Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

אני מניח שדבר הראשון שהולך במצלמות האלו זו סוללה וכתוצאה המצלמה לא יכולה לעבוד יותר כאשר הסוללה כושלת לחלוטין.

אצלי במצלמה הקודמת שהשתמשתי ברכב הייתה סוללה שאחרי כחצי שנה הפסיקה להיטען וגם כבויה הייתה מאבדת את הקיבולת שנשארה לה עד כדי כך ששעון היה מתאפס. לא נעים לנסוע ולגלות שאני כמה שנים אחורה. אף פעם לא השארתי אותה תחת שמש, תמיד הייתי מוריד ולוקח איתי, הייתי משאיר אותה רק בחניון תת קרקעי.

כרגע יש לי מצלמה VICO עם סופר כבל - הזמן יגיד את שלו, אבל תיאורטית סופר כבל אמור לאפשר למצלמה לעבוד ולשרוד טמפרטורות הרבה יותר גבוהות מסוללת ליטיום שהיא מובנית ברוב המצלמות של היום.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

** למי שאין זמן לקרוא את כל השרשור על כל 131 עמודיו **

אשמח אם מישהו ירים את הכפפה ויכתוב את 3 המצלמות הטובות ביותר.

אני מחפש להחליף את הDVR 037 שלי ואני רוצה מצלמה איכותית, טובה ואין בעיה שתהיה יקרה.

מה מומלץ?

תודה,

גיא

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי מהדיון הזה שלרוב המוביוס הוא המעודף מבחינת ביצועי הצילום, למי שחייב מסך אז הSJ1000 מהווה תחליף למוביוס בלי להיתפשר על האיכות ומבחינת מכשירים יקרים אז ציינו כאן את המכשיר של Vico שמוכר לנו היבואן בארץ ב450 ואת

GT680W שלדעתי לפחות מבחינת איכות התמונה עדיפה(על חשבון האמינות/עמידות?)

.

אני חושב על ליפתוח פוסט ניפרד מעין FAQ הממליץ על כ3 דגמים לפי תקציב, מידע מקוצר,קישור לסקירות,קישור לחנויות אמינות והדיון יתרכז בתיפעול המצלמות/הגדרות/פיתרון תקלות וכו'- מה דעתכם?

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה hwgeek.

רעיון טוב,

אולי בסגנון עד 200 ש"ח

בין 200 ל-400

ו-400 מעלה

האם אכן אלו הדגמים הטובים ביותר כרגע?

והאם ניתן לרכושם בארץ ולא רק EBAY ודומיו?

תודה

גיא

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כניראה לא הובנתי נכון, את הSJ1000 ציינתי לגבי חלופה למי שרוצה ביצועים של המוביוס אבל עם מסך כי מדובר באותה החומרה, בנוסף מקבלים גם את כל האביזרים לשימוש נוסף חוץ מDVR, הבדלי המחיר ביניהם הוא כ12$, הG1W הוא באמת התמורה הכי טובה לשקל וזו הסיבה שסידרתי לנו את הקופון כי אמור לספק לרובנו את הסחורה בלי בעיה ובלי להיתפשר על האיכות.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שדבר הראשון שהולך במצלמות האלו זו סוללה וכתוצאה המצלמה לא יכולה לעבוד יותר כאשר הסוללה כושלת לחלוטין.

אצלי במצלמה הקודמת שהשתמשתי ברכב הייתה סוללה שאחרי כחצי שנה הפסיקה להיטען וגם כבויה הייתה מאבדת את הקיבולת שנשארה לה עד כדי כך ששעון היה מתאפס. לא נעים לנסוע ולגלות שאני כמה שנים אחורה. אף פעם לא השארתי אותה תחת שמש, תמיד הייתי מוריד ולוקח איתי, הייתי משאיר אותה רק בחניון תת קרקעי.

כרגע יש לי מצלמה VICO עם סופר כבל - הזמן יגיד את שלו, אבל תיאורטית סופר כבל אמור לאפשר למצלמה לעבוד ולשרוד טמפרטורות הרבה יותר גבוהות מסוללת ליטיום שהיא מובנית ברוב המצלמות של היום.

אני ממש לא מתכוון לעבוד בשביל המצלמה, היא אמורה להשאר ברכב בכל מצב ולשרוד בדיוק כמו שכל שאר הרכיבים ברכב שורדים.

אכן יש בעיה עם הסוללות LI-PO, שרגישות לחום, למוביוס יש אפשרות להחליף את הסוללה בקבל על, שנראה שפותר את הבעיה לפי דיווחים אחרונים.

http://dashcamtalk.com/forum/threads/mobius-super-capacitor.3166/

http://www.banggood.com/Super-Capacitor-For-The-Mobius-Action-Sport-Camera-p-918122.html

הזמנתי את הקבל, אני אדווח אם זה עובד כמצופה.

לגבי מצלמות מומלצות :

- למי שלא צריך מסך, המצלמה הכי מומלצת לדעתי, ובמחיר מעולה - זה המוביוס. יש לה גם שימושים נוספים מעבר לשימוש ברכב. 75$ כולל אביזרים דרושים.

- למי שצריך מסך אבל עדיין רוצה מצלמה קטנה שלא רואים כמעט (מוסתרת לחלוטין ע"י המראה מנק' מבט של הנהג) - ה-0801 מעולה, עולה 100$, ויש לה גם GPS וחיישן G שאין למוביוס. היא מתחברת בהדבקה אבל נשלפת בקלות עם קונקטור ייעודי, החיווט מחובר לבסיס בלבד.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי מהדיון הזה שלרוב המוביוס הוא המעודף מבחינת ביצועי הצילום, למי שחייב מסך אז הSJ1000 מהווה תחליף למוביוס בלי להיתפשר על האיכות ומבחינת מכשירים יקרים אז ציינו כאן את המכשיר של Vico שמוכר לנו היבואן בארץ ב450 ואת

GT680W שלדעתי לפחות מבחינת איכות התמונה עדיפה(על חשבון האמינות/עמידות?)

.

אני חושב על ליפתוח פוסט ניפרד מעין FAQ הממליץ על כ3 דגמים לפי תקציב, מידע מקוצר,קישור לסקירות,קישור לחנויות אמינות והדיון יתרכז בתיפעול המצלמות/הגדרות/פיתרון תקלות וכו'- מה דעתכם?

אם יש לGT680W בעיות מיוחדות אני יעדכן, בינתיים יש שתי מצלמות בשני רכבים ואין שום בעיות.

לגבי עמידות בזמן האחרון לא זרקתי אותה מהגג ובדקתי אם היא שורדת את זה, אבל אני יעדכן בנוגע לזה.

בכל מקרה ממש לא אכפת לי אם המצלמות יהרסו יש לי אחריות לשנה שהוכיחה את עצמה כבר, מקסימום נשדרג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, נישמח שכל מי שמחזיק דגם מעניין ידווח פעם בכמה חודשים על האמינות וככה תמיד ניהיה מעודכנים איך המצלמות שורדות ומה מומלץ ומה יהווה כאב ראש.

ככל שהימים עוברים אני מתחיל ליראות שבאמת אי אפשר להיסתובב היום בלי מצלמת DVR ברכב, ואני גם יכול להמר שבקרוב ניהיה חייבים גם להיסתובב עם מצלמות גם במישקפיים, כבר יש לא מעט האשמות שווא להטרדות וכו' לצורך סחיטה, בעתיד כניראה זה יהיה האמצעי ההגנה היחיד.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי גם מצלמה. בסוך הלכתי על משהו איכותי: vico-tf2 ב-ebay.

עכשיו צריך להתאים כרטיס. הבנתי שצריך class 10 32GB, אבל מתסבר שגם כאן יש כל מיני סוגי מהירויות. יש לזה משמעות או שכל class 10 יהיה טוב?

volkswagen polo 2016

Ford Focus 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה CLASS 10 מיצרן טוב הכרטיס יתאים באופן מושלם.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל חברי הפורום חג שמח וכשר . מבצע אפיקומן הגיע.

פסח.jpg

מצלמת VICO SF2 אשר מצוידת בקבל "על", עמידה בתנאי החום הקיצונים השוררים בישראל. למי שרוצה לעבור את הקיץ הישראלי בשלום ולא להתעסק בכל חניה בפירוק המצלמה (כדי לשמור על אורך החיים שלה) , מוזמן לעבור במחיר נוח של 450 ש"ח.

לכבוד החג ולהקל עליכם עם יוקר המחיה בארץ החלטתי לחתוך במחיר לכבוד החג. כמו שאומרים " אביב הגיע VICO בא "

Vico_16111824.jpg

המבצע רק לחג הפסח . VICO SF2 תימכר במחיר מנצח (כמו שמה VICO) כחלק מהרצון שלי להחדיר את המותג בארץ .אתם מרוויחים ובגדול.

מחיר מנצח וללא תחרות 370 ש"ח. אין אף יבואן בעולם עם מחיר כזה .

ניתן לבצע איסוף עד שעה 17:00 ביבנה ולאחרי שעה זו באשקלון .

שלכם אילן 0549008174

מצלמות דשבורד איכותיות לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...