Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעות לאופל אסטרה 2013 1.4T

Ari7L
שימו לב! השרשור הזה בן 1235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מכיר אותה כטבעת מרכוז, לדעתי בפנצריות וספקי ג׳נטים אמור להיות כאלה.

אם לא תעשה מה שכבר ראיתי כאן בפורום שהיציעו, תמדוד בדיוק איזו מידה אתה צריך כקוטר פנימי וקוטר חיצוני, תכנס למקום שמתעסקים בו בעיבוד שבבי/ חרטות ותבקש שיעשו לך ארבע טבעות כאלו מאוקולון (חומר הרבה יותר קשה וקשיח מפלסטיק) ותרכיב, זה ממש לא מסובך לייצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Roycohen1979 כתב:

אני מכיר אותה כטבעת מרכוז, לדעתי בפנצריות וספקי ג׳נטים אמור להיות כאלה.

אם לא תעשה מה שכבר ראיתי כאן בפורום שהיציעו, תמדוד בדיוק איזו מידה אתה צריך כקוטר פנימי וקוטר חיצוני, תכנס למקום שמתעסקים בו בעיבוד שבבי/ חרטות ותבקש שיעשו לך ארבע טבעות כאלו מאוקולון (חומר הרבה יותר קשה וקשיח מפלסטיק) ותרכיב, זה ממש לא מסובך לייצר.

מאיפה אני מביא תחומר הזה או שיש להם שם כבר ועם יש לך המלצה איפה לעשות את זה 

תןדה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי החומר, אם אתה גר בצרכז תיכנס לגומי תל אביב (למרבה ההפתעה זה בחולון- לדעתי ברחוב המשביר), זה מגיע כגלילים ותבקש את הגודל המתאים לך, אם ימכרו לך גליל שלם אז תחפש מקומות אחרים כיוון שזה חומר יקר ויעלה לך כמה מאות שקלים, יכול להיות שגם למקום שתלך אליו יהיה את החומר ויצא לך יותר זול.

אין לי המלצות למקומות שיעשו את זה, בגדול כל בית עסק שמתעסק עם עיבוד שבבי יכול לעשות את זה, אם אמרנו חולון אז אולי תנסה אצל "פילוסוף עיבוד שבבי" זה ממש רחוב האורגים פינת אלוהים יודע מה, תמורת כסף כולם יעזרו לך וזה לא הרבה עבודה מבחינתם, הם מעמיסים את הצומר על המחרטה, מכוונים בלוח השליטה את המידות ונותנים כמה דקות של עבודה אבל קודם כל תנסה לראות אצל ספקי הגאנטים.

אגב לא חייב אוקולון, גם אלומיניום יעבוד וגם ברזל, הטבעת לא עומדת בהרבה עומסים בגלל שהיא גם מדחפת וגם נלחצת מבפנים ומבחוץ כך שהכוחות עליה מאוזנים, אין לה שחיקה כיוןן שהיא קבועה במקום וכך גם הגלגל וכל עוד החומר קשה מספיק זה אמור להספיק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Roycohen1979 כתב:

לגבי החומר, אם אתה גר בצרכז תיכנס לגומי תל אביב (למרבה ההפתעה זה בחולון- לדעתי ברחוב המשביר), זה מגיע כגלילים ותבקש את הגודל המתאים לך, אם ימכרו לך גליל שלם אז תחפש מקומות אחרים כיוון שזה חומר יקר ויעלה לך כמה מאות שקלים, יכול להיות שגם למקום שתלך אליו יהיה את החומר ויצא לך יותר זול.

אין לי המלצות למקומות שיעשו את זה, בגדול כל בית עסק שמתעסק עם עיבוד שבבי יכול לעשות את זה, אם אמרנו חולון אז אולי תנסה אצל "פילוסוף עיבוד שבבי" זה ממש רחוב האורגים פינת אלוהים יודע מה, תמורת כסף כולם יעזרו לך וזה לא הרבה עבודה מבחינתם, הם מעמיסים את הצומר על המחרטה, מכוונים בלוח השליטה את המידות ונותנים כמה דקות של עבודה אבל קודם כל תנסה לראות אצל ספקי הגאנטים.

אגב לא חייב אוקולון, גם אלומיניום יעבוד וגם ברזל, הטבעת לא עומדת בהרבה עומסים בגלל שהיא גם מדחפת וגם נלחצת מבפנים ומבחוץ כך שהכוחות עליה מאוזנים, אין לה שחיקה כיוןן שהיא קבועה במקום וכך גם הגלגל וכל עוד החומר קשה מספיק זה אמור להספיק. 

וואלה  תודה על העזרה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספייסרים אלו טבעות פלסטיק או מתכת (כלשהי) המתלבשות על הנאבה ומרחיקות את הגאנט מהנאבה כלפי חוץ, הדבר יוצר מפסק סרנים רחב יותר ומעניק יותר יציבות.

חלקם מגיעים עם ברגים משלהם וחלקם מתחברים עם הברגים הקיימים באוטו.

0B15228D-B944-4F93-9B42-BC66C807AD5B.pngאגב לפני שההתלהבות פה עולה משמעותית בגלל תוספת אחיזה תמורת סכום מאוד סביר של כסף, להוספת ספייסרים יש גם השלכות מרחיקות לכת על גאומטריית המתלים, אחיזה בפניות חדות, לעיתים שחיקה שונה של הצמיגים בעיקר כאשר מוסיפים את הספייסרים מקדימה, וכמובן שחיקה ובלאי מוגברים של מייסבי הגלגל.

אני מצרף סרטון יוטיוב שיסביר קצת על ההשלכות החיוביות והשליליות של הוספת ספייסרים :

עריכה אחרונה על ידי Roycohen1979
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Roycohen1979 כתב:

ספייסרים אלו טבעות פלסטיק או מתכת (כלשהי) המתלבשות על הנאבה ומרחיקות את הגאנט מהנאבה כלפי חוץ, הדבר יוצר מפסק סרנים רחב יותר ומעניק יותר יציבות.

חלקם מגיעים עם ברגים משלהם וחלקם מתחברים עם הברגים הקיימים באוטו.

0B15228D-B944-4F93-9B42-BC66C807AD5B.pngאגב לפני שההתלהבות פה עולה משמעותית בגלל תוספת אחיזה תמורת סכום מאוד סביר של כסף, להוספת ספייסרים יש גם השלכות מרחיקות לכת על גאומטריית המתלים, אחיזה בפניות חדות, לעיתים שחיקה שונה של הצמיגים בעיקר כאשר מוסיפים את הספייסרים מקדימה, וכמובן שחיקה ובלאי מוגברים של מייסבי הגלגל.

אני מצרף סרטון יוטיוב שיסביר קצת על ההשלכות החיוביות והשליליות של הוספת ספייסרים :

איפה קונים ספיסרים טובים אבל שניכנסים לתוך המגנזיום ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ אני מניח שניתן לוצא חברות ידועות כמקומות של שיפורים כמו פיטספוט וכדומה, אותי אישית מפחיד לקנות אביזר עם כאלה השלכות בטיחותיות של הנסיעה שלך באינטרנט, שווה לחפש ישירות באתר של H&R לדוגמא, זאת חברה מסודרת ובעלת חלקים איכותיים. אני בטוח שתמצא בעללי אקספרס ברבע מחיר אבל תאכלס תחשוב על זה שהחלק הז הוא כל מה שמחזיק את הגלגל שלך מחובר לאוטו. ההתאמה חייבת להיות מושלמת ולא פסיק פחות, המרכוז חייב להיות מדוייק, החלק חייב להיות מאוזן כיוון שלא ניתן לאזן את הגלגל על האוטו והבדל של גרמים בודדים שצד אחד של הספייסר יגרמו לך לרעידות חזקות בדיוק כמו אוטו שנוסע בלי איזון צמיגים. ובעיקר החלק חייב להיות חזק, לעמוד בעומסים כבדים והברגים צריכים לעמוד בעומסי גזורה הרבה מעבר למשקל עצמו של האוטו. במילים אחרות חלק כזה קונים חברה ידועה או לא קונים בכלל.

לדוגמא:

https://www.h-r.com/en-trak-wheels-spacers/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היתי מזמין בחיים חלקים לרכב מעליאקספרס, במיוחד שזה מיוצר באיזה "מפעל" בתוך בית של איזה סיני כלשהו שהרכיב את זה מציפוי פלסטיק או מי יודע מה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קל יותר ופשוט יותר זה פשו להרכיב ג'אנטים עם אופ-סט רחוק יותר או גדול יותר, זה גם פחות ימשוך את העין בטסט ויהיה בטיחותי חיותר, רק צריך לשים לב שהגלגל לא בולט יותר מדי שבזמן סיבוב הוא לא נוגע בחלקים בתוך הכנף ובזמן סגירת מהלך מתלה הוא לא פוגע בכנף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קל יותר ופשוט יותר - אבל גם יקר יותר, בשני סדרי גודל בערך.

• רעיון טוב! 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע A14NET/B14NET טוב. עליך לוודא שמערכת ה- PCV שלך פועלת כראוי והמכונית מכווננת לפני ביצוע שינויים. בעיות ה- LSPI שכיחות יותר במנוע ה- LE2 החדש באסטרה עם תיבת הילוכים ידנית. חברות בארה"ב כמו BNR ו- ZZ Performance, יחד עם מקלטים יווניים עשו דברים מרשימים עם המנוע הזה (זהה לשברולט קרוז).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...