Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי I10 / סיאט Mii / פיז'ו 108?

sus
שימו לב! השרשור הזה בן 1278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 11 דקות, Baz698 כתב:

העם היושב בציון מרשאית ההיסטוריה מוטורית שלו אהב ואוהב "הרבה פח" תמורת כסף. ומה שעיניין אותו זה במילים אחרות "תמורה". יחד עם זאת אנשים לא מוכנים לוותר על נוחות. לכן אפשר לחבר ל C-1 סמל של טויוטה אך זה לא יעזור. נתונים שאתה, יואב, מציג מלמדות מגמה ברורה: גם איי-10 שהוא כרגע הרכב הכי טוב בקטגוריה (דרך אגב אף פעם לא הבנתי את החיבה המופרזת של ישראלים לפיקנטו, אולי רק בין השנים 11 עד 14) ולא מצליח לקחת בקלות, למרות שיש לו את כל הנתונים. זה קורה לא בגלל "התמורה" אלה בגלל מרכיב נוחות בלבד. מעניין מה יהיה ב 2021 כשתגיע פיקנטו מחודשת? האם מלכת המכירות תהיה ספארק?

דווקא אפשר להבין למה הפיקנטו מ-2017 הייתה מועדפת על פניי היונדאי i10 מאותן שנים:

1. אחריות ארוכה יותר אם רוכשים מהסוכנות.

2. בלימה אוטונומית שאין ביונדאי. (רק עכשיו יש)

3. אבזור שאין ביונדאי, החל מרמת גימור EX - מולטימדיה מקורית עם אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי, מצלמת רוורס מקורית, חיישני רוורס שטוחים מקוריים.

4. לטובת כל הצעירים שמחפשים פוזה\עיצוב "ספורטיבי" - רמת גימור GT Line. לא קיים ביונדאי.

עריכה אחרונה על ידי dorsht

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פיקנטו היו לי 2,

על ה107 נסעתי לא מעט, כנ"ל על הסטייגו,

I10 גם לא מעט שעות נהיגה

ספארק רק מהדור הקודם (הידנית)

מסקנה שלי הפיקנטו לוקחת בגדול מבחינת תחושה של רכב גדול ושלא חסכו עליך כמה שקלים, מה עוד שה4 מושבים בלבד מפיל את העיסקה (כן גם בשביל פעם בחודש...),

הסטיגו גם הרגישה בוגרת יחסית ל107 ולספארק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, dorsht כתב:

דווקא אפשר להבין למה הפיקנטו מ-2017 הייתה מועדפת על פניי היונדאי i10 מאותן שנים:

1. אחריות ארוכה יותר אם רוכשים מהסוכנות.

2. בלימה אוטונומית שאין ביונדאי. (רק עכשיו יש)

3. אבזור שאין ביונדאי, החל מרמת גימור EX - מולטימדיה מקורית עם אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי, מצלמת רוורס מקורית, חיישני רוורס שטוחים מקוריים.

4. לטובת כל הצעירים שמחפשים פוזה\עיצוב "ספורטיבי" - רמת גימור GT Line. לא קיים ביונדאי.

הסבר יפה. כנראה לאחריות יש באמת מרכיב הכי חשוב בסיפור הצלחה של פיקנטו כי גם בין 14 עד 17 היא הובילה את הקבוצה.

לפני 10 דקות, llaavvii כתב:

פיקנטו היו לי 2,

על ה107 נסעתי לא מעט, כנ"ל על הסטייגו,

I10 גם לא מעט שעות נהיגה

ספארק רק מהדור הקודם (הידנית)

מסקנה שלי הפיקנטו לוקחת בגדול מבחינת תחושה של רכב גדול ושלא חסכו עליך כמה שקלים, מה עוד שה4 מושבים בלבד מפיל את העיסקה (כן גם בשביל פעם בחודש...),

הסטיגו גם הרגישה בוגרת יחסית ל107 ולספארק.

בין פיקנטו לאיי-10 אם לא לקחת בחשבון את האחריות לדעתי איי-10 עדיפה:

1. היא יותר מרווחת וזה הכי חשוב. לא פעם שמתי 3 ילדים מאחורה.

2. בגז' (עד 2017) יותר גדול

3. עיצוב של הקבינה יותר מזמין לטעמי.

4. כנ"ל גם עיצוב חיצוני - פיקנטו לטעמי נראת יותר צעצוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, davemustaine87 כתב:

נכון, התבלבלתי. מצטער.

מבינים את זה די מהר, ולא צריך להשתמש בביטויים מגעילים לגופו של דובר כמו שאתה עשית. 

קצת מעיד על כמה אתה בנאדם קטן.

אתה עוד יותר קטן, 

תבדוק טוב טוב איך הגבתה בהתחלה בלעג והתנשאות, ותוקפנות שבה אתה מנסה לעצבן ולהוריד לי את המורל שזה רכב קקה ואי אפשר למכור, וכל זה כאשר לא הזכרתי בשום מקום שאני מנסה למכור, אז תשאיר את הדעות הלא מבוססות לעצמך ואני בטוח שלא בדקתה אפילו ביד 2 כמה באמת משלמים על הרכב הזה, אז אל תטיף לי מוסר אם הגישה שלך שלילית מלכתחילה ולא בצדק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

המחירון של 108 1.0 רובוטית בת 4 הוא 32 אלף, והסיכוי שתקבל עליה בפועל יותר מ-25 אלף, מאוד נמוך. 

איפה פה לעג והתנשאות? באמת אני שואל. 

אני יודע שלפעמים קשה להבין כוונה דרך משהו כתוב, אבל במקרה הזה, לא יודע איך לקחת את זה לאן שלקחת. 

ולא צריך להעלב בשם הרכב, גם חובב פיזו/סיטרואן הכי מושבע יכול להסתכל למציאות בעיניים ולהבין שלרכב צרפתי, ספרטני, ורובוטי כמו ה-108, אין לו שוק  בכלל. בצדק או לא בצדק, שאלה אחרת. אבל זאת המציאות. אתה כבר מכרת בעברת פיז'ו 301, אז אני לא צריך לספר לך על זה. 

עריכה אחרונה על ידי davemustaine87
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אני לא חושב שיש מה להשוות בין ה301 ל108, ה108 שמה את ה301 הזו בכיס הקטן מבחינת הכל למעט מרווח, אפילו ששתיהן רובוטיות, הגיר של ה108 עדיף פי מליון.

ב. אם אתה חושב שלרכב אין שוק, סבבה, רק אל תזרוק את הדעה הלא מבוססת שלך בחזרה לפרצוף שלי בלי בכלל לבדוק, "אתה לא תקבל" , מי שאל אותך בכלל אם אני אקבל או לא וכמה, ומי בכלל הזכיר שאני רוצה למכור, ואם הייתה פותח מחירון יד2, הייתה רואה שאנשים משלמים הרבה יותר ממה שאתה חושב על הרכב הזה, ותבדוק גם 301 ותראה שבאמת אף אחד לא מוכן לשלם עליה יותר מ25K.

ג. תחזור לתגובה שלך ותבדוק שוב איך הגבתה, כן בלעג, "אתה לא תקבל" "אתה לא תקבל", כמו איזה קונה פוטנציאלי מנתניה או סוחר רכב שמנסה לקנות ממני רכב ולסחוט אותי במחיר תוך כדי חיפוש איך להוריד אותי ממחיר אפילו לא נקבתי, אני בכלל לא רוצה למכור, ועם כל הכבוד, אין לי סבלנות לזה, אם לא היינו בפורום הייתה שומע ממני בדיוק במה לקנות ב25K.

טעיתה, התנצלתה סבבה, אבל הוספת "הקטן" שלך, מוכיחה עד כמה אתה מנסה עוד לעצבן,

ננתי חוות דעת שלי על הרכב, משם אתה כבר הכנסתה קונסים שלא במקום, אם הייתה במקומי גם הייתה מגיב אותו דבר.

כל טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חבר, נסכים שלא להסכים. 

יש לך דיעה מאוד מבוססת על מה התכוונתי ומה לא התכוונתי, וכמובן אפס שיפוט עצמי, אז אני לא אפריע לך יותר. 

תרגיש חופשי להגיד את המילה האחרונה אם אתה רוצה, אני לא אגיב יותר. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...