Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

לגבי SJ1000, אמורה להגיע בדואר בעוד חודש. :-( המשלוח מסין איטי בטירוף. בכל אופן, כאשר תגיע אעדכן.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חברים, קראתי את חמישה עשר העמודים האחרונים והלכתי לאיבוד. ויקו, שמיקו וקופונים של HWGEEK.

אולי איזה דף מרוכז עם קישורים לרכישה? איזה הסבר קצר על מה מומלץ?

האיכות אצל CAR 141 הייתה מצוינת. האם זו אותה מצלמה שהגיק השיג לחברי הפורום הנחה של 7$? האם היא מגיע עם כרטיס זיכרון נורמלי או שצריך לרכוש?

האם המצלמה של ויקו ב450 שקלים מגיע עם כרטיס זיכרון 32G קלאס 10?

נראה לי שאיזה דף סיכום אובייקטיבי יעשה פה רק טוב.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, קראתי את חמישה עשר העמודים האחרונים והלכתי לאיבוד. ויקו, שמיקו וקופונים של HWGEEK.

אולי איזה דף מרוכז עם קישורים לרכישה? איזה הסבר קצר על מה מומלץ?

האיכות אצל CAR 141 הייתה מצוינת. האם זו אותה מצלמה שהגיק השיג לחברי הפורום הנחה של 7$? האם היא מגיע עם כרטיס זיכרון נורמלי או שצריך לרכוש?

האם המצלמה של ויקו ב450 שקלים מגיע עם כרטיס זיכרון 32G קלאס 10?

נראה לי שאיזה דף סיכום אובייקטיבי יעשה פה רק טוב.

זו לא אותה מצלמה האיכות צילום תהיה קצת פחות טובה, אבל בסה"כ זה אותו דבר +-.

המצלמה של VICO לא מגיע עם כרטיס זיכרון, בכללי שום מצלמה לא מגיעה עם כרטיס זיכרון את זה תצטרך לקנות בנפרד.

כל מי שיודע קצת אנגלית שיכנס לפה:

http://dashcamtalk.com/

ותוך חצי שעה הוא יודע הכל על הכל המצלמות, כולל מי היצרנים ואיזה סוגי מעבדים יש ובכללי כמעט הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על האתר המצוין. ממליץ בחום רב.

שמתי לב שבעניין התמורה למחיר השפוי, אין מתחרים ל G1W. יחד עם כרטיס זיכרון 64 ג'יגה [קלאס 10] ב-50 שקלים, זו נראית עסקה כדאיית מאוד.

זה כרטיס זיכרון טוב, או ללכת על סאנדיסק?

http://www.ebay.com/itm/Hot-sale-Free-Shipping-New-64GB-Micro-SD-Microsdhc-Class-10-TF-Flash-Memory-Card-/201063255808?pt=US_Cellphone_Memory_Cards&hash=item2ed04dcf00

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הגיוני שזה 64GB או CLASS 10, זה פשוט זול מידי.

זה בטח סתם כרטיס זיכרון שיש בו 8GB והוא CLASS 4, אני מכיר מלא אנשים שקנו כאלה בזול שאתה מחבר אותו למחשב זה מראה 64GB אבל במציאות נכנסים שם אולי 8GB, קשה לי להאמין שנכנסים שם יותר מ10GB,

בנוגע לCLASS 10 פה כבר קשה לי מאוד להאמין, ובכללי זה כרטיס בלי מותג אז אם הוא בכלל יעבוד ולא יתקלקל לך אחרי שבוע זה כבר הישג.

הוא גם מוכר 32GB CLASS 3 ב9$ שזה גם לא הגיוני, אבל יותר הגיוני מCLASS 10 64GB.

http://www.ebay.com/itm/Hot-sale-Free-Shipping-New-32GB-Micro-SD-Microsdhc-Class-4-TF-Flash-Memory-Card-/201051143704

ובכללי אל תקנה 64GB רוב המצלמות לא תומכות בזה וגם אם כן אז בכרטיסים ספציפיים ולא כרטיסים סינים ב10$.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב כרטיסי זיכרון אני רוכש מקומית מחנות וזה בעיקר סנדיסק קלאס 10 בגודל 32G. מחיר סביב 100~120ש"ח.

לא ממליץ לקנות כרטיסים מזוייפים ללא שם, כי האיכות בהתאם. כרטיס מקורי מבית טוב בא עם אחריות לכל החיים והבדל מחירים לאומת איביי זניח.

בכל אופן, הזמנתי מאיביי שני כרטיסי טושיבה והם מעולים ומקוריים. מחיר לכל כרטיס היה כ90ש"ח. כאשר מזמינים מאיביי צריך לוודא שלמוכר יש פידבק חיובי מעל 98% ואחד שיש לו לפחות כמה עשרות אלפי מכירות.

כרטיסים זולים באופן חשוד עובדים בהתאם. חבל על הכסף וחבל על הזמן להמתין חודש וחצי ולקבל כרטיס לא טוב.

כרטיס מקורי ואיכותי אומנם לא זול, אבל עובד ללא דופי. כרטיס זו השקעה כי מאיכות שלו תלוי אם יהיו לכם ראיות ברגע שצריך או לא.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי פה קצת לאיבוד.

ים של מצלמות התפרסמו פה,חלקן יקרות מאוד.

הייתי רוצה שמישהו ימליץ לי על מצלמה אחת פשוטה,אמינה,זולה יחסית,שכל מה שתעשה זה לתעד ולספק לי הוכחה בשעת הצורך

בזולה הכוונה היא ל150 +-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך ללכת לאיבוד, הG1WH מתאימה בול לדרישות שלך, כמה זה יוצא כיום 50$ בפייפל בשער הדולר העכשווי?

אם אני לא טועה מדובר בחריגה של כ25 ש"ח מהתקציב, לדעתי לא שווה לחסוך את הסכום הזה ולרדת לזיופים.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך ללכת לאיבוד, הG1WH מתאימה בול לדרישות שלך, כמה זה יוצא כיום 50$ בפייפל בשער הדולר העכשווי?

אם אני לא טועה מדובר בחריגה של כ25 ש"ח מהתקציב, לדעתי לא שווה לחסוך את הסכום הזה ולרדת לזיופים.

גם באלי אקספרס וגם באיבי יש הרבה הצעות,אני יכול לסמוך על זה שכל מוכר הוא מקורי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ננסה שוב :roll:

לגבי ה-G1W, ראיתי שיש גם דגם עם סוללה שהיא יותר חזקה 320mah לעומת 200mah וההפרש ביניהן הוא 3 דולרים. האם הסוללה משמעותית או בכל מקרה המצלמה מחוברת קבוע לחשמל?

צירוף לדגם עם הסוללה היותר חזקה http://www.ebay.com/itm/310891426086

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מבעלי ה-G1W יכול להעלות עוד תמונות של האיכות בלילה?

אין ספק שליום האיכות שלה מצויינת, אבל בלילה אני עדיין לא בטוח.

volkswagen polo 2016

Ford Focus 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...