Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אנשים מביאים לעולם ילדים בגיל 21?

FuriousLift
שימו לב! השרשור הזה בן 1145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

אני נוסע באוטובוס לעבודה כי זה יותר נח לי. האוטו עומד למטה בחניה. אני בוחר לא לנהוג. אני שונא לנהוג בתל אביב, שונא לחפש את הסכנה הבאה, שונא לראות רוכבי דוג במראה ולהיות בלחץ שעוד רגע יגלחו אותה, שונא לבזבז זמן בפקק בלי יכול להתרכז במשהו אחר במקביל. יש אנשים עשירים פי המון ממני שבוחרים באפשרות הזו בכל עיר נורמלית בעולם. זה מה שהופך את הערים האו לפופולריות ונעימות מלכתחילה. אתה שוב רואה את העולם תמיד רק מהמקום שבו מה שעובד לך הוא הכי טוב והכי נכון, וטיבם של דברים נמדד רק בכסף שאתה משלם עליהם.

בעבר הרחוק לפני קצת פחות מ 20 שנה עבדתי במסעדה

היו מגיעים אנשים לא יודע אם עשירים אבל מרוויחים בכיף 40-50 בחודש

שהיו מתווכחים עם מלצר על זה שחייבו אותם 2 שקל יותר על סלט ערבי שלא לקחו, או מבקשים סלט ערבי ומגלים שיש תוספת של 2 שקל ואומרים אהה לא משנה עזוב הסלט חסה טעים או שותים מים מהברז במקום לקנות בקבוק  קולה ב 8 שקל

זה שהם מרוויחים טוב לא מעיד שהם לא קמצנים

לפני 2 דקות, יבגניפ כתב:

נכון. וזה עוד אחד מהמשתנים. אם אני טס לחול הציפיה שלי מהמלון היא אחרת ממלון באילת או ים המלח. בשלושה כוכבים באילת לא הייתי ישן גם, כנראה.

אבל 4 כוכבים בארץ עולה בכמה רמות על 5 כוכבים בחו"ל אז למה לא?

לפני 4 דקות, David32 כתב:

טוב אפשר לחזור לנושא המקורי? 

כי סתם פולטים פה שטויות בלי קשר...

הנה...

#התחלנו

אתה יכול לחפש שירשור אחר להגיב בו אנחנו לא באמת חיכינו לתגובה שלך :)

לפני 4 דקות, יבגניפ כתב:

נכון. וזה עוד אחד מהמשתנים. אם אני טס לחול הציפיה שלי מהמלון היא אחרת ממלון באילת או ים המלח. בשלושה כוכבים באילת לא הייתי ישן גם, כנראה.

וזה גם מאוד תלוי איזה "חו"ל"

אם אני במיקונוס אני לא נוסע לשם בשביל לטייל ולראות מוזיאונים

מקסימום לשבת בבריכה או לרדת לים

אז כן בא לי שיהיה לי חדר יפה עם נוף יפה ובריכה במרפסת

ברור שאם אני טס כדי לעשות טיולים הרים ולישון יום יומיים בשטח אז זה פחות קריטי

אבל אני לא טס בשביל לטייל בשטח

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 696
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ציטוט

טוב, אז כולם משקרים ואני לא נוהג לעבודה כי אני מתקמצן על 15 שקל דלק ליום. תפסת אותי.

לא יכול להיות שיש משהו שאתה מפספס. הרי עבדת במסעדה פעם.

ציטוט

אבל 4 כוכבים בארץ עולה בכמה רמות על 5 כוכבים בחו"ל אז למה לא?

כן, זה לא נכון. אבל אני מזכיר לעצמי שבזבוז זמן זה בזבון זמן.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אתה טס לחו"ל להישאר במלון (למה בכלל לטוס לחו"ל אם לא יוצאים מהמלון) ואחרים (רוב השרשור הזה) טס בשביל לטייל והמלון הוא רק לישון בלילה ולאכול בבוקר, מה לא ברור?

או שאולי פשוט יש להם מודעות צרכנית/פיננסית והם לא מוכנים לשלם על משהו שהם לא באמת רוצים/צריכים אם הוא לא מביא להם ערך, בין אם זה 50 אלף שקל ובין אם זה 5 שקל
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Blaz00r כתב:

או שאולי פשוט יש להם מודעות צרכנית/פיננסית והם לא מוכנים לשלם על משהו שהם לא באמת רוצים/צריכים אם הוא לא מביא להם ערך, בין אם זה 50 אלף שקל ובין אם זה 5 שקל

לא ממש

אתה רוצה סלט ערבי ואז מגלה שזה תוספת 2 שקל אז אתה כבר לא רוצה

תסלח לי כן

אבל גם כשמרוויחים "רק" 40-50 בחודש אפשר להרשות לעצמם לבזבז עוד 10 שקל מותרות ביום

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Potato כתב:

אתה נכנס ללגרד שקל פה שקל שם.

אולי יגרום לך להרגיש טוב יותר עם עצמך,אבל לא הפרש משנה חיים לא לטווח קצר ולא לארוך.

ברור, הכי טוב לקבוע לעצמך מטרות שאין סיכוי שתגיע אליהן, כי ככה אתה מבטיח לעצמך שתמיד תהיה ממורמר ומסכן.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, vadim6385 כתב:
לפני כשעה, Potato כתב:

ברור, הכי טוב לקבוע לעצמך מטרות שאין סיכוי שתגיע אליהן, כי ככה אתה מבטיח לעצמך שתמיד תהיה ממורמר ומסכן.

אפשר להגיע להכל אם רק רוצים

יש לי חבר שכיר שלא למד כלום בחיים ועובד באיזו חברה מחסנאי. אישתו פקידה

הם אוכלים רק בעבודה, הוא נוסע רק בהסעה שלהם ומחזיקים רכב אחד בבית גם אם זה אומר שלפעמים הוא תקוע כי הרכב אצלה

הם סבבה עם לאכול ארוחת ערב סלט עם יוגורט או 2 קבב של טיבון וויל כל אחד מהם בפיתה.

היום יש לו דירת גן במרכז הארץ

אם זה שווה לחיות כמו מסכן, ללכת לישון כשאתה קצת רעב, או לדחוף עוד פיתה כדי לשבוע? לא יודע

אני מעדיף להקפיד על תזונה בלי פחמימות כדי לשמור על איך שאני נראה

ואם בא לי עוד 2 קבב אז נאכל, ואם לא בא לי לאכול קבב מעובד של טיבון וויל אז אני קונה קבב אמיתי או מכין לבד מבשר אמיתי

ברור שזה עולה יותר

אבל יש גבול איפה עוצרים את החיים כדי להגיע לדירה.

בסופו של דבר אנחנו חיים גם בשביל להנות מהחיים ולא רק בשביל להגיד קניתי דירה אבל אין לי מוצרי חשמל כי זה עולה כסף ועדין לא מצאתי מי שיתרום לי

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאפשר, אבל הרבה יותר קל אם אתה מציב לעצמך יעדים ברורים וממשיים לטווח קצר, ולא עסוק כל הזמן בלהתמרמר על למה לאחרים יש ולי אין.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, vadim6385 כתב:

ברור שאפשר, אבל הרבה יותר קל אם אתה מציב לעצמך יעדים ברורים וממשיים לטווח קצר, ולא עסוק כל הזמן בלהתמרמר על למה לאחרים יש ולי אין.

ייעדים שמה?

לחסוך למטרה כלשהי או לחסוך למען החיסכון?

ברגע שאתה מתרגל לחיות ברמת חיים נמוכה ולחסוך בשביל החיסכון אתה תמשיך לחיות ככה גם אם יהיה לך כסף והחיסכון למען החיסכון ייגדל.

תהיה לך דירת גן ועדיין תקנה רהיטים יד שניה כדי לחסוך?

לפני 26 דקות, Transporter כתב:

לא ממש

זה לא הכסף ככסף אלא חריגה מגבול עליון שהצבת לעצמך.

אם אתה לא מוכן לקנות ג׳ינס ביותר מ100 שקל אז אתה לא תקנה אחת ב140,למרות ש40 שקל זה לא הרבה כסף.

לפני 26 דקות, Transporter כתב:

תסלח לי כן

אבל גם כשמרוויחים "רק" 40-50 בחודש אפשר להרשות לעצמם לבזבז עוד 10 שקל מותרות ביום

נכון,

חסכנות וקמצנות אלה תכונות שנתקעים איתן לנצח והן לא עוברות כשיש כסף.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 33 דקות, Transporter כתב:

ברור שאפשר לאכול גם המבורגר מעובד עם קוסקוס חיקוי במלון 3-4 כוכבים אבל אם אני כבר משלם למה לא להנות

למה לאכול במלון בכלל? כל המטרה במלון 3 כוכבים זה שיש לך איפה לישון ואתה חווה את העיר ואוכל כל יום במקום אחר.

לפני 35 דקות, Transporter כתב:

אני לא אוהב לצאת מהמלון יותר מדי

יש לי מעט מאוד זמן שאני יכול לעזוב את העבודה ולצאת לחופשה ואני נוסע נטו לנוח

בסדר, כל אחד סוג המנוחה שלו. זה לא קשור להתכלבות בכלל. על מלונות בארץ אני מסכים איתך, פה גם ככה הכל יקר אז אם כבר משלמים עדיף מלון ברמה שיש בו גם אוכל טוב.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, TsachiE כתב:

1k - תשלום

לא יודע איזה חשבונות באלף שח לחודש..

אנחנו כזוג מוציאים פחות מ200 על מים גז וחשמל, אין ארנונה ביחידות דיור בדרך כלל.

סלולרי עוד כמה עשרות שח בחודש.

לגבי ריהןט, חוץ מטלויזיה חדשה יחסית שקניתי מאחי במחיר זול במיוחד, לא קנינו הביתה שום ריהוט, אנשים מחליפים רהיטים בבית ומוסרים את הישנים במצב מעולה. לצורך דוגמא המזנון שלנו מעץ מלא שקיבלנו ממישהו שפרסם למסירה.

תוך שבוע שבועיים ריהטנו את כל היחידה בלי בעיה.

אפשר לחיות כסטודנטים גם ממשכורת של 4 5 6 אלף שקל ולא לייות אצל ההורין, ואפילו לחסוך קצת...

20200130_210144.jpg

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש

זו כבר הפרשנות שלך. לא הייתי בסיטואציה אבל אתה מספר שהוא "רצה" סלט ערבי אבל וויתר בגלל 2 שקל. לפי איך ש*אתה* מתאר את זה באמת נשמע כמו קמצנות, אני בספק אם זה באמת היה ככה.

יש לי ליד הבית מסעדה שאני מזמין ממנה פעם בשבוע-שבועיים. יש בחירה בין צ'יפס רגיל/בטטה, טבעות בצל וצ'יפס צ'דר. עד ללפני שבועיים הכל תומחר זהה אז הייתי לוקח את הצ'יפס צ'דר (כי למה לא). לפני שבועיים אמרו שמעכשיו הצ'יפס צ'דר בתוספת 4 שקל. וואלה ממש לא משנה לי, כל עוד זה תומחר זהה לקחתי את זה, לא משהו שאשלם עליו או בשבילו אוכל שם, אז מאז לוקח צ'יפס רגיל (ולא מרגיש שחסר לי משהו, אם כן הייתי משלם את ה-4 שקל).

יש מבין?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, EliC25 כתב:

לא יודע איזה חשבונות באלף שח לחודש..

אנחנו כזוג מוציאים פחות מ200 על מים גז וחשמל, אין ארנונה ביחידות דיור בדרך כלל.

סלולרי עוד כמה עשרות שח בחודש.

לגבי ריהןט, חוץ מטלויזיה חדשה יחסית שקניתי מאחי במחיר זול במיוחד, לא קנינו הביתה שום ריהוט, אנשים מחליפים רהיטים בבית ומוסרים את הישנים במצב מעולה. לצורך דוגמא המזנון שלנו מעץ מלא שקיבלנו ממישהו שפרסם למסירה.

תוך שבוע שבועיים ריהטנו את כל היחידה בלי בעיה.

אפשר לחיות כסטודנטים גם ממשכורת של 4 5 6 אלף שקל ולא לייות אצל ההורין, ואפילו לחסוך קצת...

20200130_210144.jpg

זו בדיוק הדוגמה של לאסוף רהיטים בזבל ולהיות מרוצה מזה שחסכת.

• רעיון גרוע 1
  • משעמם 1
  • מעניין 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Transporter כתב:

זה מצחיק שכל מה שיותר יקר ממה שאתה מוכן לבזבז זה "שופוני"

מזכיר קצת מתנגדי חיסונים

"החיסון לא באמת מגן אתם פשוט לא הולכים להבדק אחרי שהתחסנתם"

אני לא אוהב לצאת מהמלון יותר מדי

יש לי מעט מאוד זמן שאני יכול לעזוב את העבודה ולצאת לחופשה ואני נוסע נטו לנוח

רוצה שיהיה לי חדר עם נוף יפה, מלון עם אוכל טוב, אלכוהול זמין מתי שבא לי.

אז כן כיף לרדת לארוחת ערב ולאכול כבד אווז או חזה אווז או צלעות.

ברור שאפשר לאכול גם המבורגר מעובד עם קוסקוס חיקוי במלון 3-4 כוכבים אבל אם אני כבר משלם למה לא להנות ?

תבין שגם מי שלוקח חדר סטנדרט נהנה מאותו חדר אוכל

ההבדל בחדר יקר שיש לך טרקלין עם אוכל ואלכוהול לאורך כל שעות היום וזה כיף.

כיף גם להכנס לגקוזי במרפסת בלילה או לבריכה בבראשית. כשאתה עם האישה

* אין שום בעיה עם חדר סטנדרט כי המטבח לא משתנה. אבל אם כבר בקשת לראות איך נראית חוויה קצת יותר מהסטנדרט אז בבקשה

תן לי לשבת במרפסת כזאת עם נוף כזה ב 16:00 לחזור ללקוחות ולעשות שיחות עבודה

חלום

20180717_211043.jpg

20180717_190028.jpg

20180715_160922.jpg

20180715_140254.jpg

20180715_160727.jpg

20190804_195154.jpg

זה ניצחון בנוק אאוט.

כמובן אם זה היה במונקו זה היה ניצחון יותר מוחץ.

אפשר לסגור את השרשור

• מצחיק 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, Potato כתב:

נכון,

חסכנות וקמצנות אלה תכונות שנתקעים איתן לנצח והן לא עוברות כשיש כסף.

חסכנות זה עוד משהו חיובי

קמצנות לא ממש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Potato כתב:

זו בדיוק הדוגמה של לאסוף רהיטים בזבל ולהיות מרוצה מזה שחסכת.

המזנון צולם בבית של הבן אדם לפני שלקחתי אותו

ספר לי עוד איך זבל נראה...

אגב, עברה יותר משנה מאז, והמזנון כמובן עוד נראה חדש לחלוטין, למרות שעבר כבר בטח עשור מאז נקנה. ככה זה כשצורכים נכון ולא רצים לקנות הכל חדש, כלומר מזנון מאיקאה שיתפרק אחרי שנתיים.

• אהבתי 1
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...