Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 208 דיזל -תקלת חיישן NOX

Palsar
שימו לב! השרשור הזה בן 1134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי את הרכב 208 דיזל 2016

הרכב היה מטופל במורשה ועבר החלפת מיכל אוראה

ועכשיו ע"פ גבע שנה אחרי הלך לי החיישן NOX

ראיתי כתבת על זה הודעה אני תקוע ולא יודע מה לעשות גבע אומר החלק עולה באזור 2700

במורשה אומרים זה לא חלק מהאחריות ,מאיפה אני מביא את החיישן?

לא מצאתי את הרכב בפירוקיות

וזה המקט של החלק 9821120980

עריכה אחרונה על ידי Palsar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרכיב חיישן חליפי איכותי או מקורי. אפשר למצוא בארץ את החלק מקורי בזול יותר.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שעקב אחרי שירשור האוריאה יודע שזה רק עניין של זמן עד שזה יגיע...
אני מכיר 208 שהחליפה כבר שני מיכלי אוריאה ועדיין החיישן שלה תקין.

כאמור רכשתי כזה לפני חודש לבטחון . החיישן המקורי עדיין בחיים...
אני קניתי (אצל הפולני) מקורי ולקח לזה 32 יום להגיע אלי. עלות : פחות מאלפייה.
מגיע לחיישן הזה שרשור משלו ולכן
אפרט מחר את החלופות הטובות ביותר שאני מצאתי בחיפוש.
יש מלא אזהרות בפורומים מפני תוצרת סינית אבל זה עדיין שווה בדיקה . רק שהבדיקה לוקחת כמה חודשים.

השאלה האמיתית, שאין לי עליה תשובה, מה בדיוק נדפק : החיישן או הבקר שלו ? יש לזה משמעות כספית .
ולמה רכיב סטטי בלי חלקים נעים נדפק ?!

קראתי פוסט שטען שהצליח להנשים את החיישן לחיים אחרי השרייה בחומר ניקוי.
(זה שווה ניסוי)
לא ראיתי אישוש לזה במקומות נוספים. אני סקפטי ולכן מניח שהכשל אינו בר תיקון בקלות כזו. (מזכיר את אלה שמצליחים להחיות מיכל אוריאה עם מכות פטיש עדינות, חימום בתנור וכו').

אני בטוח שיש את זה לפירוקיות רק הן לא יודעות שרכיב כזה קטן הוא סחורה לוהטת ואין להם כח להרים את הרכב שוב עם המלגזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיפוש סיני תוכלו למצוא את החיישן תחת מספר מק"טים:

9678570780
9821120980
או בסימון סיני נוסף:

5WK96746A

(לא ברור לי ההבדלים בינהם , אבל במנועי 1.6 ו 2 ליטר של הקונצרן זה אותו חיישן בשנים האלה.)

יש חיישנים שעולים ונראים ממש! כמו החיישן המקורי וגם המדבקה נראת מקורית.  (כ 250$ https://www.aliexpress.com/item/1005001707673818.html) ,

אני אשווה אח"כ את התצלום פה לחיישן מקורי . (יהיה מעניין כי החיישן המקורי באמת מיוצר בצ'כיה)

NOx-like-OEM.jpg

אבל המוצר הסיני שעשה עלי הכי הרבה רושם זה מפעל Hopidy .הוא עולה חצי מהמקורי (כ 110$)
סתם לדוגמא  https://www.aliexpress.com/item/1005002047531787.html התמונה גנרית ולא של הרכיב האמיתי.

(הכי נורא שיש להם מוצרים עם מדבקה   made in germany . כמה נמוך אפשר לרדת ?!)

אם תסתכלו בחנויות שמשווקת את מוצרי hopidy תבינו שהם מעצמת על לחיישנים, מחברים, כפתורים וכו' לרכב, למשאיות .
למשל חנות עלי אקספרס Store No.5440291 בשם Hopidy Vehicle Parts Store מהלינק למעלה גם נותנים 24 חודשי אחריות סיניים

למה זה מרשים ? כי ע"פ הסרטון ב https://hopidyparts.cn/contact-us/ זה נראה מפעל של איש אחד קטן.

החנות הגדולה השנייה שראיתי : JESBEN: Store No.4500094

אחד הפתרונות הזולים הוא רק החיישן ללא הבקר . בערך 80$  . למשל ראיתי כזה https://www.aliexpress.com/item/32855965711.html
שוב בגלל זה חשוב להבין איפה הכשל .

NoxSesnorKit.jpg

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ירדתי למחסן וצילמתי. שלי נראה קצת יותר חדש והמק"ט שלי מסתיים ב 980  ואצלי מופיע גם סמל DS . הסיני למעלה הוא מק"ט 780 וכנראה מק"ט ישן יותר אבל הסיני למעלה נראה ממש מקורי.

הנה התמונה של מה שאצלי במחסן:

myNoxSensor980.png

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסר לך ה-DS? גם הסמלים בעצוב הישן.

מעניין שמוכרים אותם בסין.. אין להם שם כמעט את הליין של רכבי הדיזל (לא הייתי בונה על מקוריות)

עריכה אחרונה על ידי מלטבשי

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכנתי את התיאור: אצלי מופיע DS. במוצר הסיני: לא.

יש בסין עוד מוצרים מעניינים אחד מהם https://www.aliexpress.com/item/1005001742229061.html

ולמה דווקא הוא ? הוא במחיר של המקורי והוא נשלח מצ'כיה/גרמניה/סין . הפעם לא מנסה לשים מדבקה מקורית מה שמעלה טיפה את ערכו בעיניי.

גם פה נותנים לכאורה שנתיים אחריות.

צריך לזכור עוד נקודה: הקשר בין תמונת מוצר בדף המכירה למוצר שתקבל בסוף הוא רופף. גם זה כבר קרה לי.

הסינים בעיקר מייצרים למרצדס , BMW , MAN ושאר מכוניות הפאר כי שם מחיר החיישן המקורי הרבה יותר יקר .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סינים מזייפים הכלללל,קשה מאוד ליפול על מפעל שאשכרה מייצר את הכל,כי לרוב "במזרח אירופה" מרכיבים הרבה,נכון עם הרבה ספקי משנה סינים.
כך נראה מקורי

2021-03-20_14-00-00.png.804832ddb741282cb4afdc47420e221c.png

ואלו כל מק"טים כולל תחליפיים ידועים בשוק,על מה שקיים באלי/איביי,הנייר סופג הכל,יכולים לרשום מה שרוצים!

2021-03-20_14-02-49.thumb.png.4d014e93dd59559044c6e49a1aeb6467.png 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בהצלחה לך למצוא ספק סיני אמיתי עם חלקים מקוריים,מחזיקים לך אצבעות !
גם שלך מצ'כיה,כמו רוב החלקים,מגיעים מהרכבות במפעלים ממדינות מזרח אירופה (רוב הרכיבים מסין)  !
ומה זה מעניין את הלקוח הישראלי איך נמכר רכבי PSA בסין או בכלל,הוא רק מחפש דרך איך לפתור את הצרות שלו,שכמו שכתבת זה רק עניין של זמן מתי יגיע עליו !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שרכש הרבה ציוד מכל העולם,עם סינים הכי קשה להתנהל,ואין לי שום דבר נגדם,רק צריך להכיר עובדות !
בצורה קרירה פרסמתי לך מידה רפרנס למק"טים חליפי איכותי ידועים,בלי לנסות "רולטה סינית" באתרים שציינת.
מפה,כל אחד שיתנהל איך שנוח לו,חובה להיות צרכן נבון !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...