Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אנשים מביאים לעולם ילדים בגיל 21?

FuriousLift
שימו לב! השרשור הזה בן 1154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 19.2.2021 בשעה 12:30, איציק נ. כתב:

אם בכל זאת תחליט להתחיל בגיל 40 - הסיכוי שתראה נכדים הוא נמוך ולעיתים לא קיים. אם הילד שלך גם יתחתן בגיל 40 כמו האבא שלו, אתה כבר תהיה בן 80, ולא בטוח שתזכה להיות סבא אפילו.

אני חוגג 60 בעוד 4 ימים. הספקתי הרבה דברים בהיותי צעיר (אבל לא טיול אחרי צבא), כולל יציאה לפנסיה ביום ההולדת של גיל 57.

הילדים שלי בני 37, 32 ו-26. רק האמצעית נשואה, שנתיים, ומגדלים כלב. לפני כמה ימים יצא לי לעשות חשבון, והסקתי שאני כנראה לא אלווה את נכדיי ללשכת הגיוס (לא בגלל השלום במזרח התיכון), וכנראה גם לא אעמוד לצידם בחופה שלהם.

תתחשבו גם בהורים שלכם, שהשקיעו בכם את כל מה שיכלו. תעשו להם נחת.

• אהבתי 3
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 696
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 11 שעות, בנצי כתב:

ילדים זאת הוצאה מאוד רצינית, במציאות שבה כל אחד שואף לקנות בית, לקנות SUV ועוד לחיות

כל אחד? מה? לא הבנתי.

ההקרבה הכלכלית היא רק אספקט אחד, *משני*, בגידול ילדים.

בתחומים אחרים אתה מקריב הרבה יותר - החובה לייצר שיגרה, החובה לייצר מערכת מוסרית, החובה להתפשר, החובה לערוך אינטראקציה מתמשכת ובריאה, ההעמדה של הצרכים שלהם לפני הצרכים שלך במקרים מסוימים וגו'.

• רעיון טוב! 2

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.2.2021 בשעה 11:21, Benor כתב:

האם בתור הורים, רוב הקושי שלכם בגידול הילדים היה בגילאי 0-7

"ילדים קטנים בעיות קטנות, ילדים גדולים בעיות גדולות", אמר מי שאמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, pasat04 כתב:

לא הבנתי,

אתה טוען שלעשות ילדים זו מחויבות כלפי ההורים שרוצים נכדים שיעסיקו אותם בפנסיה?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוגג 60 בעוד 4 ימים. הספקתי הרבה דברים בהיותי צעיר (אבל לא טיול אחרי צבא), כולל יציאה לפנסיה ביום ההולדת של גיל 57.
הילדים שלי בני 37, 32 ו-26. רק האמצעית נשואה, שנתיים, ומגדלים כלב. לפני כמה ימים יצא לי לעשות חשבון, והסקתי שאני כנראה לא אלווה את נכדיי ללשכת הגיוס (לא בגלל השלום במזרח התיכון), וכנראה גם לא אעמוד לצידם בחופה שלהם.
קודם כל, מזל טוב.

שאלתי את אמא שלי אם זה מפריע לה שאין לי ילדים, היא אמרה שהיא שמחה מאוד לראות אותי מאושר ושאין לי למה למהר, לי זה מספיק.

Sent from my SM-G975U1 using Tapatalk

• אהבתי 2

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ציפית שהיא תגיד לך?

נניח היא מאוד מאוד מאוכזבת,האם זה יגרום לך לעשות ילד באותו רגע? לא.

אז בשביל מה לה להעלות את הנושא...

יצאה מזה יפה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאחל להרבה אנשים את מערכת היחסים שיש לי עם אמא שלי, מדברים פתוח על הכל.

היא תמיד אמרה לי שילד זאת אחריות ויש לזה הרבה משקל, ולא זה לא היה משנה לי הרבה, אבל היינו מדברים על זה.

כמה פעמים שמעתי את המשפט "תשמע, הייתי עושה את זה עכשיו אם לא היו לי ילדים"...

לא זכור לי ששמעתי מישהו אומר " הייתי עושה את זה עכשיו אם היו לי ילדים".

Sent from my SM-G975U1 using Tapatalk

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 2

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Potato כתב:

אתה טוען שלעשות ילדים זו מחויבות כלפי ההורים שרוצים נכדים שיעסיקו אותם בפנסיה?

ממש לא טענתי את זה.

ברור שההורים מאושרים לראות את ילדיהם מצליחים ומאושרים, אבל גם שמחים לראות אותם מקימים משפחה, ודור המשך. זו ה"נחת" שכתבתי קודם.

אבל זה כמובן לא מיועד למי שחי מתוך מחשבה רק על עצמו ונוחיותו. איש באמונתו יחיה, על כל המשתמע מכך, וזה לא נכתב כהתרסה או כתוכחה.

אני מעסיק את עצמי מצויין בפנסיה, גם ללא התעסקות עם נכדים. אבל חבל, כי יכלתי גם לגרום להם הנאה, ולהנות בעצמי, וגם לתרום מעצמי, כדי להקל על הילדים כשדרוש.

מעולם לא שאלנו או רמזנו להם "מה קורה?" אנחנו ממש מכבדים את רצונם ואת סדרי העדיפות שלהם בחיים.

• אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד פה כותב מהפוזיציה שלו. אין בחירות נכונות או לא נכונות - כל אחד לפעמים חושב "מה היה אילו..."

אגב אם היה אפשר לעשות מחקר סטטיסטי אני מעריך שרוב מוחלט של הילדים שנולדו להורים צעירים נולדו כי "ככה יצא" לא מתוך מחשבה מעמיקה.

בני האדם (ובעלי חיים בכלל) בנויים בצורה שתבטיח המשכיות.

ובכלל - לא כל הבחירות בחיים נעשות בכובד ראש, נראה לי שאפילו להיפך...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, falou כתב:

אני מבלה לאחרונה קצת זמן עם חולה סרטן סופני.

הוא חוזר קצת על הדברים היפים והחשובים שעשה בחייו. למשל, סקי עם הילד. משחזר בפרוטרוט. איש שטייל הרבה במקומות בעולם, עשה עסקים חובקי עולם, צלל בלוקיישנים מהטובים שיש, חי בניו יורק, לונדון, ניו אורליאנס, סינגפור, הקיף את העולם שלוש פעמים, חרש את בורמה על אופנוע... מה לא.

אבל הסקי עם הילד. זה הזכרון המענג שלו.

אבל זה כמו להסביר סקס לבתול.

זה סיפור יפה. מעניין אם המצב הסוציו אקונומי שלו היה קצת שונה האם דירוג החוויות שלו היה זהה. סתם נקודה למחשבה. 

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את ההרפתקאות הגדולות שלו הוא עשה גם כסטודנט ואיש מכירות בינלאומי, לפני שעשה כסף. אחת הסיבות שהוא עשה כסף זה בגלל שהוא הרפתקן ואיש די נועז. כל אלו שאומרים "אם לא היה לי אילוץ כזה או אחר, YYY, איך הייתי כובש את העולם.

והנה איש שכבש לא מעט, ומה חשוב לו?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

אלוף עולם

• אהבתי 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...