, גם אוכל טוב וגם אופציה לטיול בטבע.

אהבתי

תודה על ההמלצה :) 

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, bobi כתב:

היי, קטע, בדיוק סופ"ש אחרון הייתי באזור ל"משהו יותר רציני בנחל כזיב", היה נחמד. לא מכיר נס הרים או כל נהיגה מוטורית במרחב ציבורי, אבל הדרך חזרה עברה דרך כביש 864 מכיוון מעלות לראמה, ואמרתי לעצמי שאם יש כביש שעונה על משהו כזה, זה חייב להיות זה. תאמת? כביש די מפחיד ומסוכן והצורה שבה נוהגים שם הגרים באזור לא תורמת לזה בכלל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הגליל העליון מלא בכבישים משוגעים שכל הדרך אתה חושב מי היה המהנדס השיכור שאישר את הסיבובים והשיפועים האלה.

האמת שזה רעיון גם נחמד לחזור ממעלות דרך כביש 864 וזה נותן גם את ההזדמנות ללכת לאכול במסעדת אבו ראמי בראמה. לדעתי המסעדה המזרחית הכי טובה שיש, או לפחות מתחרה בכירה על התואר. יש שם גם באותו הכביש, לפני הכיכר כנאפה מעולה.

אתה גם יכול להמשיך ממעלות עוד מזרחה על כביש 89, עד למרון ולפנות לכביש 866 ולרדת את הירידות הפסיכיות של אמירים ופרוד עד לצומת שבע. אבל ככה אם תחתוך חזרה למרכז דרך צומת גולני, תפסיד את מסעדת אבו ראמי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...